Şimdi Ara

Boyun fıtığı ameliyatı :( Hakkınızı helal edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
19.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma sabah Ankara İbn-i Sina Hastanesinde olacak.

Fizik tedavi kurtarmıyor.

2 diskte ciddi deformasyon oluşmuş ve sinire baskı yapıyor.

Zaten sağ kolumda da ciddi sızı ve kuvvet kaybı vardı.

Torna tutmadığı için diskler değişecek.

Brembo istedim ama bakacaklar işte :)

Yarın sabah yatıyorum.

Hersey yolunda giderse 1 gün hastanede kalınıp taburcu olunacak ve 1 hafta da evde ıstırahat.

3 hafta araç kullanmak yok. :(

Hakkınızı helal edin. :)

• Allah acil şifa versin
  • HELAL, HELAL, HELAL OLSUN HALUK DOSTUM!!!

Çok büyük geçmiş olsun. Sağlam, güçlü ol, Türk doktorlarına, gelişen sağlık teknolojisine, mikrocerrahi yöntemine inan. En iyi çözüm gecikmeden alınan karardır.

Meslek hastalığı bu, bel ve boyun fıtığı. İnşallah aramıza daha sağlıklı ve daha mutlu olarak en kısa zamanda döneceksin. Buna olan inancım tam.

Selam ve sevgiler,

Taner Göde
  • Geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlıklı olarak tekrar aramızda görmek dileğiyle....
  • geçmiş olsun allah acil şifalar versin
  • Allah acil şifalar versin.
  • Çok çok geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun.
    Bel fıtığı olanlarda da boyun fıtığı olmas riski çok fazla. İnşallah çıkmaz bende bu.

Allah şifa versin.
  • Haluk abi çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Yasa sorun çıkartmadı galiba. :)
  • Acil şifalar.En kısa zamanda görüşmek üzere..
  • Geçmiş olsun.bende de bel fıtığı var.sağ bacak hafiften yalpalıyor.
  • Allah acil sifalar versin. Iyilesmeniz icin bi paket findik oneriyorum:) ameliyattan sonra birsey kalacak mi yoksa yeni,sifir olarak mi cikacak boynunuz? Bu yasimda ben de bile boyun agrilari olmaya basladi tirsiyorum.
  • geçmiş olsun,ameliyat sürecini iyi bilirim.inş kazasız belasız atlatırsınız
    pek haddime değil ama ameliyatınızı yapacak doktoru iyice bir araştırın.annemde omuriliğinden bir ameliyat geçirmişdi,3 ay doktor aramakla geçirmiştik.sonuçta kolay bir ameliyat değil.tekrar geçmiş olsun
  • Şimdiden büyük geçmiş olsun. Acil şifalar.
  • helal olsun kardeş allah şifa versin
  • Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim
  • Haluk abi helal olsun ve cok gecmis olsun. En kisa zamanda aramizda olman dilegi ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IceMan-

Geçmiş olsun.bende de bel fıtığı var.sağ bacak hafiften yalpalıyor.

Şimdiden geçmiş olsun,

Ben yürümeyi unutmuştum. Tam 10 ay önce bende de başlamıştı, önce kalçada bir sızlama, hafif bir elektrikleme hissetmiştim, sonra sağ bacağımda acı, sağ ayak parmaklarımda da uyuşma meydana gelmişti. MR çekildi ve fıtık apaçık ortaya çıktı. Enjeksiyonlar ve ilaçlar fayda etmedi, 2 ay acı içinde işe gidip geldim. İlk gittiğim doktorun ameliyat önermemesi ve kanaatimce de beni oyalaması bu acıyı gereğinden daha fazla yaşamama sebep oldu, 1 ay süreyle hem de. Sonra bu işin Adana'daki uzmanı çıktı karşıma (Doç. Dr. Orhan Şen), hayatımı eski, sağlıklı ve şifali halimle tekrar yaşamaya başlamamı sağladı, 1 gün hastanede kaldım, 10 gün de dikkat ettim kendime, 1 ay sonra da kontrole gittim.

Çok şükür ki iyileştim, kilo verdim, fazla ağır kaldırmamaya ve daha fazla hareket etmeye özen gösterdim.

Daha fazla bilgi için geçen yıl açtığım bel fıtığı konusuna bakabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_45210989/tm.htm

Saygılarımla,

Taner Göde

• Şimdiden gecmis olsun
    Her şey yolunda gider umarım
    Saygılar
    Hakkımız helal olsun
    Asıl siz helal edin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.