Şimdi Ara

BOYUMUZU UZATMANIN YOLLARI?? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
4
Favori
197.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boy tahmini için doktora danış, iskelet sistemine göre uzayabileceğin max. boyunu söylerler. Tabi bunun için film çektirmen gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 19 Nisan 2011; 21:55:08 >
  • ben 12 yaşındayım boyum1.39 sizce yüzmeye gitsem ne kadar olurum daha önce yüzmeye gitmiştim 1 ayda sadece 2 santim uzadım sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanbb

arkadaşlar şimdi bana basketçiler kızacak ama en iyi uzama yüzme ile olur tüm kaslar yüzmede çalışır ve eklemler daha raht esneyebilir bn 13 yaşındaım 1.82 ama bütün bunları yüzmeye borçluyum yani basket 4 cm uzatıyosa yüzme 8 cm bundan emin olun

bencede güzel bir spor ve aynı zaman da da çok güzel boy uzatıyor
  • Selam arkadaslar...

Yas:17
    Kilo:63
    Boy:1,73

sizce yasıma göre uygun özelliklerdemiyim?? bi yardım ederseniz cok sevinirim..tskler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: plot9

Selam arkadaslar...

sizce yasıma göre uygun özelliklerdemiyim?? bi yardım ederseniz cok sevinirim..tskler..

evet dostum boyun da kilon da yasin icin gayet normal. sut - yogurt tuketip basketbol, yuzme gibi sporlar yaparak 180'i gorebilirsin 21'e kadar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: plot9

Selam arkadaslar...

evet dostum boyun da kilon da yasin icin gayet normal. sut - yogurt tuketip basketbol, yuzme gibi sporlar yaparak 180'i gorebilirsin 21'e kadar..

Çok teşekkür ederim dediklerinin hepsini uygulayacağım inşallah dedigin gibi olur...
  • merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım boyum 1.65 sizce ne yapmalşıyım da boyum uzasın
  • Merhaba Benim Boyum 1.70 14 yasındayım boyumun 21 yasına kadar 187 cm nin yukarısına cıkmam için ne yapmam gerek ? lütfen yardımcı olun baskete gidiorum hergün 2 bardak süt içiorum olabilirmiyim sizce ?
  • merhaba

boy : 1.85
    kilo : 87

daha ne kadar uzayabilirim sizce ? babam : 1.95 annem : 1.75
  • Kilo=48 kg
    Yas=15
    Boy=1.55

Sizce nasıl bence cokk kötü ama inanabilirsiniz ben boyumun uzaması icin elimden geleni yapıyorum ama uzamıyor :D x mesela basketbol oynuyorum( basketbolsuz hayat düsünemiyorum bunu boyumun uzaması icin değil,sevdiğim icin yapıyorum.) Süt cokk iciyorum. En azından 1.60 olmak istiyorum sizin hepinizin yazdığı yorumları gördüm hicc dert etmeyin dert edecek biri varsa o da benim.
    Boy: 1.63
    Kilo: 62

Boyum nasıl diye sormayacağım. Fazlasıyla kısayım onu biliyorum. Asıl konu ise, nasıl uzayacağım lan ben?
  • lise1 e giderken boyum 1.65 falandı lise 2 1.75 falan oldu lise 3 gidiyorum suan boyum 1.92 umarım boyle devam eder duzenli uyuyun gunde 2 bardak süt için bu yetiyo tabi birazda genetik babam 1.90 annem 1.78 birazda aileye baglı
  • 11 yaşındayım eylülde 12 yaşıma giricem... 1,60 boyundayım kilom 46,5. boyumun uzaması için ne yapmam lazım?? galiba biraz uzunum ama sınıfın kısalarından biriyim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DooDLexxx -- 17 Nisan 2012; 9:52:42 >
  • Oncelikle Selam Herkeze Benim Boyum 1.58 16 yasındayım kilom 55 benım ıcın nasıl bır boy uzatma yontemi önerirsiniz
  • Sana daha doğrusu boyunu uzatmak isteyen herkese garantili bir boy uzatma yöntemi önereceğim ama bi dk bulamıyorum bulayım yazacağım inş..

Tamam buldum işte tamamen doğal yollarla garantili boy uzatma yönteminden bahseden yazılar >>

http://boyuzatmaformulu-kitabi.blogspot.com

http://www.boyuzatma.co/boy-uzatma-formulu-kitabi

Son olarak şu aşağıdaki linkte de güzel yazılar var ancak ben en çok boyuzatma.co da ki yazıları beğendim.

http://boyuzatmayontemleri.blogspot.com/2013/02/boy-uzatma-formulu-kitab-nerede-satlr.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalennder -- 31 Mayıs 2013; 23:05:26 >

• Milletin babası 1.90 oha.İş genetiktede var biraz. 1.77 baba ve 1.70 anneyle en fazla ne kadar uzarsın ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uslantrx

merhaba

boy : 1.85
    kilo : 87

daha ne kadar uzayabilirim sizce ? babam : 1.95 annem : 1.75

Daha ne uzayacaksin dostum yeter bu sana 3 yil

• Benim de:
    Yas 15
    Kilo 55
    Boy 1.75
    Zayifim ama yapim geregi olsa gerek guc olarak iyi sayilirim. Az kalipli oyuncularla posta girebiliyorum. Ve ilginc olan kol kaslarim goruntu olarak cok iyi dursa da (dis kol ve ic kol) pek kullanamiyorum.

• boyum:171
    kilom:58
    yaşım:15
    sizce daha boyum uzarmı her gun sallanıyorum yuksek demirden

• Merhaba

boy-1.78-1.80 arasi
    kilo-80
    yaş-6 ay önce 14 e girdim

boyum daha ne kadar uzar arkadaşlar? bu arada baskete yazildim 1 ay falan olur gittiğim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.