Şimdi Ara

Böyle ülke olmaz arkadaş yeter artık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bölücü pkklılar için kaç saat yayın yaptılar gazete manşetine yazdılar. Şehit haberlerini konuşan yok. Çözüm süreci diye saçmalığı savunuyorlar. Bu hükümet neyi bekliyor anlamıyorum. Sana adamlar oy vermemiş askerini polisini şehit ediyorlar sen hala susuyorsun. Gücün mısıra Filistine bağırmaya mı yetiyor.
    Çözüm süreci ayağına
    Savcını vurdular
    Askerini şehit ettiler
    Polisini şehit ettiler
    İş makinalarını yaktılar
    Köy kurucularını tehdit ettiler
    Meclisine girdiler.

Yeter artık neyi bekliyorsun lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BOP nedir kim bop'un eş başkanı olduğunu söylemiştir bir bak.

• Buradan da söyleyim bakın benim yurtdışına gidecek param yok bir vize ve uçak bileti alacak param olsa bile gittiğimin zaman ne yapacağım belli değil.Yetenekli ve cesur insanlara söylüyorum eğer gitme imkanınız varsa bu ülke'den gidin elinize geçen ilk fırsatta hem de.Türkiye'De bir şey yapamayıp Avrupa'da yeteneğini keşfeden ve bir yerlere gelen çok insan var.
  • Bop un es baskanina oy vrr sonra veryansin et. Oldu

• adam bop eşbaşkanıyım diyor ülkelerin sınırları değişecek kaos ortamı yaratılacak diyorlar hala uzun adam diye eteğini öpüyorlar yazık
  • Şu an daha akapeliler olayı ayıkamadı 1-2 sene sonra ayıkacak merak etmeyin

• şu fotoğrafı hiç koymak istemedim.ama artık gözünüzü açmak için koyuyorum.

bunu gördükten sonra bile hala genç fidanlar öldü falan diyebiliyorsanız terörist sevicisiniz açık ve net.özellikle Türk olup gençlerimize yazık deyip teröristleri savunanların aklını seveyim.

teröriste sahip çıkacağına şehidine sahip çık.

Böyle ülke olmaz arkadaş yeter artık
  • 2 polis şehit oldu hiçbir yerde haberi yok cnnde bi 30 sn verdiler oradan öğrendim
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 22 Temmuz 2015; 16:06:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.