Şimdi Ara

Boyner.com.tr Axess-Cardfinans-Advantage 400'e 100 İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
7
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bannerda yazan kart ile alışveriş yapanlar 100₺ iade alıyor
    İki kupon kullanılmamakta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVANTAJİX i unutmayın
  • Enpara geçerli mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EnPara geçerli olmadı böyle kampanyalarda arkadaşlar. Yani ben daha önce görmedim.
  • Enpara k.k. bu kampanyaya dahil değil arkadaşlar.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkürler

• K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz sağ olun

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyordum, ekstra indirimi diyor ama Neo banka kartı. Direk para iadesi mi yapacaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Bana geldi bugün iade 100tl

• 1 ay önceki kampanyada da kombo yapıp 600 liralık siparişi 350 lira civarına almıştık.

ama o zaman 79-89 liraya aldığm gömlek pantolonlar şimdi 159 lira olmuş. eski sezon malları yeni sezon fiyatına kitlemeye çalışıyorlar.

tavsiyem acil değilse bu kampanyayı atlayın, ileride hem üürnler ucuzlar hem de benzer kampanyalar yine gelir. hep oluyor 3 yıldır .
  • Arkadaşlar finansbankı aradım enpara geçmiyormuş. Bende bahar300 kuponuyla 300 tllik ayakkabıyı 225e aldım inşallah güzel çıkar nike flex tr8
  • 600,96 TL lik alışveriş yaptım. 150 lira bahar indirimi ve 100 lira iadesiyle 350 liraya gelmiş oldu. avantajix de gelecek. fena bir alışveriş olmadı.
  • Outdoor ayakkabı alayım dedim 330 liralık ayakkabıyı 550 liraya satıyor.

Ürünleri iyice aratın gerçekten bindirim var
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Doların bu kurda olması, Ekonomimizin çok sağlam olmasından dolayı bu fiyatlar düşmez artık. Eski fiyatlar mazide kaldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Doların bu kurda olması, Ekonomimizin çok sağlam olmasından dolayı bu fiyatlar düşmez artık. Eski fiyatlar mazide kaldı...
    kriz fiyatların üst tavanını etkiledi. indirim oranlarını etkilemez. kapitalizmde indirim her zmaan vardır.

haziran-temmuz ayında tüm ürünlerde en az %40 indirim olacaktır.

beymen,divarese,kip,fabrika vb markalarda da %70e varan indirimler olacaktır.

not alın haziranda görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 16 Nisan 2019; 16:34:14 >
  • dün mağazada şu montu denedim. mevsimlik olarak giyilebilir. ama L bedeni yoktu malesef

https://www.boyner.com.tr/dockers-mont-786244

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Ben, an-lık sıcak fırsatçıyım. Combo varsa sipariş var :) Combo yoksa, %70 e varan indirim varsa sipariş vermem. %70'e varan indirim olayına hiç içim ısınmamıştır.

Piyasayı yakından takip etmiyorum. Ancak yazdıklarınızdan sizin yakın takip ettiğinizi anlıyor ve telefonuma not alıyorum dediğiniz tarihleri, Forumda konu açarsanız ben özel olarak teşekkür ederim eğer dediğiniz doğru çıkarsa :)
  • Adamlar aldığımız ürünü göndermiyor. Hala da ürün satışta. Resmen verdiğimiz parayı 15 gün işletiyor. Boynere güvenim sıfır...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.