Şimdi Ara

Boyunposundevrilsin.com (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gönderen: Bazar artisti Gönderilme: 13.03.2010 23:15:39
    Nerden? Elbetteki bazardan
    Boyu devrilesice; Muhabir
    Lan olm dilini eşşşek arısı ısırsaydıda benle röportaj yapmayaydın. Ben sandım sen beni kastediyordun. Komik duruma düşmemek için bazarda artis felan olmaz diyordum. Bir nevi kendi çapımda kendimi mütevazi gösteriyordum. Ama sen gel ve içine ...
    Bu arada kangal alır. Bizim bazarda bile var... Kangal.

• :D acaip bi site ya jentın edwırd felan:D
  • Yaşananlar vahşet,
  • Gönderen: metint Gönderilme: 13.03.2010 23:30:49
    Nerden? hollanda
    Boyu devrilesice; dh
    dh hollanda dayım siz beni sevmesenizde burda hans ile evlendim çok mutluyuz kulaklarınızı çınlatıyoruz
  • Gönderen: Edwird Gönderilme: 13.03.2010 22:53:10
    Nerden? Dedemin yanından
    Boyu devrilesice; DH yönetimi
    Dedem banlandığımı öğrenince yüzümü balgamdan görünmez hale getirdi, tam anlamıyla yüzümü balgamla sıvadı. O gün yaşadığım bu en büyük onur kırıcı olaydan sonra amcaoğlum da benle görüşmekten vazgeçti. Kendimi elektroşoka verip intahar edeceğim. Hepsi sizin yüzünüzden haberiniz olsun.

Gönderen: Donanım haber Magnesium Gönderilme: 13.03.2010 22:53:00
    Nerden? Papua Yeni gine
    Boyu devrilesice; dh adminleri
    hemen banlıyonuz yada ceza puanı veriyonuz püüü

boyu devrilesiciler

siz bizim boyu devrilesiclerimizdenmisiniz?

• Ne diye gandalfı kuleye hapse atıyon yazık değil mi yaşlı başlı adam huzurevine atsaydın daha iyiydi ah salih abi olacaktı ki ortadünyada görürdün o zaman

bune lan
  • Gönderen: Ednan Gönderilme: 13.03.2010 23:42:48

Nerden? Sarıyer

Boyu devrilesice; Nihal&bihter azgınziyagiller

abazan karılar rahat bırakın artık behlülü. boyunuz posunuz devrilsin! pijamalara düşesiniz inş.

Elalemin görüşü: Boyu devrilsin (3) Hadi ordan! İyi olmuş (4)

• Gönderen: Guguk41 Gönderilme: 14.03.2010 13:49:20
    Nerden? Kocaeli
    Boyu devrilesice; Gülşah
    Lan gız o gün çok şehvetliydi ama sen beni kullandıktan sonra kıçıma tekmeyi bastın.herşey zevk için miydi ?Öbür tarafta seni kangallar kovalasın.MetinT yakalasın.edwird senle konuşsun.Jentin de vurup kaçsın emi ...
  • Çok güzel fikir artık yeni stres atma yerimiz forumda okyayamadığımız lanetleri buraya dökelim :D
  • quote:

bizim şirketteki camış caycı..insan gibi çay yapmayı ne zaman öğreneceksin acabaaaaaaaaaaaa...hiç bir sabah düzgün ve zamanında çay içemiyoruz senin yüzünden sallama çay aldık.musluk suyunu dayıyorsun çaydanlığazaten çay demlemekten haberin yok bide iğrenç kokuyo .boyun posun devrilsin emi camışşşşşşş

• quote:

Orijinalden alıntı: Randall

http://www.boyunposundevrilsin.com/index.php?ozel=171

• quote:

Gönderen: Guguk41 Gönderilme: 14.03.2010 13:49:20
    Nerden? Kocaeli
    Boyu devrilesice; Gülşah
    Lan gız o gün çok şehvetliydi ama sen beni kullandıktan sonra k**ma tekmeyi bastın.herşey zevk için miydi ?Öbür tarafta seni kangallar kovalasın.MetinT yakalasın.edwird senle konuşsun.Jentin de vurup kaçsın emi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: haşşmet

Gönderen: Guguk41 Gönderilme: 14.03.2010 13:49:20
    Nerden? Kocaeli
    Boyu devrilesice; Gülşah
    Lan gız o gün çok şehvetliydi ama sen beni kullandıktan sonra kıçıma tekmeyi bastın.herşey zevk için miydi ?Öbür tarafta seni kangallar kovalasın.MetinT yakalasın.edwird senle konuşsun.Jentin de vurup kaçsın emi ...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.