Şimdi Ara

Boyner Mağazalarında %50 İndirim (Sadece Bugüne Özelmiş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonuma gelen push mesajda bu yazıyor :

BOYNER MAĞAZALARInda sadece bugün, TURKCELL liler özel Kelebekli ürünlerde, indirimler üzerinden yüzde 50 indirim! BOYNER yazıp 8815 e gönderin, şifrenizle yararlanın.

Ben gitmedim ama gidecekler için haber veriim dedim.

• kelebekli ürünler hangileri acep?

muhtemelen sezon sonu ellerinde kalan, indirimlerde bile satamadıkları ürünlerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

kelebekli ürünler hangileri acep?

muhtemelen sezon sonu ellerinde kalan, indirimlerde bile satamadıkları ürünlerdir

+1

Ama Kör satıcının Kör alıcısı olur birilerinin işine yarayacak birşeyler illaki olabilir
  • geçen gün 150 lik montu 49 tl ye almıştım
    bugün onada kelebek takıp 25 e verirlerse güzel bence.
  • Bana gelen smste 28 Şubatta diyor
  • Geçende bir alana bir bedava kampanyası vardı ayakkabılarda. En dandik modellerin fiyatını liste fiyatına çekip kampanyaya dahil etmişler (normalde 100 bile etmeyen puma ayakkabılar 189tl idi). Resmen alay ediyorlar.
    Bir converse modeli normal indirim ile 89tl ye satılıyordu, aynı modelin fiyatını 150ye çekip bir alana bir bedava kampanyalı ürünlerin standına koymuşlar. İki farklı etiketi gösterdim, yetkililer bir panik ve pişkinlikle o eski indirim fiyatı dediler. Kampanya için geçerli olan fiyatı 150 dediler. Yalan kampanyalarla ilgi çekmeye çalışacak kadar alçalmış olamazsınız diyerek çıkıp gitmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Geçende bir alana bir bedava kampanyası vardı ayakkabılarda. En dandik modellerin fiyatını liste fiyatına çekip kampanyaya dahil etmişler (normalde 100 bile etmeyen puma ayakkabılar 189tl idi). Resmen alay ediyorlar.
    Bir converse modeli normal indirim ile 89tl ye satılıyordu, aynı modelin fiyatını 150ye çekip bir alana bir bedava kampanyalı ürünlerin standına koymuşlar. İki farklı etiketi gösterdim, yetkililer bir panik ve pişkinlikle o eski indirim fiyatı dediler. Kampanya için geçerli olan fiyatı 150 dediler. Yalan kampanyalarla ilgi çekmeye çalışacak kadar alçalmış olamazsınız diyerek çıkıp gitmiştim.

Aynı converse durumu şuan YKM de var..

59 - 69 TL ye alırken bile tereddüt edeceğiniz modeller 189TL ve bir alana 1 bedava..
  • Kelebekli ürünler bize yakışmaz

o kelebekli ürünleri hollandada satsınlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Geçende bir alana bir bedava kampanyası vardı ayakkabılarda. En dandik modellerin fiyatını liste fiyatına çekip kampanyaya dahil etmişler (normalde 100 bile etmeyen puma ayakkabılar 189tl idi). Resmen alay ediyorlar.

Aynı converse durumu şuan YKM de var..

59 - 69 TL ye alırken bile tereddüt edeceğiniz modeller 189TL ve bir alana 1 bedava..

