Şimdi Ara

Boyner gift - Türknet 1 ay (+30tl) - Steam cüzdan kod %15u

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
19
Favori
31.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 105
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 1 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • boombip (105 mesaj) golgebir (6 mesaj) kasuyatk (4 mesaj) AslanAvda (3 mesaj) gencmuzik04 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (101 mesaj) Mobil (58 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Oyun Platformu #Steam Uçak #Uçak Bileti #Pegasus
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü >> Boyner gift - Türknet 1 ay (+30tl) - Steam cüzdan kod %15u
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    824 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-100tl Boyner hediye kart
    Fiyat: 90tl

-40tl Steam cuzdan kodu (e-pin olarak kendi hesabiniza yukleyebilirsiniz. Transfer degildir).
    Fiyat: 34tl

PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-30tl Türk Telekom lira kartı (transfer değil. Yükleme kartıdır. Yükleme kartının fotosu gönderilecektir)
    Fiyat: 27tl (stok: 1)

*Referans kodum ile Türknet'e üye olana 30tl ödeme yapılır. Hem 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız, hem de 30tl ekstra kazanmış olursunuz. (Referans link:https://turk.net/p/JTH76IM11OLY/ )
    Not: mesaj atarak surecle ilgili bilgi alabilirsiniz. Odeme konusunda guven sorunu yasayanlar referanslara bakabilir. 10 yilda binlerce liralik sorunsuz islem gerceklestirildi.

-1500 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %12 indirimli alınır (bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.
    -Pegasus 85tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 75tl (stok: 1)
    -Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 1)

ödeme: ödeme sonrası işlem yapılmaktadır. enpara, teb, vakıfbank, işbank, ing, garanti, akbank, ykb, fastpay, papara, tosla hesapları mevcuttur. banka mesai saatleri dışında eft kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 12 Ocak 2021; 17:43:29 >

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

yurt dışı biletlerde indirim yapabilir misin? 1600 tl'lik bir uçuşa ne kadar indirim yapabilirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    ilanda ne varsa sadece onlar satılıktır. ekstra bir şey yok.
    |
    |
    56 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

Özel msj kapalı Turktelekom için PM enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    18 Temmuz 2018

Durum
    Forumda değil

Hocam steam cüzdan kodunu almak isterim acaba Lira Trasnfer kabul ediliyormu? Türktelekom Fatıralıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devodev33 -- 13 Mart 2019; 14:55:37 >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    200tl steam kodu satılmıştır
    |
    |
    77 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ocak 2010

quote:

Max 525 tl fiyata kadar uçak biletlerinde %15 indirim yapılır. Tek hakkım var (https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti sitesinden bilet fiyatına bakabilirsiniz)

bu indirim icin ucret aliyor musunuz?
    |
    |
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.