Şimdi Ara

Böyle iş mi olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Böyle iş mi olur ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    136 Mesaj
    Arkadaşlar Kronosta oynuyorum ve az evvel +0 Eagle's Eye ve +1 İron Bow aldım elimdeki trinayı satıp... Neyse bunları basmak için anvile gittim bul bes felan aldım.. +0 EE'yi +1 yapmak kolay oldu +1 olduktan sonra +2 ye basıp öylece bırakacaktım. Fakat +1'den +2'ye atarken item yandı Bu nasıl bir şeydir anlamadım... Öyle bir sinir oldum ki anlatamam.. Ardından İron bow'u basayım dedim o da +3'ten +4'e basarken yandı ve şu anda elimde sıfır item var... Nasıl oluyor nasıl yapıyorlar bilimiyorum ama giderek oyunu daha da berbat hale getiriyorlar. Sanki oyunu geliştirmek yerine nasıl daha da kötü hale getirebiliriz diye uğraşıyorlar...

NOT : Arkadaşlar lwl 66 rogueyim. Daha 2 gün olmadı platinium premium alalı ve kasılacak itemim yok ve bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa lütfen yardım etsinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeydayaKurbann -- 10 Mart 2010; 12:12:26 >

|
    |
    " Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

• Yarbay
    2641 Mesaj
    Sadece ezik Bus ile basmış olmıyasın? şu sarı renkli olandan?
    |
    |
    Dostum Ucuz kağıt alıp basmışsın sanırım +5 'e kadar olanlardan.
    Bu kağıt ile +2 'e bile basarken yanma ihtimali oldukça yüksek ve bu oyunun Başından Beri aynı.
    Geçmiş olsun.
    |
    |
    İşlemci :INTEL İ5 4690K 3.5GHz, Anakart : MSI H81M-P33, Ram: Kingston DDR3 1600 Mhz 8 GB, Ekran Kartı : Sapphire R9 390 NITRO TRI-X GDDR5 8GB 512Bit, HDD : Samsung 840 EVO 120 GB SSD, Power : High Power 650W Absolute Monitör : AOC i2367FM 23" 5ms Full HD IPS LED

"Sırttan alınan yara, Kılıç Ustasının utancıdır!"...... Roronoa Zoro
  • Yarbay
    4733 Mesaj
    Unique item upgrade scrolla basılmaz , buslada +3 e kadar %100dür yalnışınız var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Satriykon

Sadece ezik Bus ile basmış olmıyasın? şu sarı renkli olandan?

Hocam 4 yıldan fazla oldu oynayalı... Ezik bus hangisi biliyoruz... Benim anlamadığım da bu. High grade scrool var şu 2m600'lük olandan.. onunla bastım hiçbir yalnışım da yok.
    |
    |
    " Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
  • Yüzbaşı
    728 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Unique item upgrade scrolla basılmaz , buslada +3 e kadar %100dür yalnışınız var.

dostum yanlısın var uniqe itemler dahil her itemin +3e kadar yanma olasılıgı var cok düsük bir olasılık %0.1 falan galiba yada %1 o civarlarda %100 diye birsey yok programlamada cok kücük ihtimalde olsa oluyor böyle sansına küs
    |
    |

Her türlü PC konfigürasyonları , bileşenleri, sunucular, iş istasyonları, notebooklar, netbooklar, ultrabooklar, tabletler, akıllı telefonlar ve yazılım lisansları (Windows, office ve diğer bütün yazılımlar) isminize/kurumunuza faturalı, uygun fiyata, garantili olarak temin edilir.
    Bilgi İçin PM İle İletişime Geçebilirsiniz.

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    bazen böyle inanılmaz item yanmaları oluyor benimde birkaç defa başıma gelmişti. +2 ye geçerken item yanması..K2 dünyası bulabula seni bulmuş..geçmiş olsun ..
    |
    |
  • Yarbay
    8172 Mesaj
    Kardeş senin de bildiğin gibi unique itemelr sadece busla basılır....İnsanlık hali diyelim belki +3 yapmışsındır dalgınlıkla,4 e basaren yanmıştır... İlla +2 ye atarken yandı diyorsan da sağlık olsun,bug diyelim :) Yeni patchinn ilk mağduru olabilirsin : ))))
    |
    |
    Yuh nasıl bir şans o
    |
    |
    Geçmiş olsun ilk senden duydum.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Upgrade işi biraz sakat iş

sen item bul wer bana ne istiyosan basım dostum
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

+3'e %100 oldugunu sanmiyorum.+3 yaparken shell yakmisligim var ki unique'lerde daha da fazla yanma sansi.Kisacasi dusukte olsa var.Sende o dusuk ihtimale denk gelmissin.
    |
    |
  • Yarbay
    3163 Mesaj
    Bus ile %100'dür
    240klık bus ile şans meselesi çoğunlukla yanar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: MiraG3ShadoW

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Upgrade işi biraz sakat iş

sen item bul wer bana ne istiyosan basım dostum

Ayhan elimde item olsa zaten her türlü item basarım sonuçta zamanında anvilde cook item bastık merak etme cnm
    |
    |

• Yarbay
    3004 Mesaj
    +1 den +2 ye basarken fabric yandı
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nickname...

Çöle düşsen, kutup ayısı orda pıstırır seni hocam.

dogru diyorsun hocam 100 milyonda bir olsa yine seni bulur :)
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.