Şimdi Ara

BOYNER UYGUN FİYATA AYAKKABILAR VE KIYAFETLER ÇOK UCUZ!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali4635 -- 1 Aralık 2020; 0:21:59 >

• Girdiğiniz indirim kodu aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir.

• Skechers Lifestyle Ayakkabı
  • Morhipoda da çok uygun şeyler var özellikle Nike ayakkabılarda ekstra indirim var. BOYNER UYGUN FİYATA AYAKKABILAR VE KIYAFETLER ÇOK UCUZ!!!!!
  • Başlık Boyner çeşitli kıyafet ve ayakkabılar olmaliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KSM30 kodu haricinde kombo yapabileceğimiz kampanya vs.. varmıdır? garanti bonus mevcut. Giyime 30 veriyor. 755 TL alacağım ürün (KSM30 kullanınca).

• _terminatör_ kullanıcısına yanıt
    Cok extra bi sey yok LD Victory de advantage 2'de arada bu rakamlara dusuyor morhipoda.

50 lira ceke, biraz hopiye extrem diyemeyiz.
  • peaceb kullanıcısına yanıt
    Fiyat geçmişini atarsanız sevinirim.
  • _terminatör_ kullanıcısına yanıt
    Spydrop morhipoyu takip etmiyor, ediyor olsa oradan bulup atardim.
    Baska yontem bilmiyorum ama bildigim bi sey var o ayakkabilarin fiyatlari arada bu rakamlara dustugu.
    Ozellikle vans ve nike'i surekli takip ediyorum morhipoda.
    Bazen harbi fiyat dusuruyorlar, ben de affetmiyor aliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Kardeşim, hobbit falan değilim ama şöyle yazıyorsunuz ya, gerçekten sinir oluyorum. Yahu kısa veya uzun olmayı kendisi mi seçiyor insan? Bu nasıl bir kibir, vallahi anlamıyorum. Duyar falan demeyin sakın, kalbinizi kırarım. Ulan adam belki imreniyor, uzun olmak istiyor. İş mi yani bu yaptığın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Kardeşim, hobbit falan değilim ama şöyle yazıyorsunuz ya, gerçekten sinir oluyorum. Yahu kısa veya uzun olmayı kendisi mi seçiyor insan? Bu nasıl bir kibir, vallahi anlamıyorum. Duyar falan demeyin sakın, kalbinizi kırarım. Ulan adam belki imreniyor, uzun olmak istiyor. İş mi yani bu yaptığın?

Alıntıları Göster

haklısın hocam o yönden düşünmemiştim. sildim mesajımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Alıntıları Göster
    hocam herkesin zekası bir değil, zekasi kısa arkadaşlar da var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

haklısın hocam o yönden düşünmemiştim. sildim mesajımı

Alıntıları Göster

Kardeşim, silmişsin eyvallah ama yazmadan önce düşünmen gerekirdi, umarım biri alınmamıştır. Herkesin hayat hikâyesi farklı, bu durumu içselleştirip üzülen çok insan var. Kendini yetersiz hisseden ve bunu takıntı yapan insanlar azımsanmayacak kadar fazla ne yazık ki. Yorumu sildiğin için teşekkür ederim kendi adıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam herkesin zekası bir değil, zekasi kısa arkadaşlar da var

Alıntıları Göster

Hocam, kırıcı dil kullanmayalım, zaten millet olarak eğitimsiz, kabayız, gözünü seveyim bari şurada düzgün bir iletişimimiz olsun.

• Isteyen istedigini yazar ya , baski kurmayin insanlar uzerinde , amerikadan bir iki foruma girin okuyun neler ne hitaplar yaziyorlar

O kisaymis oteki uzunmus , tatava

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.