Şimdi Ara

Boyner’den sonbahar festivali + Axess Card Finans HSBC extre indirimi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
9.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    çek satışta mobilde geçerli 250/50 kupon var. o kuponlarda geçiyo. ama o kuponların kaynağı nedir bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

çek satışta mobilde geçerli 250/50 kupon var. o kuponlarda geçiyo. ama o kuponların kaynağı nedir bilemiyorum.
    Kaynak finansbank mobil şube hocam. Boyner’den sonbahar festivali + Axess Card Finans HSBC extre indirimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey indirime giriyor; bu skecherslar inmiyor ya...
  • Acelem yok kardeşim geçen senekini giyiyorum çok hoşuma gidiyor bu ayakkabı dandik ayakkabılar bile 250 tl iken dediğiniz fiyatlar gelirse bir tane daha almayı düşünüyorum

• 250'ye 50 site içi indirim mi yoksa ekstra bir yerden kod mu almamız gerekiyor ?
  • 250/50 indirim kodu var isteyen pm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Ekstreyi beklemeden hemen görünüyor hsbc de

• principino kullanıcısına yanıt
    babamin kartiyla axess ile aldigim ici uygulama kurulu degil fakat kampanya kurallarinda o sekil yaziyordu kesilecek ilk ekstrede 100tl düşecektir diye

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    ilk işlemi iptal etmiştim. ikinci işlemi yapınca 100 tl indirim gelmedi. müşteri temsilcisi diyor ki ilk işlem için geçerliydi hakkınızı kaybettiniz. siz nasıl aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: chesstern

ilk işlemi iptal etmiştim. ikinci işlemi yapınca 100 tl indirim gelmedi. müşteri temsilcisi diyor ki ilk işlem için geçerliydi hakkınızı kaybettiniz. siz nasıl aldınız
    Hocam ekstra birsey yapmadim.Zaten ertesi gun aldim diger siparisi 2'si neredeyse ayni anda provizyondan cikti 100 TL indirim geldi yada geri alinmadi orasini bilemeyecegim.Kisiye ozel 50 chip geri alinmisti tabi sikayetvar'a yazdiktan sonra onuda yuklediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Her şey indirime giriyor; bu skecherslar inmiyor ya...
    Cok nadir kupon geciyor skechersta malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alektemoveit A kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam 1 gun sonra hemen mesaj geldi axess ten 100 tl ekstre indirimi icin. Bu arada soyle bir kombin yaptim ve 100 tl ekstre indirimini de katarsak 400 tl ye guzel kombin oldu
    Boyner’den sonbahar festivali + Axess Card Finans HSBC extre indirimi

• damienn kullanıcısına yanıt
    Hocam Barcin.com da %20 indirim kodu (29EKIM) ile sizin ayakkabı 450₺ e iniyor
    Belki işinize yarar

• damienn kullanıcısına yanıt
    Kasım 20 civarı şahane Cuma için kombo kampanya yakalayabilirsiniz..

• Her zaman ki gibi tedarik edilemeyen ürün gene iade gene iptal bir boyner klasiği

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt
    aynen hocam 2 defa siparişimi iptal ettiler. daha sonra özür mektubu ve badem şekeri yollamışlardı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.