Şimdi Ara

BOYNER VERDİĞİ İNDİRİM KODUNUN ÜSTÜNE YATTI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15.08.2018 tarihinde Boyner den 323 küsur tl lik alışveriş yapmıştım.Kafalarına göre bir ürünü iptal ettikleri için Tutar 300 tl nin altına düşmüştü.Axess kampanyası şartları yerine gelmediği için mağdur olduğumu anlatıp 100 tl altlimitsiz indirim kuponu talep etmiştim.Bayağı bir oyalamışlardı.Tam tarihini hatırlamıyorum ama 9. veya 10. ayda 05375467971 nolu telefondan Kaan isimli biri Boyner den aradığını tarafıma 100 tl lik indirim kodu vereceğini söyledi ve ben de verilen kodu bir kağıda yazdım.Hatta tek bir üründe geçerli ve 1 yıl süreli dedi.Önce kullanırım diyordum sonra forumda satmaya karar verdim.Kodu almak isteyen birinin istediği üründe deneyeyim dedim.Ancak kodu kabul etmedi sistem hata verdi.Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve 10 dk kadar bekledikten sonra bizde sizin dediğiniz gibi bir kayıt yok dedi.Bu numara size ait değilmi kardeşim diyorum hala bizde böyle bir kayıt görünmüyor diyor.Bayağı bir tartışmadan sonra aşırı sinirlenip saydırdım ve telefonu kapattım.Bana sizde kayıt varmı diyor kız telefonda.Ben bu numarayı daha önce arayıp kuponun geçmediği sektörleri sormuştum ve cevap almıştım.Şimdi ben ne yapabilirim.Parasında değilim ama tam keriz yerine koydular.

• up
  • Telefondan kod mu verilir. Yaz hocam HKJ89ggHlkOPiHS3Xsbss3169. Mail falan isteseydin elinde kanit olurdu.
  • Ne bileyim bu kadar yavşak olacaklarını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.