Şimdi Ara

Boyner(300/100 kod)-Maximum(350/50puan)-Hopi (200/50 ind) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
16.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 375 liralık sepet yaptım kod mod yok başka bd100 girdim koşul sağlanmadı diyor tüm ürünler seçili ürünlerden seçtim bu Boyner’in bilinci yerinde mi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 300'e 100'ün yanına bir de Maximum 50 TL'lik puan kampanyası patlatırsa alınır bir şeyler.
  • Hopi uygulamasını indirdim çark göremedim. Yeni üye oldum 20 paracık verdi. İşlem sıralama hatası mı yaptım acaba?

Birde ben onay vermediğim halde "tarafınıza iletişim kurma izni alınmıştır" bildirimi geldi.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Çark pazar günü sondu
    Ara ara tekrar aktif oluyor farklı seçeneklerle
    Umarım kısa zamanda tekrar gelir

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Tüh ya boşa iletişim izni tufasına düştük bunların. Bu çakallığı nasıl halledebilirim. Uygulamada aradım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

17 Mart'tan beri sipariş verdiğim indirimli olarak aldığım jack jones mont gönderilmedi, tedarik sürecinde yazıyor. 2 kez mh ile görüştüm ama sonuç alamadım. Sipariş vereceklerin dikkatine olsun.

Bu süreçte buradan siparişi verdiğim için farklı mont fırsatlarına da bakamıyorum. Yani mağdur durumdayım.
    Az önce ürün tedarik edilemediği için iptal edildiği bilgisi verildi tarafıma. Aldığımda stokta olan ürün gönderilmedi işin açıkçası. 75₺ indirimle 225₺’ye almıştım. Şimdi fiyat güncellemesi yapmışlar ve 350₺ olmuş. 100₺ indirimle 250₺’ya alınabiliyor fakat beden yok.

Şark kurnazı olmuş herkes. Yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 30 indirim kodu ve çarklardan gelen 50 puanı birleştirerek uyguna geldi son alışverişler. 207 liralık alışverişim 94 küsur liraya, 215 liralık adidas racer ayakkabı 100 liraya geldi ama çark bitince işin esprisi de kalmadı. Sadece indirim koduyla pahalıya geliyor boyner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 2 Nisan 2020; 17:55:18 >
  • Aldığım ayakkabının numarası büyük geldi. Kargoyla geri göndersem sadece iade olacak, kullandığım hopiler ve indirim gidecek. Mağaza iadesi yapamıyorum şu an, kapalı. Hakkım olan 30 gün daha açılmayacak gibi görünüyor. Mağazalar açıldığında değişim yaparlar mı?

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Aradım ben müşteri hizmetlerini mağazalar açılınca değişim yapabilirsiniz dedi 30 gün bu durumda geçerli değil dedi

• arkadaslar bilen soyleyebilir mi?
    pantolon + tisort 142 tl verdim (%30+50tl hopi) bir urun beden olmadi. geri gondersem iade olayi nasil olur

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Siparişlerim kisminda o ürünün fiyati ne gözüküyor ise o kadar iade olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.