Şimdi Ara

Boyner.com.tr finansbank kupon kampanyası 150 tl ye 30 tl, 400 tl ye 125 tl indirim+ axess 250 tl ye 75 tl ekstre kart indirimi!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
10
Favori
25.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 457 liralık sepet var kodu giriyorum 30 tl düşüyor. sebebi nedir acaba ?
  • beyler axess hopi mobil ödeme ve indirim kampanyası ile nasıl en iyi indirim yakalanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

457 liralık sepet var kodu giriyorum 30 tl düşüyor. sebebi nedir acaba ?

Sepetinde kuponun gectigi ürün toplamı 150 lira ile 400 lira arası olduğu içindir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

457 liralık sepet var kodu giriyorum 30 tl düşüyor. sebebi nedir acaba ?

Sepetinde kuponun gectigi ürün toplamı 150 lira ile 400 lira arası olduğu içindir.

onun farkındayım da kampanya şartlarında kategori ayrımı yazmıyor.

deneme yanılma yoluyla beymen markasında geçmediğini farkettim. boyneri aradığımda beymen markasında geçmesi gerekir dedi ama olmuyor. bilginize.
  • Sıcak Fırsatlar bölümünde Çek-Kod-Hesap Alım-Satımı-Takası-İsteği yasaktır!

Lütfen her konuda bunu yazmak zorunda bırakmayınız.

İyi forumlar,
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Açıklama da yazdım sizlere.. birkac arkadasta bana attı almak istedikleri ürün linkini denedim şu ana kadar sıkıntı çıkmadı. Tekrar yazıyorum her ürün de calismiyor arkadaslar o yuzden özellikle kupon kodu parayla almak isteyen satıcıya denetsin magdur olmasin. Kampanya şartlarında belirtmiyor ama bazı ürünleri kampanya dışı bırakmışlar dikkat edelim.. benden hatırlatması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepet Tutarı: 407.41 TL
    KDV: 20.92 TL
    Ara Toplam: 282.41 TL
    Kupon Kodu : **********
    İndirim Kuponu: 125.00 TL
    Toplam: 282.41 TL

ödemeyi axess ile yaptım muhtemelen onunla birlikte
    toplam 207.41 oldu

çok indirim oldu avantajix onaylamaz ama %6 avantajixide kullandım.
    komboların kombosu yaptık..

haber veren arakdaşa teşekkürler..
  • Diyelim ki bedenler olmadı, mağazadan değişim yapmak istersek karta iade yapıp, sonra değişim gibi mi görünüyor. Eğer öyle olursa harcama bedeli düşeceği için axess iadesi de gider. Bilgisi olan var mı?
    Beden uyuşmazlığı konusunda kombolardan da olmamak adına çözüm nedir?
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    - Hayır, aynı ürünü alacaksan bire - bir değişim yapılır. Eğer değişim yerine iade edilecekse "iade çeki" talep edersin, ona göre çek alıp alt limitsiz başka üründe kullanabilirsin. Burda dikkat edilecek konu ürünün kendi tutarı ve çek dağılımlı tutarıdır. Yani bire-birde kaybınız olmaz ama iade çeki alırsanız aldığınız ürünün bedelinin altında çek alırsınız. Toplam tutarınıza bağlı bir konudur, karta iade edilmemesini isterseniz yapacağınız işlem budur. Örn; 200+200 ürün alıp 125TL kupon kullandınız. Birini iade ederseniz size 137,5TL tutarında çek verilir. Karta talep ederseniz karta da bu tutar iade edilir.

Güneş gözlüklerinde falan kampanyaları kullandırmıyorlar artık, çoğu kampanya aksesuar açısından çöp oluyor.
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    avantajix neden onaylamasın hocam ?
  • Güvenebilsem takım elbise bakardım ama internetten takım elbise almak 5 topu dolu silahın 1 boşuna denk gelmek gibi bir şey galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

- Hayır, aynı ürünü alacaksan bire - bir değişim yapılır. Eğer değişim yerine iade edilecekse "iade çeki" talep edersin, ona göre çek alıp alt limitsiz başka üründe kullanabilirsin. Burda dikkat edilecek konu ürünün kendi tutarı ve çek dağılımlı tutarıdır. Yani bire-birde kaybınız olmaz ama iade çeki alırsanız aldığınız ürünün bedelinin altında çek alırsınız. Toplam tutarınıza bağlı bir konudur, karta iade edilmemesini isterseniz yapacağınız işlem budur. Örn; 200+200 ürün alıp 125TL kupon kullandınız. Birini iade ederseniz size 137,5TL tutarında çek verilir. Karta talep ederseniz karta da bu tutar iade edilir.

Güneş gözlüklerinde falan kampanyaları kullandırmıyorlar artık, çoğu kampanya aksesuar açısından çöp oluyor.

Aklıma şöyle bir çözüm geldi. Aynı ürünün farklı bedenlerini alacağım, fiyat 500 600 olacak, ama iade olsa bile kampanya tutarının altına inmeyecek. Olur mu?

• Merhaba,

Finansbank 400'e 125 kodunu kullanmayacak varsa PM'den paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • h3k1m kullanıcısına yanıt
    Avantajix bazi indirim kodlu kuponlu alisverisleri onaylamiyor diye biliyorum

• 420 tl' lik bi sepet yaptım. Finansbank kodu ile indirim oluyor ancak tam ödemeye geçiyorum 3d security kısmında axess ile öderken gene 420 çekmeye çalışıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir? Benzer sorun yaşayan oldu mu?
  • mrtkvnc_pdr kullanıcısına yanıt
    axess ödemede öyle yazar. ama indirimli çeker
  • axess indirimli çekmiyor arkadaşlar.tam tutarı çekiyor.denedim ve iptal ettim bilginize
  • Axess ve Finansbank indirimi birleşmedi bende de, hatta müşteri hizmetlerini aradım finansbank kodunu kullanabilmeniz için finansbank kredi kartı ile alışveriş yamanız gerekir diyor. Benzer problemi yaşayan var mı?
  • banabak + axess kombosu çalışıyor denendi.

• 400 liralık bi arışveriş yapıp finansbak 125 ekleyip üzerine paramadaki 50 liraya %25 indiren gift kodunu yazsak kabul edermiki deneyen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.