Şimdi Ara

Bozulan USB Bellekten Veri Nasıl Kurtarırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Flash diskimi hiçbir bilgisayar okumuyor arkadaşlar. İçinde önemli dosyalarım var. Bunları nasıl kurtarırım yardımcı olur musunuz? USB diski en fazla 10 kere kullanmışımdır, sandiskin metal kasalı olanlarından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linux ortamında denedin mi? Önce bi bak bakalım Linux'ta görünecek mi? Eğer görünürse başka yollar var kurtaracak. Slax live işini görür.
    Ayrıca aynı durum hafıza kartında oldu bana. Sandisk e yolladım. Hemen değiştirdiler. Polonya'ya gitti kartım yenisini yolladılar. Onlara ; içindekiler önemli değil demiştim ben. Ancak sen ; eğer bir çözüm bulamazsak oraya yolla. İçindekiler önemli de. Eğer gizli şeyler değilse onlar kurtarmayı denesin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 22 Mayıs 2019; 16:48:10 >
  • Hocam hiç Linux ortamında denemedim çünkü bilgisayarım bozuldu. İlerleyen zamanlarda bilgisayar almayı düşünüyorum umarım Linux da açılır. Bu arada sandiskin faturasını ve kutusunu kaybettim desem beni tınlamazlar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-08210B126

Hocam hiç Linux ortamında denemedim çünkü bilgisayarım bozuldu. İlerleyen zamanlarda bilgisayar almayı düşünüyorum umarım Linux da açılır. Bu arada sandiskin faturasını ve kutusunu kaybettim desem beni tınlamazlar bence
    O bahsettiğim hafıza kartı için de aynı korkuyu yaşadım ama sandisk dedi ki bir kereye mahsus fatura olmaksızın değişim yapıyoruz.. Valla değiştiler yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.