Bir alana bir bedava yapılmadan önceki fiyatlar daha iyiydi. Ben, kampanyanın bitmesini bekliyorum. Bakalım, kalanlarda belki düzgün bir indirim olur.
  • Kelebekli ürünleri ortalık yere koymuşlardı.
    Nike ACG Outdoor ayakkabı vardı. 125/2=62,5Tl idi.
    Harika ayakkabıydı ama 40 ve 44 numaralar vardı dediğiniz gibi.
    Satılamayanları koymuşlar. 41 numarası olsaydı kaçırılmayacak fırsattı.
    Yarın da devam ederse eğer numarası uyanların almasını tavsiye ederim.
  • Nike,converse ve puma ayakkabılarda yüzde 50 vardı.
    Ayrıca 5 liraya t-shirtler,10 liraya gömlekler vardı eskişehir boynerde.
    Bir tane yelek aldım 10 liraya 'acıktım kafedeyiz' kullanılmak üzere 2 sıcak içecek almak üzere indirim kuponu verdiler.Arkadaşımla gittik 2 tane salep içtik (9 lira tuttu) para vermeden çıktık gittik,kuponlar sayesinde.
    Yelek 1 liraya geldi:)
  • İGUANA nın montunu aldım.

Kampanya dikkat ederseniz ilk fiyat üzerinden %50 ind. dior.

Montun ilk fiyatı 280 tl. indirimli 195 tl. idi. bu kampanya ile 140 a aldım. 3 taksit.

bunun neresi kötü. yeni sezon hariç diğer tü ürünlerde kampanya var. faydalanmak lazım...
  • boyner indirimleri gerçekten iyi oluyor, geçen sene 2 nike ayakkabıyı tek ayakkabı fiyatına almıştım,
    kelebekli ürünlerde de önce fiyatı bindirip indirim yapmıyorlar, ilk fiyat üzerinden yüzde 50 indirim yapıyorlar,
    bakmanızda fayda var arkadaşlar
  • quote:

kelebekli ürünler hangileri acep?

Yılbaşı öncesi alışverişimde Givenchy Very Irresistable Fresh Attitude 50 ml, 52 TL ye aldım indirimle. ayrıca Bvlgari Aqua Marine de 98 TL ye aldım 100 ml, yine %50 indirimle.

Ellerinde kalanların fazlasını satıyorlar ama %50 indirimle bile ben kâr ederek sattıklarından eminim.
  • bugün de varmı acaba, boşyere gitmeyım şimdi, varsa haber edin arkadaşlar
  • Bugün de devam ediyor,şimdi boynerden geldim.Ne kadar zevksiz boktan ürün varsa onlarda %50 indirim var.Çok nadir alabileceğiniz bir ürün çıksa da onun da numarası yok.
    Bu söylediğim sadece spor ayakkabılar içindir.Çünkü ben direk ayakkabı almaya gittim.
    Eğer gidecekseniz kasada 1-1.5 saat beklemeyi göze alın.
  • Bağdat caddesi üzerindeki Boyner'e gittim. Ayakkabı falan yok indirimde, kıytırık modeller hep. Dockers pantolonlar vardı 49.5 TL'ye geliyordu kelebek indirimiyle. İhtiyacım olmadığı için almadım.
  • capitol boynere uğramanızı tavsiye ederim

erkek jack&jones tshirtler 9.90
    bayan tabuu trikolar 12.50
    spor ayakkabı reebok modelleri 50-70 civarı
  • jack&jones marka ne aldıysam çok dandik çıktı.
    Bikez plaj terliği aldım 4 günde üstündeki yazısı silindi, iade ettim, tşört aldım 1 ayda 4-5 kez giydim etekleri sündü, tipine baksan güzel marka gibi ama daha işim olmaz.
  • Arkadaşlar bu kelebkli ürünlerde %50 indirim kampanyasını boyner her ay sonuna denk gelen günde yapıyor. o ay içinde satılmayan ürünleri belirleyip kelebekle ay sonu satıp stok eritmeye çalışıyorlar. fakat bayaa kaliteli ürünleride %50 ile satabiliyorlar.

benim tavsiyem özellikle güneş gözlüklerini her ay sonu takip edin, marka gözlükleri bayaa ucuza alabilme şansınız oluyor..

@metulen

hocam eğer dediğiniz gibi ise bu yaptıkları tamamen hukuksuz bir olay. keşke fotolarını çekip tüketici mahkemesine dava açsaydınız..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.