Şimdi Ara

BP'de Bonus'a özel 4 defa 100 TL ve üzeri harcamaya 30 TL bonus! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
2.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Opet online % 5 veriyor, üstelik istediğim kartla alırım. BP Bonus ise 400+30 TL benzin alımına 30 TL indirim % 6,98 yaklaşık 7 ye geliyor.
    Bonusun başka bir kampanyası olup birleşirse cazip olabilir. 3*75 alışverişe 25 TL bonus veren önceki aylardaki KEZ veya KACMAZ gibi.

Kez kaçmaz a iyi alıştın başkan

Aynen öyle hocam , Şu kredi kartı kampanyaları ancak kombo yapınca güzel , başka türlü pek bir tat vermiyor.

• Saçma sapan bir kampanya olmuş. Eskiden ING bonusta direk ekstre indirimi olurdu, bu sefer daha sonraki 22-30 Nisan arasindaki harcamaya indirim yapiyor. İşim gücüm yok onu mu takip edeceğim 30 TL için...

Opet online'dan alinca zaten 20 TL karliyim, üstelik istedigim kartla ve kampanyayla kombine yapabilirim. BP ile 5 kerede parca parca ugrasilir mi yahu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19aytac03

maximum kart total'de 1 Mart-15 Nisan 4*75: 25 TL puan veriyor ....

Ben bu maximumum...
    Neyse küfretmeyeyim, geçen ay 500TL akaryakıt aldım gram kampanyası yoktu, şimdi araç yatıyor kampanya yapıyorlar... Kampanyası yok diye hep bankamatikle ödemiştim protesto olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Opet online % 5 veriyor, üstelik istediğim kartla alırım. BP Bonus ise 400+30 TL benzin alımına 30 TL indirim % 6,98 yaklaşık 7 ye geliyor.
    Bonusun başka bir kampanyası olup birleşirse cazip olabilir. 3*75 alışverişe 25 TL bonus veren önceki aylardaki KEZ veya KACMAZ gibi.

Kez kaçmaz a iyi alıştın başkan

Aynen öyle hocam , Şu kredi kartı kampanyaları ancak kombo yapınca güzel , başka türlü pek bir tat vermiyor.

4 kez 100 tl petrol BP alisverisi yap

Kez ve kacmazdan 45 TL
    BP bonus. 30 TL
    UCRETSIZ. 3 taksitle öde

400 TL ye 75 TL ve 400/3 taksit

• Akaryakıta taksit yok :(

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzdokucu

Akaryakıta taksit yok :(

Belli olmaz gidaya da yok ama migrosalisvsrisim 3 taksit oldu bende anlamadim.siz yine de uygulayin

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    internet şubeden görünmüyor bp bonus posundan bakan varmı yuklenmışmı bonuslar...ben bugün aksam bakabılırım ancak.....bılgısı oılan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

internet şubeden görünmüyor bp bonus posundan bakan varmı yuklenmışmı bonuslar...ben bugün aksam bakabılırım ancak.....bılgısı oılan varmı

Benim garanti pos bp de gorduk cektirdik.

Bir de seker bonus vardi onda gozukmuyordu direk 30 tl cektirdik extreden duscekmis

• iyice cimri oldular, zaten lukoil, aytemiz vs ler ciddi kampanyalar yapıyorlar köle efendileri gibi şartlarıda yok, tüketiciler olarak fazla tüketmeyerek çöp kampanyalarına da katılmayarak bu işlerin böğyle olmayacağını belirtmek gerekiyor.
  • teb total kart kullanıyorum bonus özellikli olanından bu kampanyaya katıldım ve şartları yerine getirdim söyedikleri tarihler arası bp den harcamada yaptım ama ne ekstreme 30-TL bir indirim oldu nede bonus verdiler
    bu sabah aradım telefon bankacılığını kız demezmi teb total bu kampanya dışında..
    ee dedim ben mesaj gönderdim bana kaydınız alınmıştır mesajı geldi dedim kem küm yaptı yok dedi
    bende şikayet kaydı açtırdım ne olacak bakalım
    mal gibi 10-tl daha indirim alıcaz diye bp ye gittik
  • Benim gozukmuyor neden acaba? İndirim yansimamis

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.