Şimdi Ara

Boyner CAT ve Harley Davidson botlarda yuzde 25+20 indirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
7
Favori
21.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ürün hala tedarik aşamasında.bu boynerde sürekli sıkıntı yaşıyorum
  • ürün az önce geldi ama yanlış botu göndermişler. şimdi bi de gidip mağazadan değiştirme işi çıktı
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Benim bot da dağıtıma çıktı bugün gelecek inş böyle bir hata yoktur bende de hangi botu almistiniz siz hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma aldik bugun geldi 2 bot. Sahane .. Tesekkur ederimbkonu sahibine bir defa daha

• Benim botta bugün geldi, ikinciyi almadığıma pişman oldum...
    CAT gerçekten kalite kokuyor.Haber veren arkadaşa bir kez daha teşekkür ediyorum.
  • Benim bot da geldi bugün memnun kaldım üründen sadece bir numara daha küçük alabilirmisim gibi geldi kalıpları geniş ama konu için teşekkürler:)

• Benim botta geldi arkadaşlar haber verene çok teşekkürler :) Sporda 45 giyiyordum ve bunu 44 sipariş geçmiştim ayağıma tam oldu ne büyük ne küçük :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Benim bot da dağıtıma çıktı bugün gelecek inş böyle bir hata yoktur bende de hangi botu almistiniz siz hocam ?

https://www.boyner.com.tr/harley-davidson-bot-389415

ben bunu almıştım dostum. inşallah terslik olmaz senin siparişinde
  • nasıl oluyor anlamadım herkes keşke küçük alsaymışım diyor bende keşke büyük alsaymışım diyorum. benim aldığım botta mı birşey var. burdaki arkadaşlar ayak numaranız neyse onu alın dedi diye bende normal bedenimi aldım. gelen botu evde denedim, ayağımı biraz sıkıyordu. alışır herhalde dedim giydim hatta dışarıda da giydim bir gün. topuğumu acaip acıtıyo yürürken yara yapmış hatta.

bot ta buhttps://www.boyner.com.tr/caterpillar-bot-138644?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• 44 aldım

Büyük geldi

43 normalde giyerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi güzel

Boyner CAT ve Harley Davidson botlarda yuzde 25+20 indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: brownness

nasıl oluyor anlamadım herkes keşke küçük alsaymışım diyor bende keşke büyük alsaymışım diyorum. benim aldığım botta mı birşey var. burdaki arkadaşlar ayak numaranız neyse onu alın dedi diye bende normal bedenimi aldım. gelen botu evde denedim, ayağımı biraz sıkıyordu. alışır herhalde dedim giydim hatta dışarıda da giydim bir gün. topuğumu acaip acıtıyo yürürken yara yapmış hatta.

bot ta buhttps://www.boyner.com.tr/caterpillar-bot-138644?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Benim botlar gelmedi.36-37-42 3 adet vardı. İnşallah iptal olmaz. Bot vuruyorsa hemen değiştirin yada iade edin, ağlatır vallahi. Dışarıda giymeden denemek daha iyi değil mi? Sıkıntısız iade yapılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oracle99 kullanıcısına yanıt
    valla bende pişman oldum evde denediğimde bu kadar sıkıntı olacak kadar rahatsız etmedi. bir de hiç bu zamana kadar 40 dan baska bot ayakkabı giymedim. her zaman 40 olmuştur. o yüzden bana öyle geliyo diye düşündüm.
  • %20 indirim kodu hiç biri olmuyor. anlatabilecek varmı nasıl %20 indirim sağlayacağımızı
  • ürünü hala tedarik aşamasında olan bi ben mi varım?
  • Bir bot sipariş etmiştim fakat değişim olmayacağını söylüyorlar? Sebep olarakda mağazaların bu üründe stok bilgisine ulaşamadığı için? Dedikleri doğru internetten bakınca mağazada stok gözükmüyor? Ne yapılabilir

• Eskisehirdeki Boyner'de Levis botlarda net %50 indirim vardi. Tum boynerlerde gecerli mi bilmiyorum ama yakinlarinda Boyner olan baksin. Deri ve şik bir bot aldim 140₺ odedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoeko26

Eskisehirdeki Boyner'de Levis botlarda net %50 indirim vardi. Tum boynerlerde gecerli mi bilmiyorum ama yakinlarinda Boyner olan baksin. Deri ve şik bir bot aldim 140₺ odedim

Kalitesi nasıl hocam ? Resim ekleyebilir misin ?

Tam da bot alma aşamasındayım. Boynerden harley davidson alacaktım 170 tl ye geliyor. Acaba Levis mi alsam. Levis mi harley davidson mu ?

• Çöp

Boyner CAT ve Harley Davidson botlarda yuzde 25+20 indirim

• Arkadaşlar şu botu almak üzereyim :

https://www.boyner.com.tr/harley-davidson-bot-389415

Harley in kalıpları nasıldır ? Adidasta 44,5 giyiyorum.

Axess kampanyasıyla 170 e geliyor. Alınır mı ?

Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.