Şimdi Ara

Bozulan Logitech G930 Hakkında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun senelerdir kullandığım kulaklığım malesef bozuldu. Ses tamamen gitmiş değil. Sol tarafından sağ tarafına giden kabloda içten meydana gelen bi kopukluk olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü ses arada bir düzelse de, bazen bozuluyor, hepten gitmiyor. Sağ taraf iptal oluyor ve sadece sol taraf çalışıyor ve kulağı tırmalayan, rahatsız eden bi şekle bürünüyor.

Penta bakıyormuş şu an bu markaya. "teknik_destek@penta.com.tr adresine e-posta atın", ordan size cevap gelir dediler ama henüz atmadım.

1- Bunun tamiri mümkün müdür?
    2- Tavsiyeniz nedir?

Tamiri mümkünse ve tâmir masrafı fâhiş bir rakam değilse tamir ettirmek istiyorum. Çünkü yenileri hem ucuz değil, hem de bundan çok memnundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 15 Mayıs 2020; 12:51:26 >

• Bocek selamlar dostum. Uzun senelerden garantisiz oldugunu anliyorm. Basit bir sorun alalade bir elektrikcide yap cik. Ve logitec uluslararasina da yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technics kullanıcısına yanıt

A.s. abi.

Önce servise gönderdim. Yedek parçaları yokmuş.

Sonra elektronikçi birine gönderdim. Kabloyu bulmalarının zor olduğuzu söylediler başta. 3 ay sonra bulmuşlar güya ama olduğu gibi geri yollamışlar.

Ardından Logitech yedek parçaları satan birini buldum. Onda kablo varmış ama bozukmuş.

Birini daha buldum. Onda hiç yokmuş vs. derken yenisini aldım ben de. Tercihim yine G930 oldu. Öncekini yedek parça olarak kullanırım bari bunun bi yeri bozulursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 19 Aralık 2020; 20:41:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.