Şimdi Ara

Boyner Wolverine Glacier Extreme Siyah Bot 197 TL Boyner

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
5.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite döneminde aldığım Cat tipi Wolverine botu 5-6 sene hor kullanarak bile eskitememiştim, benim nezdimde gerçekten iyi bir marka, fiyatı da 300 bandının altında pek olmuyor. 8 ay önce aldığım Columbia patladığı için tekrar bot bakmaya başladım, pek tarzım olmasa da fiyatı çok uyguna geliyor geçtim siparişi.
    https://www.boyner.com.tr/wolverine-bot-887096

Boyner Wolverine Glacier Extreme Siyah Bot  197 TL Boyner

264.48 TL fiyatı, şuan boyner'de 250 tl ye 75 tl indirim oluyor YY75 kodu ile. onunla birlikte 197 TL

Ek olarak 150 tl üzeri boyner alışverişine 10 hopi paracık ekleniyor. https://hopi.com.tr/kampanya/1403250
    Ek olarak paracık ile ödemelerde paracıklar %25 daha değerli imiş 50 paracığa kadar.
    40-45 arası bedenler var.

İnternette birebir modelini bulamasam da kendi sitesinde ve amazon'da sanıyorum yeni modifiyeli modeli karşıma çıkıyor 150-200 Dolar bandında https://www.wolverine.com/US/en/glacier-xtreme-insulated-waterproof-carbonmax-8-inch-boot/32975M.html

Kısacası kar/yağ/buzda kaymaya dayanıklı, su geçirmez, nefes alan, moisture-wicking (içerideki nemi/teri dış yüzeye taşıyan) membran tasarımlı outdoor görünümlü bot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filantedivinita -- 2 Ocak 2020; 15:7:16 >

• Hocam yanlışınız var. Yeşil kundura wolverine sitesinde uluslararası distribütör olarak görünüyor; Harley Davidson, hush puppies, clarks gibi markaların da olduğu gibi. Üretim yapıyor mu bu ürün ithal midir yerli midir bilemem ama Dockers by Gerli gibi bir muhabbet olmadığı kesin. Zara'nın made in turkey/made in bangladesh farkı gibi olduğunu düşünüyorum.

Kargom bugün geldi normalde 41 numara giyiyorum, hatta 42 mi alsam diye tereddüte düştüm ancak 41 büyük geldi, 40 numara ile değiştirmeye gideceğim bugün. üzerinde waterproof ibaresi var, bazı bölgeleri süet/nubuk, ama gerçekten kaliteli görünüyor.

Kutunun arka tarafı

• Boyner Wolverine Glacier Extreme Siyah Bot  197 TL Boyner

Indirim kodu eklenince 8 lira kargo parası cıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Indirim kodu eklenince 8 lira kargo parası cıkıyor
    Yakınınızda boyner var mı? Oraya yönlendirin isterseniz. Hem de denemiş olursunuz. Büyük ya da küçük gelirse anında iade değişim fırsatı da olur.

• Kadın modeli diyor, kalıplarda fark olur mu acaba?
  • tomofil T kullanıcısına yanıt
    Kadın bedeninde 40-45 arası olması pek mantıklı gelmedi, kategoriyi yanlış belirlemiş olabilirler. Mağazadan almak en garanti olur deneme açısından tabi, şansıma yakınlardaki avmlerde boyner yok.
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Evet dikkat etmemişim, 11-12 tl lik birşey ekleyip kargosuz 200 tlye ulaşınca kargo ücretsize düşüyor.
  • Fotoğraflara bakarsak ürünün ederi 50 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomofil T kullanıcısına yanıt
    modeli de kadın gibime geldi...
  • Bu başlığa ozel söylemiyorum. Hopi kullaninca indirim kodunu iptal ediyordu.

