Şimdi Ara

BOYNER İADE KURNAZLIGI DİKKAT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta önce boynerde 100 TL hediye çekimi kullanmak için 99.90 traş makinesi aldım üstüne 8 tl kargo ekledi 107,9 ve hediye çekini kullandırmadı kargo hariç 100 tl olması gerekiyormuş sepet tutarı buraya kadar herşey tmm.Sepet kargo hariç 100 tl olsun diye 6,99 tlik oyuncak aldım sepet tutarı kargo ile birlikte 114,89 oldu siparişi verdim.Toplamda 14,89 tl ödedim.Traş makinesi geldi oyuncagı tedarik edemedik diye iptal ettiler ve kartıma 0.43 kuruş iade yapmışlar.Burada oyuncak parasını 0,43 kuruşunu iade ederken 6,46 tl cebe indirdiler.Cimere şikayet edicem dedim yaptıgınız usulsüzlük dedim şikayeti duyunca çek verelim dediler bende dilenci değilim bana iade etmeniz gereken parayı iade edin dedim kabul etmediler.THH başvurdum.

Söyle bir hesap yaptım yanlışım varsa düzeltin.

99.90 traş makinesi
    6,99 oyuncak
    8 tl kargo
    toplam:114.89 tl
    indirim çeki:100 tl
    Ödenen tutar:14,89 tl
    oyuncak iptal edildi bana 0,43 tl iade edildi iade edilmesi gereken tutar iptal edilen arabanın parası üstüne çöktüler.yani bana 6,46 kuruş daha iade edilmesi gerekiyor.
    Toplam iade tutarının : 6,89 TL olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 12 Kasım 2018; 14:37:17 >

• Doğru iade etmişler istediğin yere şikayet et sonuç alamazsın

Kullandığın hediye çekini tekrar kullanmaya çalış içinde 6.46 tl civarı para olduğunu göreceksin

Eger bahsettiğin hediye kartı değil ücretsiz verdiği hediye çekiyse hicbir hak elde edemezsin
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Çek beleş değilki iptal edilen sipariş tutarını çek olarak aldım?İptal edilen oyuncagın parası nere uçtu?Hediye çeki kullanıldı tekrar nasıl kullanıcam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 12 Kasım 2018; 16:28:57 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Aynı çeki kullanmayı denedin mi?

Yasal olarak hiçbir hakkın yok
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Evet kullanılmıyor.İptal edilen oyuncagı tedarik edecekler o zaman hala satışta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.