Şimdi Ara

Boyutu Büyük DvD dosyasını DvDye yazmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Arkadaslar İnternetten indirdigim resimdeki DvD filmi DvD ye yazmak istedim Fakat yazma işlemine gecerken filmin boyutunun Dvdden büyük olduguna dair uyarı verdi. Dolayısıyle yazma işlemini gerceklestiremedim yardımcı olacak arkadaslara tesekkür ederim
     Boyutu Büyük DvD dosyasını DvDye yazmak

• bi ALLAHın kulu bilmiyor mu?
  • Normal DVD ler 4.38 gb veri alır.Eğer senin dosyaların bu boyuttan büyükse çift katmanlı "double layer" DVD lere yazdıracaksın.Double layer DVD ler yaklaşık olarak 8 gb veri alır

Bak mesela şöyle bişey;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dms-double-layer-85gb-240dk-8x-10-lu-cakebox-dvdr-11dms605cs/ProductDetails.aspx?productId=bs5857&categoryId=3011536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 17 Nisan 2011; 9:47:56 >
  • quote:

Normal DVD ler 4.38 gb veri alır.Eğer senin dosyaların bu boyuttan büyükse çift katmanlı "double layer" DVD lere yazdıracaksın.Double layer DVD ler yaklaşık olarak 8 gb veri alır

Bak mesela şöyle bişey;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dms-double-layer-85gb-240dk-8x-10-lu-cakebox-dvdr-11dms605cs/ProductDetails.aspx?productId=bs5857&categoryId=3011536

yardımın için tesekkür ederim de bu dedigin olayı cok iyi biliyorum yanlız normal dvd ye sıgdırma olayını diyorum bu da oluyor ama nasıl oldugunu bilmiyorum

• İşlemimi cok zaman önce hallettim fakat aklımdayken buraya da yazayım DVDSHİNK adlı bir proyla 4.7den fazla olan bu dosyaları sıkıstırıp bir dvdye sıgdırabılırsınız süper bir program BURADAN ulasabılırsınız...
  • aynı sorunu bende yasıyorum

bu işlemi nasıl yaptığını biraz bahsedermisin??
    programı indirdim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.