Şimdi Ara

Boyunuzun kıymetini bilin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
6.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.79 kafam rahat :D
  • Boyun uzun. Vücut geliştirmeye git. İyi bir vücut yap. Bak o zaman kızlar nasıl sana geliyorlar.
  • bnde 190 boyundayım mesleğiniz sporcu değilse hiç bi b.ka yaramıo
  • 170 boy var, lisede sevdiğim kız vardı 179 du, baya baya konuşuyorduk geceleri falan, sırf boy yüzünden 166 lık kıza yazıp 179 luk kızdan bu yüzden tokat yemiştim. O gün anladım ki boy moy tırıvırı. O gün bugündür boyumun 170 olması koymuyor. Yaptığım sivriliğe yanıyorum...
  • 1.90 iyi yav.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.76 yım memnunum şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralorti70

1 80 en ideali bence

en ideali 185 ama 187 88 olmak isterdim 175
  • Vay bee trafo direği gibi .
  • 164-165 boyundayım çevremdekiler benden çok fazla uzun olmadıkları için hiç sıkıntı çekmiyorum, sadece 175 olsam daha iyi olur diyorum. (Yaş 16)
  • quote:

Orijinalden alıntı: R Corwin

Ben o kadar değilim ama en ideal boy 178-182 arası. Buradan yukarısında surat uzuyor felan iğrenç duruyor bence. Filmde mafya adamlarına gidiyor sadece bu tip. Onun dışında iyi değil.

1.81im şuan umarım daha uzamam

• İdeal 185cm ama 188cm max sonrası vucut bozuluyor. Ama en önemlisi karakter.benim boyum 180cm çok takmayin böyle şeyleri.

• g.tü yere yakın olandan korkucaksın derler hep boşuna demiyorlar:)) kısa ve uzun bence ideali 185 felan türkiyede 177 8 iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

170 boy var, lisede sevdiğim kız vardı 179 du, baya baya konuşuyorduk geceleri falan, sırf boy yüzünden 166 lık kıza yazıp 179 luk kızdan bu yüzden tokat yemiştim. O gün anladım ki boy moy tırıvırı. O gün bugündür boyumun 170 olması koymuyor. Yaptığım sivriliğe yanıyorum...

anklatın hocam ilgimi çekti konuD:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

quote:

175e kizlar bakmazmis

@Indigo

https://twitter.com/search?q=k%C4%B1sa%20boylu%20erkek&src=typd

Alın tıklayın gözlerinizle görün kızların düşüncelerini.

Kıçımızdan element uydurmuyoruz hobbit arkadaşlarım

Oradakilere yaranacaksam boyum 1.60 olsun daha iyi.

@Circassian81

Ulan utanmasaniz 175 boy uzun diceksiniz

Kisasiniz beyler kisa. Kizla bulusursunuz kiz sizi uzun bulur. Sonra yaniniza 185 boy baska bir arkadasiniz gelir kiz o arkadasi uzun bulur gonlu ona kayar. Bu boyle yani

175 boy a uzun demedim 160 165 lik kizlara gore uzun dedim yoksa 175 tam orta da bir boy

EDIT: Benden uzun diye gonlu baskasina kayacak kizla zaten sevgili olmam

@Indigo

Ben de 20 yasindayim. Kizlar ufak tifil adamlardan pek hoslanmaz bunu sen bil de.

Sevgilin demedim. Senden hoslanan bir kiz olsun o sen ve arkadasin bulustunuz. Gonlu uzuna kayar o daha uzun ve kalipli cunku.

Kiz bu buyuklerden hoslanir

Kizlarin ufak tifil adamlardan hoslanmadigini biliyoruz da zaten biz de gidip 180 lik kiza yazmiyoruzulkemizde ki kizlarin buyuk bi çoğunluğu 150-165 araliginda onlarindan icinden buluruz bizde elbet bi tane

abartmayın hocam 165 üstü çogu kız artık bizim sınıftakiler 175 lerde çok var yani benim boy 172 felan benden az uzunlar ama boyda okadar önemli değil yani aklın uzunlugu önemli

ki şimdiki lise gençliği vs baya uzun geldi bana bilmiyorum bizim yıllarımızdaki liseliler tıfıldıda şimdikiler iyi boyları

• La bu kısa boylu adamlar size netti gardaş? Yaşım 33 Boy 1.67. Sonuç olarak bunu değiştirme şansımız illizarov ameliyatı dışında yok. O da çok riskli, sakat falan kalınabiliyormuş. Kız konusunda pek şansım olmadı, en azından kendi ilgilendiğim kızlar bugün hep 1.90 boyunda adamlarla evliler. İçlerinde 1.50 olan kız da vardı, ki ben ona teklif ettiğimde zaten o adamla ilişkisi varmış. 1.70 olan da vardı. Ama benimle ilgilenen kızlar da oldu. Biraz benim aptallığımdan demek lazım, kendi ilgilendiğim kızlardan başkasını gözüm görmediği için o fırsatları kaçırdım.

