Şimdi Ara

BP %5 HOPİ Paracık (Yeni Palakaya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
6.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kampanya Şartları

Kampanya ilk akaryakıt alımından itibaren 3 ay boyunca geçerlidir.

Hopi Üyesi BP istasyonlarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan 1'den fazla kez yararlanılabilir.

Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla %5 Paracık kazanılabilir.

Kampanya, ilk defa BP'de akaryakıt alınan plakalar için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanma limiti 2 plaka ile sınırlıdır. Bu 2 plaka ile son 1 yıl içerisinde BP’den hiç akaryakıt harcaması yapılmamış olması gerekmektedir.

Kampanya yalnızca Hopi’li akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. Otogaz alımları dahil değildir.

Kampanya dönemi boyunca en fazla 2 farklı plaka ile Hopi’li işlem yapılabilir.

Kayıtlı plaka sildirme ve plaka bilgisi değiştirme işlemleri BP çağrı merkezi tarafından yapılmaktadır.

Plaka değişikliği yılda sadece 1 kez yapılabilmektedir.

Paracık kullanıldığında Paracık kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya dahilinde günde en fazla 3 kere ve toplamda günlük 150 Lt akaryakıt alımı yapılabilir.

Kampanya dahilinde aylık 500 litre akaryakıt alımı yapılabilir.

Gün içerisinde yapacağınız Paracık kazanım işlemlerinde bir saat ara olması koşulu bulunmaktadır.

Kampanyada kazanılan Paracıklar sadece kampanyaya katılan BP istasyonlarındaki akaryakıt/otogaz alışverişlerinde kullanılabilir, diğer Hopi üyesi işyerlerinde kullanılamaz.

Günde en fazla 300 Paracık kullanılabilir. Paracık kullanımında küsuratlı işlem yapılamaz.

BP’de yapılacak Paracık kullanımlarında BP’den kazanılan Paracıklar otomatik olarak önceliklendirilir.

Kampanyadan faydalananlar, aynı anda BP Club kampanyalarından faydalanamaz.

BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanya uyarınca sağlanan faydaların kötüye kullanımı ve/veya hayatın olağan akışına aykırı durumların vuku halinde ilgili katılımcılar kapsam dışı bırakılabilecektir.

Hopi ve BP kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni palaka nedir diyorum, şube adı sandım :)

• Değişik bir kampanya olmuş

• Normalde kalıcı kampanya olan %3 ü kaldırmışlar.

• Sırf %3 hopi için bp ye gidiyorsum.1.5 a düşürmüşler.
    Daha da bp ye gitmem...
  • Şimdi bu kampanyayı anlayan varmı nasıl olacak

• Ya gidin Opet World card alın her yüze 5 TL puan yüklüyor

Bunlarla uğraşmayın

• Ben de %3 var diye bp ye gidiyordum. %1.5 olunca artik gitmiyorum. Başka kampanya takip ediyorum. Bir arkadaş opet word karttan bahsetmiş

• " Kampanya, ilk defa BP'de akaryakıt alınan plakalar için geçerlidir. " dikkat etmek lazım.
  • onepir kullanıcısına yanıt
    Nerden hatırlıcaz benim aracım bir yıllık ama aldımmı almadımmı hatırlamıyorum ya

• 1.5%'e düşürülmüş o ne öyle dilenciye sadaka verir gibi.

Alternatif öneren varsa alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.