Şimdi Ara

Boyner’den sonbahar festivali + Axess Card Finans HSBC extre indirimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
9.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hsbc normalde işlem provizyondan düşer düşmez 100 tlyi yansıtırdı şuan yansıtmamış. Mesaj da gelmedi. Aynı durumda olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Öğlen bu konuda mail attım Boynere sanırım düzelttiler. Az önce aldım Skechers ek75 ile
  • SchmuTzReqaLx kullanıcısına yanıt
    Kampanya dahilindeki kartlardan biri ile en az 400 tl ilk tek seferde alışveriş yaparsanız genelde ertesi gün 100 tl iade olur kartınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Enpara oluyor mu? Normalde finans gibi 9taksit yapıyor da
    Olmaz hocam.Enpara cok gereksiz ve bos bir kart kredi limitinizi doldurmaktan baska hicbir avantaji yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Ekim 2019; 0:29:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Bende geçen hafta alışveriş yaptım yüzde 25 indirim artı 50 lira hopi kullandım newbalance 411 modeli+kartlık cüzdan aldım 125 e geldi 3 gün oldu yollamadılar bir mail attım tabi dönmeleri sürdü dönüşün ardından direk yolladılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

Hsbc normalde işlem provizyondan düşer düşmez 100 tlyi yansıtırdı şuan yansıtmamış. Mesaj da gelmedi. Aynı durumda olan varmı
    Zaten kampanya kosullari 100 tl birsonraki kesilecek ilk ekstrenizde dusecek

• Rcpon kullanıcısına yanıt
    Hocam ödemeyi alsa ah haliyle ödeyemediğim için 50 hopi felan gitti ve avantajı kalmadı.

• alektemoveit A kullanıcısına yanıt
    bunu almaya çalışıyorum ama indirim düşmüyor. siz hangi ayakkabıyı almıştınız?
    https://www.boyner.com.tr/skechers-lifestyle-ayakkabi-870101
  • Cardfinans'dan aldım. Alır almaz mesaj geldi ay sonu ekstreden düşülecektir diye. Gene bu pahalılıkta fena kampanya değildi.

Üstelik 300'e 75'i kaçırdım. 250 ye 50 yi kullandım.
    Bende skechers claw hammer modeli sabah 450 indiririm düşüyordu şimdi düşmüyor

Evet sabah kaldırmışlar sanırım. Benim aldığım ürün de de geçerli değil şu an.

• Bugün geçerli yüzde 25 indirim kodu geldi.. Kredi kartlarının extre indirimi ile birleştirip kullanmak isteyenler için son saatler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kikimato

Bugün geçerli yüzde 25 indirim kodu geldi.. Kredi kartlarının extre indirimi ile birleştirip kullanmak isteyenler için son saatler
    Benim sepette düşürmedi bu.

Dün EK75 Kodu düşüyordu, bugün o da düşürmedi.

Kullanılabilecek kod var mı bildiğiniz?
  • Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de bunu deneyin
    BY25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 18 Ekim 2019; 15:43:58 >
  • Kikimato K kullanıcısına yanıt
    bu da düşürmüyor.
    Kod kullanmadan hopi kullanmak için tıkla derseniz 250₺ e 50₺ indirim çıkıyor
    onu da denediniz mi

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    Aynı model 1 ay önce 325 e düştü boynerde.aceleniz yoksa bekleyin .kombolu bir indirim yakalanabilir

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 paracık kazan!

bu çıkıyo hopi kullanınca. zaten 50 lira bizi kurtarmıyo ya diğerleri daha yüksekti. bi ayakkabıya o kadar para vermek istemiyorum :)
    Sizin ürün için ben de baktım
    İndirim kodunu kapsayan ürünler dışında bırakılmış

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.