Şimdi Ara

BOYNER LEVİ'S 511 SLİM PANTOLON 59.90TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
15
Favori
5.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barkod no aynı olursa birebir beden renk değişimi yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36/34 bedeni 34/34 ile değiştirmek isteyen olursa görüşelim
  • temin ettikleri kotları sırayla gönderiyorlar banada her aksam ustu ayni mesaji gönderiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedeni tutmayanlar iade etmesin de kendi aramizda paslasalim :)

• Bende 36-34 var 34-34 ile degısırım kargom gelınce

• arkadaşlar levis pantolonların esneme durumu var mavi jeans gibi düşünmeyin levis kot pantolonlari bir iki giyimden sonra esnemeye baslar o dar pantolon bir bakmissin bol olmus pantolonun bel kismini bakin oturup kalkin, çökün kalkin burda sorun yoksa tam size göredir diger markada bu durum yoktur aman ha sonra pantolon bollasir şok olursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 20 Haziran 2018; 23:03:38 >
  • size bir ornek daha vereyim lcwaiki defacto mavi ltb gibi markalardan kot ve diger pantolon aldigimda 38 beden alirim gecen sene n11 levis 501 aldim 36 beden hemde kalin kot kışlık inanin diger 38 lerden daha bol ....

• ben cumaya beliyorum inşallah

• Magazaya gonderildi diyor bakiyorum kargoda kayit yok diyo yarina kaldi gonderimi cumartesiyi beklicez 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım pantolonsuz musunuz arkadaş,nedir bu sabırsızlık elbet gönderir boyner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Haziran 2018; 9:38:47 >
  • Ahahaha ben unuttum siparisi 2 gunde bir mesaj atip duruyorlar :) bedeni uysunda sure cok onemli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Benim anlamadığım pantolonsuz musunuz arkadaş,nedir bu sabırsızlık elbet gönderir boyner
    Hocam ben hastayim o konuda o kargo gelmeden bana rahat yok issiz basima is aciyorum

• akşamüstü ykm den aradılar, urunuz geldi gelip alabilirsiniz bende hemen gidip aldim, eve gelince denedim ikisinin bedenini tam almışım yalniz paça tamiri yapmıyorlarmış mahalledeki terziye birer birer yaptırırım artik...
    kotlar guzel kaliteli 59 tl ye bedava vallahi...
    ayni kotlar magazalarda mevcut birebir degisim yapiyorlar eger ayni modelin farkli rengini almak istiyorsaniz farkini aliyorlar calisandan öğrendim...

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    hocam mağazayı ara kotlar gelmis olabilir bende hala sitede tedarik suresinde yazıyor ama ben biraz once mağazadan aldım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Yalnız seni aramışlar mağazadan daha bizi arayan yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hocam mağazayı ara kotlar gelmis olabilir bende hala sitede tedarik suresinde yazıyor ama ben biraz once mağazadan aldım...
    Hocam benimki kargoya bugun verilmis gorunuyo daha transfer surecinde diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Yalnız seni aramışlar mağazadan daha bizi arayan yok..

son iki gundur aksamustu mesaj gonderdiler bugunde telefonla aradilar allah razı olsun

• bende hala gelişme yok 2 levis kot ve 1 ayakkabı vardı siparişimde
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Parça tamiri yapıyorlar, daha önce de yaptım. güncel yani. Bir hafta önce de yaptım. Yanlış bilgilendirme ya da mağazaya özgü olabilir, çünkü terzileri mağaza içerisinde çalışıyor benim yaptırdığım şubenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysbawer -- 22 Haziran 2018; 1:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysbawer

Parça tamiri yapıyorlar, daha önce de yaptım. güncel yani. Bir hafta önce de yaptım. Yanlış bilgilendirme ya da mağazaya özgü olabilir, çünkü terzileri mağaza içerisinde çalışıyor benim yaptırdığım şubenin.

balcova boynere de sorayim hocam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.