Şimdi Ara

Bozuk ürün satan firmalar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69
Cevap
4
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • instructor12345 (4 mesaj) McOrco (3 mesaj) metehan_bera (3 mesaj) bender82 (3 mesaj) unsal07 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (12 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Bozuk ürün satan firmalar...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    831 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bozuk ürün satan firmalar...
    AROMALI İÇEÇEK

BAHARAT

BAL

ÇİKOLATA

ENERJİ İÇECEĞİ

ET ÜRÜNLERİ VE TOPLU TÜKETİM

KAHVE

SÜT ÜRÜNLERİ

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

Kaynak http://www.tarim.gov.tr/Sayfalar/Detay.aspx?OgeId=114&Liste=Duyuru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 22 Nisan 2014; 17:17:00 >

• Yarbay
    2263 Mesaj
    baya sıcak yanıyorrr nezamandır bozuk kuzu sac kavurma arıyordum kaptım 3 kilo
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meliii

Aslında en sıcak fırsat :) sağlığımız :) ama sağlıklıklı yaşam bölümüne açılsaydı daha mantıklı olurdu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    188 Mesaj
    a101 de satılıyor oktay usta mini içli köfteler almıştık ta 3-4 kez
  • Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

quote:

Aslında en sıcak fırsat :) sağlığımız :) ama sağlıklıklı yaşam bölümüne açılsaydı daha mantıklı olurdu :)

sağlıklı yaşam bölümüne kim girip bakıyor ki ? iyi olmuş buraya açıldığı.. sıcak fırsatcılar görsün.
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

quote:

quote:

sağlıklı yaşam bölümüne kim girip bakıyor ki ? iyi olmuş buraya açıldığı.. sıcak fırsatcılar görsün.

+1
    |
    |
  • Yarbay
    4640 Mesaj
    Oktay usta bu günleridemi görecekti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    Allah kahretsin 10 gün kadar önce a101den bu içliköfteyi nasıl bişeymş diye almştık. Yedikten sonra fiyatına göre eti fazlaymş demiştim.şimdi nedeni belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 22 Nisan 2014; 12:43:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    a101 e tazmınat acmak lazım yuh ya
    |
    |
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    bilgilendirme için tesekkürler. haberimiz olmadan oktay usta dan aliyor musuz
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Bunlar tespit edilenler. Ya edilmeyenler....
    |
    |
  • Yarbay
    4034 Mesaj
    Maalesef ki bu markaların çoğu A101-BİM-ŞOK gibi ufak ülke çaplı bakkal-market karışımı dükkanlarda satılıyor. Ucuz diye millete neler yediriyorlar neler...Bunları üretenin yatacak yeri yok.
    Ayrıca merak ettiğim hükümetin halk sağlığı ile oynayanlara ömür boyu hapis cezası vermesi lazım. İdam olsa doğrudan sallandıracaksın, hiç affı yok.
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

quote:

quote:

+1
    |
    |
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    oktay ustanınkinde çıkan tek tırnaklı eti neymiş diye merak ettim (aklıma tavuk vs. gelmişti) ama at ve eşek etmiymiş
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Bence de bu ve buna benzer firmalar buz dağının sadece görünen küçük bir kısmı.Gıdada sahtekarlığın olmadığı bir alan ne yazık ki çok az.
    Düşünün bir tavuk dönerci bile hile hurdaya başvuruyorsa,tonlarca gıdanın tüketildiği ve dönen parayı düşündüğümüzde ne gibi sağlıksız oyunların döndüğünü anlarız.
    |
    |
  • Binbaşı
    1316 Mesaj
    Gecen sene de BİM de satilan uludağ markaydi galiba salam sucukta ayni durum olmuştu. Hatta satilmaya devam edilmişti(((

|
    |
  • Yarbay
    4040 Mesaj
    at eti yedirmişler lan resmen millete
    |
    |
  • Yarbay
    3038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

oktay ustanınkinde çıkan tek tırnaklı eti neymiş diye merak ettim (aklıma tavuk vs. gelmişti) ama at ve eşek etmiymiş

Sanırım at, eşek ve bunların melezleri gibi çeşitli tek tırnaklı hayvanlardan kokteyl yapmışlar. Yoksa hayvan adı yazarlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 22 Nisan 2014; 13:06:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    2905 Mesaj
    Allahın cezaları

Arkadaşlar bilen birisi hangi ürünün hangi firmalarda satıldığını yazabilir mi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    bu Themra çok satan bir macundu.vay bee

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.