Şimdi Ara

Boyner seçili markalarda sezon indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı fiyatlarda iyi indirim yapılmış çeklerle birleştirince çok iyi fiyat oluyor.

http://www.boyner.com.tr/kategori/ayakkabi-indirim-1000002820.html?SortType=5&OM.OSB=ayakkabi_mobil_slider_07122015&OM.bzn=ayakkabi&OM.zpc=ProductCode

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pek inen bir şey yok en azından daha evvel baktığım ürünler için. zaten hopi harici çek falan da kalmadı en son ki dün bitmiş.
  • Şu linkteki gibi ayakkabı firmalarının yaptığı tam dolandırıcılık. 799 lira etiket vuruyor %70 indirim 239 TL. 140 liraya satılan ürünün bile etiket fiyatı 499 lira.
  • Kullanabilir çek kaldı mı ki?

• Dün alışverişi çek kullanarak yaptım. Belki sistemsel hata var bilmiyorum ama dockers botu 82 tl ye aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wrangler da 400 e 100 indirim var boyner15 kodu yla %15 indirim kullanıp gerisini %25 fazla hopi kullanıp odeyebiliyormuyuz,yani 204 hopi 255 oluyo,%15 indirimle 300 luk birsey alınabiliyor 100 de marka indirimi

• kullanılabilir çek kaldımı ki arkadaşlar.en son 40/20 denemiştim 2 gün önce yemedi...sizde durum nasl....
  • çek yok hopi hediyesi yok geriye kalıyor tırt.
  • Boynerde indirim kodu kısmına boyner15 kodunu girdikten sonra ödemeyi %25 fazla hopi seçeneğiyle yapabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efesliefe

Boynerde indirim kodu kısmına boyner15 kodunu girdikten sonra ödemeyi %25 fazla hopi seçeneğiyle yapabiliyormuyuz?

Hopiyle indirim çeki birleşmiyor maalesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.