Şimdi Ara

Boynerde 3 Al 2 Öde veya 250/75 600/200 anında indirim(ayrı kapmanyalar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
8
Favori
19.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 490 dan 233 TL ye düşen bir ürün var ve 200/75 ürünleri arasında ama indirim neden se düşmüyor anlamadım neden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HAZIRAN Kodunu 2 ayrı alışverişte kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcan.ozp M kullanıcısına yanıt
    Cotton bar klasik kahverengi deri ayakkabı

Lumberjack deri ayakkabı günlük

1 koton tişört 129 tl tuttu

• Mobil uygulamada düşmüyor Web sitede düşüyor Haziran kodu.. mobilde düşmeyen arkadaşlar bu şekilde de denesin bence...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kot ve 2 tshirt aldim.Magazadan degisim oluyor mu arkadaslar begenmedigim taktirde veya para iadesi ?

• Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    magazadan iade alıp çek veriyorlar isterseniz onunla diğer bedeni alabilirsiniz(stokta varsa) ya da direk ücret iadesi yapabiliyorlar isterseniz...

ama çek verirken ne üzerinden veriyorlar bilmiyorum ( indirimli mi indirimsiz mıİ )
  • ilgili kampanya alt sayfasından ürün seçmeme rağmen ne 3 al 2 öde ne de 200 tl ye 75 tl indirim kodu aktif olmuyor. müşteri hizmetlerini aradım. az önce sepetime 15 adet ürün eklemişler. yapamayan arkadaş var mı benim gibi?
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Hayır ayrı hesap aç

• kesiklinlikle cok iyi kampanya.. en iyi yani outlette gecerli olmasi 200 tl lik outlet jack n jones aldim 125e denk geldi... zaten urunlerin hepsi zaten yuzde 50inin uzerinde inmisti...

bu boyner son 1 aydir batirdi beni...1000tlden fazla kiyafet aldim gerek yokken...
  • kemanci07 kullanıcısına yanıt
    ben de aradım az önce, aksi belirtilmedikçe kampanya dahilinde olmayan ürünlerde kod çalışmıyormuş.. kampanyanın altına niye böyle bir uyarı yazmıyorlar anlamak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

ben de aradım az önce, aksi belirtilmedikçe kampanya dahilinde olmayan ürünlerde kod çalışmıyormuş.. kampanyanın altına niye böyle bir uyarı yazmıyorlar anlamak zor.

bana kampanya sayfasından seçim yapın dediler. öyle seçiyorum zaten dedim ancak yine düşmüyor. 41,99 TL olan fabrika marka gömleklerden 3 tane ekledim sepete kodu girince düşmüyor. yapabilen arkadaşlar deneyebilirmi acaba fabrika markadan ekleyip?
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Tam bir dh olucusu iste kombo falan onla ugrasmaya bile usenirim ben valla tebrik ederim.

• Çekler bende de çalışmadı direk anasayfadan gitmeme rağmen
  • 200 e 75 kullandıktan soonra iade edersek oranlayarak mı iade ediyorlar bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

200 e 75 kullandıktan soonra iade edersek oranlayarak mı iade ediyorlar bilgisi olan var mı

Dostum alışveriş yaptım. Alışverişi yaptığın ekrana geldiğin zaman siparişlerin oranlar bölünmüş şekilde fiyatları var. Örneğin 93 tllik ayakkabı 64 tl gözüküyor. İade olursa sanırım direk bu miktarı iadeleyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

sıfırını bulması imkansız 350$ lık limited edition ürünü 180 liraya satışa koymuş adamlar (aramayın aldım)

O zaman niye konuya yazma gereği duydun? Kime ne faydasi var?

• EK5 kuponuyla birleşiyor mu ?
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Hava atiyo akli sira velet

• Arkadaşım başlığı değiştirelim. 200/75 gitti 250/75 geldi. Sıcaklığı gitti. Birde 3-30 Haziran arası geçerli diyordu. 1 günde değişti kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 3 Haziran 2017; 3:49:36 >
  • Sepeti 250 yaptım HAZIRAN kodu çalışmıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.