Şimdi Ara

BP’de BonusFlaş’la araçta ödemeye 25 TL bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
5
Favori
5.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus üyesi ve BonusFlaş ile BP’de Araçta Ödeme sistemine dahil BP istasyonlarında akaryakıt alımlarında (otogaz ödemeleri hariçtir) Bonusflaş BP Araçta ödeme üzerinden yapılan toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL Bonus.

-Kampanya 16 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi ve BonusFlaş ile BP'de Araçta Ödeme sistemine dahil BP istasyonlarında, BonusFlaş uygulamasını kullanarak yapılan akaryakıt alımlarında (otogaz alımları hariçtir) geçerlidir.

-Kampanya süresi boyunca BonusFlaş ile yapılacak toplamda 250 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde bir defaya mahsus olmak üzere 25 TL BP Bonus kazanacaktır.

-Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 25 TL Bonus kazanabilir

-Kazanılan bonus, 20 Aralık 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilir.
    1 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılmayan bonus puanlar/indirimler silinecektir.

-Kazanılan bonuslar 250 TL'ye ulaştıran son harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir. Kampanyaya, Garanti Bonus, Flexi, Money, Bonus Business ve Easy kredi kartlar dahildir.

-Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, diğer bankalara ait bireysel ve ticari Bonus kartlar kampanyaya dahil değildir.

-BonusFlaş ile BP'de Araçta Ödeme sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

-Vadeli taksit ve/veya bonus kullanarak yapılacak ödemeler, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

-Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla kampanyaya katılan BP istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden veya BonusFlaş uygulaması Kart Bilgileri menüsü üzerinden ulaşılabilir.

-BP'de Araçta Ödeme'nin kullanılabileceği BP istasyonlarını, BonusFlaş aplikasyonunda yer alan Ödemeler menüsünde yer alan BP'de Araçta Ödeme ekranında sağ üstte bulunan (i) butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

-Garanti Bankası ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

-Detaylar için www.bonus.com.tr vewww.bp.com.tr

-Bonus üyesi BP istasyonlarının listesi için tıklayın.https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/bp-aractodeme-bonus-kampanyasi

BP’de Araçta Ödeme Nasıl Kullanılır?

-İstasyondaki görevliye akaryakıt ödemenizi BonusFlaş’la yapacağınızı söyleyin

-Ödemeler menüsünde BP’de Araçta Ödeme ekranından ödeme yapacağınız kartı seçin

-İstasyonda her pompanın üzerinde bulunan İstasyon No ve Pompa No’yu girin

-Depo Tam Dolum’u ya da Tutar Girerek Dolum’u seçip istediğiniz tutarı girin, ardından Garanti Dijital Parolanız ile onaylayın

-İşlem sonrasında BonusFlaş’ın gönderdiği bildirimle tamamlanan ödemenizi kolayca takip edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 16 Kasım 2018; 9:34:21 >

• Personellerin uygulamayı bilmediği tekniklerle ödeme yöntemlerini kullanıp canımı sıkmıyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşamkentin girişindeki bp de geçen sene faydalanmıştım. Ankarada değerlendirmek isteyenler yolu düşerse eğer değerlendirsin. personel de nasıl yapıldığını biliyordu.
  • Bu mu hızlı ödeme yöntemi? İstayon no, pompa no.

Bunları öğrenene kadar in öde daha az uğraşırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel kampanya hemen evin yanındaki bayide geçerli
  • iyi oldu bu kampanya :) %10 güzel oran
  • istasyon pompa no girdirmek saçma. deneyeceğim bakalım iş çıkışı
  • GPS açıksa istasyon merkezini buluyor, size pompa no girmek kalıyor, %5 doğuş grubu indirimiyle güzel oluyor... Bonus hep BP de kampanya yapsın :)

• otogaz kullananlar fakir diye mi koymuyolar yada en fazla 120 tl ye dolar lpg diye mi eklemiyolar

• Hopide okutulursa daha avantajli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internetten anlasmali istasyonu ogrendim. Baktim is yerime yakin bi tane var. Gittim aracta odeme calisiyormu dedim. Bizim pompalar eski bizde yok asagida bir bp var onda kesin vardir dedi. Internetteki listede sizin istasyonda var dedim. Yok valla abi dedi.

Gittim diger istasyona. Zaten her tarafa asmislar aracta odeme gecerli diye. Pompaci pompayi arabaya takti. Zaten pompo istasyon ne pompanin yanina yazmislar. O bilgileri girdim. Miktari girip onayladim. Bpyle bilgiler paylasiyor yazdi uygulamada. Sonra dolum basladi. Bitti arabaya binip devam ettim. Cok pratik olmasada basit uygulama. Kampanya devam etse guzel olur tabi %10 iyi oran

• konu zaten vardı

https://forum.donanimhaber.com/bp-de-aracta-odemeye-25-lira-bonus--135869796#135869796

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Konu zaten vardı derken ??

Siz konuyu daha sonra açmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 18 Kasım 2018; 16:1:16 >
  • Katılıyorum bonusla araçta ödeme kullanışlı en azından çalışıyor sorun yaşatmıyor. Hafta sonu boyunca maximum po öde geç yapamadım bir türlü. Sistemde sorun varmış.

• Tek seferdemi 250 TL almalıyız?

200 + 50 alsamolur mu farklı günlerde

• ririii kullanıcısına yanıt
    Olur fark etmez. Toplamda 250 lira olsun yeter.

• 400e 20 bp clup kartla belki işe yarayabilir. Ekstra 150 daha al 20tl de ordan gelsin.
    Deneyeceğim ben de aslında şimdi bilmeyen birine gelecez yanlış girilecek ya tüh vah uğraşmak istemiyorum.
  • arkadaşlar ben de ön yargılı gittim bp ye acaba yapabilir mi pompacı dedim işlemi içimden. sonuç gerçekten şaşırtıcı oldu 10 sn de işlem tamam dedi pompacı ve yakıtı koydu arabaya. hatta abi bp kartını içerde okut 20 tl verecek 400 e tamamlarsan dedi ve şu kadar daha yakıt al 15 aralığa kadar diye tembihte bile bulundu.
  • Dün ilk defa kullandım. Gerçekten sorunsuz ve pratik bir ödeme şekli var.

• Arkadaşlar sadece kredi kartı için mi geçerli yoksa Paracard ile kullanan var mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.