• Su geçirmez olduğu nerede yazıyor?
  • nekeba N kullanıcısına yanıt
    Wolverine'in USA sitesinde sanıyorum biraj makyajlı modeli olan "Glacier Xtreme Insulated Waterproof CarbonMAX® 8" Boot (W10859)"
    modelinin özelliklerinde yazıyor.

• Premium waterproof full-grain leather upper with reinforced heel counter and toe
    • Breathable waterproof membrane with moisture wicking mesh lining

Boyner sağolsun bir tek ayakkabı ağırlığı bilgisi yazdığı için, kesin birşey söylemek zor ama ben su geçirmez olduğunu tahmin ediyorum.
  • Cok eski ve iyi bi markadir.Zamanında 3 yil giymistim farkli modelini en ufak sıkıntı yasamamıstım

• Cepa Boyner de gördüm standını.

Yeşil Kundura üretimiymiş. Pek bir kalite beklememek lazım.

Farklı rengi bu :
    https://www.yesil.com.tr/erkek-botlari/wolverine-glacier-extreme-mid-wp-erkek-bot-17189.html
  • o wolverine ile bu wolverine aynı değil bu bildiğimiz yeşil kundura üretimi wolverine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

o wolverine ile bu wolverine aynı değil bu bildiğimiz yeşil kundura üretimi wolverine.
    Öyleymiş hocam fena kendi adıma fena yuttum zokayı. İthal kaliteli bot bu fiyata nasıl olur deyip almıştım ama iade edeceğim sanırım.
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışınız var. Yeşil kundura wolverine sitesinde uluslararası distribütör olarak görünüyor; Harley Davidson, hush puppies, clarks gibi markaların da olduğu gibi. Üretim yapıyor mu bu ürün ithal midir yerli midir bilemem ama Dockers by Gerli gibi bir muhabbet olmadığı kesin. Zara'nın made in turkey/made in bangladesh farkı gibi olduğunu düşünüyorum.

Kargom bugün geldi normalde 41 numara giyiyorum, hatta 42 mi alsam diye tereddüte düştüm ancak 41 büyük geldi, 40 numara ile değiştirmeye gideceğim bugün. üzerinde waterproof ibaresi var, bazı bölgeleri süet/nubuk, ama gerçekten kaliteli görünüyor.

Kutunun arka tarafı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filantedivinita -- 6 Ocak 2020; 16:2:23 >

• filantedivinita kullanıcısına yanıt
    Yeşil pek çok markaya üretim yapıyor kalite standardını yeşil değil marka belirler.Ayrıca yeşil asker polise de üretim yapıyordu.Kalite üründen ürüne ve fiyata göre değişir ama genelde kalitelidir.

Edit; güzel bot güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 6 Ocak 2020; 16:11:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filantedivinita

Hocam yanlışınız var. Yeşil kundura wolverine sitesinde uluslararası distribütör olarak görünüyor; Harley Davidson, hush puppies, clarks gibi markaların da olduğu gibi. Üretim yapıyor mu bu ürün ithal midir yerli midir bilemem ama Dockers by Gerli gibi bir muhabbet olmadığı kesin. Zara'nın made in turkey/made in bangladesh farkı gibi olduğunu düşünüyorum.

Kutunun arka tarafı

Hocam etiketlere bakarsanız üretim yeri Türkiye olarak görünüyor zaten.

Yeşil üretimi Cat botlarda da aynı şekilde bir kalite sorunu var. Cat botlar eski Cat değil anlayacağınız.

190 liraya bu bot her türlü iyi gibi o da ayrı mesele.

Diğer yandan dikkatinizi çektiyse bu model Dünya'da Türkiye dışında satılmıyor nedense. Benzer modeller olsa da birebir aynısı yok. Sebebini anlayamadım açıkçası.

• Hocam memnun kaldınız mı, ben de almak istiyorum ama ayağa giyince bazı ayakkabılar yayvan bir durum alıyor bazılarıysa derli toplu duruyor bunda nasil bir durum var biraz bilgi verebilir misiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.