Genellikle kızlar kendilerinden kısa olmamasını isterler. Çoğunlukla kendi boyları + topuklu ayakkabı uzunluğunun erkeğin boyuna eşit veya küçük olmasını isterler. Bu anlamda 1.65-.174 arasındaki erkeklerin 1.55-1.64 boyundaki kızlarda şansı var. Daha üstünde ise iş zorlaşıyor. Ama içlerinde adam olsun yeter diyen kızlar da görmedim değil. 30'lu yaşlarda ise evlenecek adam aradıklarından dolayı bizim için seçenekler biraz daha fazla, kriterlerinden vazgeçmeye başlıyorlar.

Sadece boy da tek başına yeterli değil. 1.90 boya 150 kg olmuyor, veya kötü giyinen, bakımsız, kötü kokan, yıkanmayan vs. adam 1.90 olsa ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

quote:

175e kizlar bakmazmis

@Indigo

https://twitter.com/search?q=k%C4%B1sa%20boylu%20erkek&src=typd

Alın tıklayın gözlerinizle görün kızların düşüncelerini.

Kıçımızdan element uydurmuyoruz hobbit arkadaşlarım

Oradakilere yaranacaksam boyum 1.60 olsun daha iyi.

@Circassian81

Ulan utanmasaniz 175 boy uzun diceksiniz

Kisasiniz beyler kisa. Kizla bulusursunuz kiz sizi uzun bulur. Sonra yaniniza 185 boy baska bir arkadasiniz gelir kiz o arkadasi uzun bulur gonlu ona kayar. Bu boyle yani

175 boy a uzun demedim 160 165 lik kizlara gore uzun dedim yoksa 175 tam orta da bir boy

EDIT: Benden uzun diye gonlu baskasina kayacak kizla zaten sevgili olmam

@Indigo

Ben de 20 yasindayim. Kizlar ufak tifil adamlardan pek hoslanmaz bunu sen bil de.

Sevgilin demedim. Senden hoslanan bir kiz olsun o sen ve arkadasin bulustunuz. Gonlu uzuna kayar o daha uzun ve kalipli cunku.

Kiz bu buyuklerden hoslanir

Kizlarin ufak tifil adamlardan hoslanmadigini biliyoruz da zaten biz de gidip 180 lik kiza yazmiyoruzulkemizde ki kizlarin buyuk bi çoğunluğu 150-165 araliginda onlarindan icinden buluruz bizde elbet bi tane

abartmayın hocam 165 üstü çogu kız artık bizim sınıftakiler 175 lerde çok var yani benim boy 172 felan benden az uzunlar ama boyda okadar önemli değil yani aklın uzunlugu önemli

ki şimdiki lise gençliği vs baya uzun geldi bana bilmiyorum bizim yıllarımızdaki liseliler tıfıldıda şimdikiler iyi boyları

Bilmiyorum hocam benim boy 171 disarda ki 10 kizin 6 7 sinden uzunum yada ben boyumu eksik olcuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 27 Kasım 2014; 0:06:32 >

• 1.93 boyum var hocam, gerçekten avantajları var fakat dezavantajları da var.

Eğilmek, insanların durmadan yanınızda yaa sen çok uzunsun demesi, ciddi anlamda pek yakın durmama istekleri, çok kötü.

Ayrıca dik durmak çok zor, ister istemez eğiliyor insan ve sırt ağrısı oluşuyor fazlasıyla.
  • 180 en idealiyse ben neden 10 yıldır çok kısayım diye tribe giriyom ki.. 175 im bende 180 den farkı yok ortalamayım o zaman
  • 1.70 Olan ve uzunun yakısmadıgını düşünen arkadaş :D Kendini avutma en güzel duran boy 1.80 :D 1.70de yürüyen şemsiye gibi oluyor ( Dalga geçmiyorum )
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.