Şimdi Ara

Böyle Vefat ilanı olur mu? Yorumlar sizin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün hürriyet gazetesinde okudum bu ilanı çok ilginc geldi sizinle paylasayım dedim...saygılar!!!!

Böyle Vefat ilanı olur mu? Yorumlar sizin!!

•  Böyle Vefat ilanı olur mu? Yorumlar sizin!!
  • doğanın gücünü görür öbür tarafta neymiş gezegen değiştirmiş.neyse ön yargılı olmamak lazım dini inancı olmayan biridir belkide.Allah rahmet eylesin diycem ama bu ilana ters düşer
  • allah rahmet eylesin.
    geride kalanlarada allah akıl fikir versin diyecem
  • evet bu kadar ciddiyetsizlik olur... ukalaca yazılmşı bir ilan... sanki adamın ölümüne seviniyorlar!!!!

hani seni çok özleyeceğiz veya hakkı rahmetine kavuşmuş dese ona eyvallah ama gezegen cok saçma... ayıp be kardeşim!!!!
  • Hoş olmamış..

Allah rahmet eylesin..
  • Onlar gezegen değiştirdiğine inanıyorlarsa o zaman şu sorunun cevabınıda biliyorlardır.Hangi gezegene gitti?
  • e başta arkadaş hürriyet gazetesi demiş:Dbirde formaliteden namaz kılınıcakmış Allahım sen büyüksün.
  • O belki gezegen değildir. Dünya dır.

Yani bu dünya öbür dünya.

Levent kırca nın olacak o kadar ın da bir parodide.

Adam gazeteyi arıyor. İlan vermek için.

Diyor Sahibinden kız gibi satılık araba. Tabi telefondaki bayan o sırada sevgilisi ile aşna fişne de olduğu için satılık kız diye yazıyor.

Ertesi gün biri geliyor satılık kız var diye. Neyse geliyorlar adam valla genelde ben biniyorum bir de işte öyle kolu komşu falan diyor. Yabancıya vermedim hiç falan.

Sonra isterseniz deneyin diyor. Tamam falan kızına anahtarlarını veriyor, alıcının oğlua da kızla gidiyor denemek için.

Satıcı olayı anlayınca tabi koşturmaya başlıyor. Olur olur buna benzer bir olay.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.