Şimdi Ara

Bozüyükdeki 3 şerit gidiş 3 şerit geliş bölünmüş yola 82km sınır koyulması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankara'da yıllardır bu uygulama mevcut maalesef.

Ankara'nın 4 ana yolunda, Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu hız limiti 82 km/h.
  • Hiz sinirlari "mantikli" oldugu surece radar koyulup ceza yazilmasini sonuna kadar destekliyorum. Bahsettiginiz yolu bilmedigim icin sizin durumunuza yorum yapamayacagim tabiki. Gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oradan gecerken 113 km hız ile ceza yedim yol gayet stabil bu hız sınırını hangi mantıkla koymuşlar bilemedim. 82 km hız duble yol komik eyy yetkililer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan4854 -- 27 Mayıs 2016; 17:08:59 >
  • arnavutköy yolu da 3 şerit gidiş 3 şerit dönüş, 80 hız sınırı, amaçları ne belli değil
  • Daha iyi günlerimiz alışın...
  • panthera52 kullanıcısına yanıt
    hocam buralar zaten şehir içi hız lmiti normal. zaten sadece o üstlerdeki radar noktalarından yavaşlayarak geçiyoruz. diğer alanlarda 120
    aslında yapmamız lazım çünkü bu yollarda karşıdan karşıya yaya filan da geçebiliyor otobüs durakları filan var bi sürü sağdan soldan yol katılımı var.

Ama bozüyük yol yolu tertemiz asfalt bölünmüş yol niye 82 hız sınırı anlamak güç. Geçen sene oradan 130 140 yardırıyordum artık yavaş gidicez mecbur
  • AlfaRomeo147 kullanıcısına yanıt
    Şubat 1 gece geçtim ilkinden 130 ile levhayı görünce 2.sinden 90 la
    Gelen giden olmadı geçende peder geçti 3 hafta önce yine bişi yok

Ne zamn geçtiniz ne zamn geldi ceza

• ozeba O kullanıcısına yanıt
    Yol burası
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bozüyükdeki 3 şerit gidiş 3 şerit geliş bölünmüş yola 82km sınır koyulması

• Haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farks -- 27 Mayıs 2016; 19:51:21 >
  • Bunların derdi vatandaşı soymak başka birşey değil, otoban gibi yol yapıp 70km hız sınırı koymayı başka kimse bana açıklayamaz bu devirde. Defalarca eskişehir çevre yolu için başvuru yapıldı hız 70 den 90a çıksın diye. O zaman herkese yetecek ama hiç kabul edilmedi. Niye? Çünkü bunların hepsi nato kafa nato mermer adamlar.. O kafa yapısındaki adamı koltuğa oturtunca böyle oluyor işte.
  • bir çok insan fark edemiyor bu tarz şeyleri, haliyle iyi paralar dönüyor bu cezalardan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radarı gördüm yerini öğrendim yavaşladım cezadan kurtarmıyor...İki radar arası hız sınırı belli....Mesafe belli.....Plakan ise çok net okunuyor.....Geriye ne kalıyor ??? Dakika , saniye hesabı...Burada hız sınırı .90 Km hızla A ve B noktası arası gelme süresi 18 dakika....Sen 15 te , 14 te , 10 da , 17 de geldinmi CISSSSSSSS......Fotoğraflı ve saatli zarı zarf içinde cezanı ruhsat adresine postalıyorlar......Para lazım....Çok para...19 - 20 - 25- 40 dakikada gelene ceza yok......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 27 Mayıs 2016; 20:08:46 >
  • İzmirde olanları biliyorum hocam ve hepsi mantıklı yerler. Altınyolda falan 82 zaten ki kısa bi süre için var o da. Geri kalan yollarda hiç sıkıntı yok

• taşkafa T kullanıcısına yanıt
    GEÇEN 3 hafta önce Ankara'dan Bursaya geliyorum ortalama hızı veren tabelalar var 100 110 arası geliyorum tabelanın birinde ortalama hız 177 dedi ayvayı yedik dedim bişi çıkmadı

zaten düz yolda 170 i zor görüyor
  • AlfaRomeo147 kullanıcısına yanıt
    BİMER'e şikayet edin. Şimdiye herhangi bir bilgi talebime veya şikayete düzgün cevap veren tek mercii BİMER'di.
  • bimere gerek yok
    mahallindeki sulh ceza hakimliğine ceza tutanağı ekli dilekçe ile itiraz etsin
    bizim kırmızı ışık ihlali itiraz davasında hakim iddialarımızı araştırmak için dosyayı bilirkişiye vermiş
    iddiamız ise kırmızıda durduğum halde çizgiyi 1 teker geçtik diye eds cezası geldi
    en önemli delilimiz ise araç fotoğraflamasında açıkça görülen stop lambasının yanması

• Aynı yolda biz de yedik direkteki radardan yakaladılar, 90 kmh imiş hız sınırı.Biz de Perşembe sabahı 5'te 122 kmh (%30'dan fazla) ile gittik diye 412 TL ceza yemişiz.Devlet çalışıyor ne diyelim para lazım tabii.O yolda 90 ile gitsen kamyonlar bile sollar...
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Oyle hizinizi gosteren tabelalar ceza yazmaz . Sadece bilgilendirir. Benim plakamin sonu 826 ve aktif olarak o yolu kullanirim. 251 km yazdigini da gordum yanlis okudugunu da . Hatta kis mevsiminde dogru okudugu zaman yok. 026 626 926 828 028. Okudugu cok oldu.

• Bende o yoldan epey geçtim, bi keresinde köpeğe çarpmaktan son anda kurtardım ve insanlar da geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam o güzergahtan bunlar etkili olmuştur o radarlarin koyulmasinda.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.