Şimdi Ara

Böyle davranan arkadaşiniz varsa basin tekmeyi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    En ufak arkanizdan konustugunda
    Durmadan sen böylesin sen şöylesin diyen
    En ufak egosunda
    En ufak bir yalnişini gördüğünüz arkadasiniz varsa geç kalmadan direk basin tekmeyi yoksa yarin bir gün size basarlar tekmeyi yukarda saydiklarimdan arkadaslariniz varsa size ondan hayir mayir gelmez..Aksine size zarari misliyle dokunur!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam genelde sürü psikolojisi oluyor bir arkadaş ile kavga ettiğiniz zaman bütün herkesin tavrı size karşı değişiyor bizzat yaşayıp gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Hocam genelde sürü psikolojisi oluyor bir arkadaş ile kavga ettiğiniz zaman bütün herkesin tavrı size karşı değişiyor bizzat yaşayıp gördüm.
    Biliyorum bende yasadim.Hatta 2 3 ay tek basima sinifa gidip tek basima siniftaydim kimse benle konusmaz olmustu ama zaman her seyin ilacidir suanda 2 3 kisi haric herkes benle konusuyor bende yakin arkadasim dedigim narsiste yol verdim:) mal gibi kaldi ortada..
    Lise bitmeye yakin yolu verdim lise 4 deyim daha tipini gormeyecem dusurdum yakamdan ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee23 -- 30 Nisan 2018; 16:24:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreee23

Biliyorum bende yasadim.Hatta 2 3 ay tek basima sinifa gidip tek basima siniftaydim kimse benle konusmaz olmustu ama zaman her seyin ilacidir suanda 2 3 kisi haric herkes benle konusuyor bende yakin arkadasim dedigim narsiste yol verdim:) mal gibi kaldi ortada..
    Lise bitmeye yakin yolu verdim lise 4 deyim daha tipini gormeyecem dusurdum yakamdan ..

Alıntıları Göster
    Şöyle bir olay oldu hocam sınıfta 3 kişi ile geçimsizlik yaşadım neyse bu geçimsizlik yaşadığım 2 kişi sürekli baskı yapıyorlardı bir kişi sürekli "ne bakıyon lan" "düzgün otur lan" diye bağırıyordu yanındaki arkadaşı ise terbiyesiz falan diye bağırıyordu okul yönetimine söyledim okul yönetimi bu kişileri çağırdı olayları anlattım karşı taraf ise o bana dik dik bakıyordu o yüzden söyledim deyip işin içinden sıyrıldı müdür y. insanların bakışı çok etkili vs. Deyip suçu bana yıktılar ve rehberlik öğretmenim benim ile sınıfta bir daha kimsenin görüşmemesini söylemelerini istedi.

Neyse arkadaş ortamı benden zaten soğuktu bu kişiler arkadaş ortamında sürekli şikayet eden alınan birisi olarak diğer kişilere anlatıp iyice soğutup bütün sınıfın bana karşı tavır almasını sağladılar durumu anlatmak istesem bile dinlemek istemiyor.

Sizce nasıl bir yol izlemeliydim hocam bu durum ile karşılaştığım zaman ne yapmalıydım neyi yanlış yaptım.

• quote:

Şöyle bir olay oldu hocam sınıfta 3 kişi ile geçimsizlik yaşadım neyse bu geçimsizlik yaşadığım 2 kişi sürekli baskı yapıyorlardı bir kişi sürekli "ne bakıyon lan" "düzgün otur lan" diye bağırıyordu yanındaki arkadaşı ise terbiyesiz falan diye bağırıyordu okul yönetimine söyledim okul yönetimi bu kişileri çağırdı olayları anlattım karşı taraf ise o bana dik dik bakıyordu o yüzden söyledim deyip işin içinden sıyrıldı müdür y. insanların bakışı çok etkili vs. Deyip suçu bana yıktılar ve rehberlik öğretmenim benim ile sınıfta bir daha kimsenin görüşmemesini söylemelerini istedi.

Neyse arkadaş ortamı benden zaten soğuktu bu kişiler arkadaş ortamında sürekli şikayet eden alınan birisi olarak diğer kişilere anlatıp iyice soğutup bütün sınıfın bana karşı tavır almasını sağladılar durumu anlatmak istesem bile dinlemek istemiyor.

Sizce nasıl bir yol izlemeliydim hocam bu durum ile karşılaştığım zaman ne yapmalıydım neyi yanlış yaptım.

Alıntıları Göster
    hocam tipini atarmısın merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

hocam tipini atarmısın merak ettim

Alıntıları Göster
    Tip çok kötü değil de sorun tiptendir mi diyorsun yani

• quote:

Alıntıları Göster
    Kimse babanizin oglu degil o grupla iliskiyi kesin sinifta geri kalan insanlarla konusmaya baslayin zamanla onlarla da araniz duzelecek kendileri barisacak.Ama bastaki o grupla kesinlikle konusma..

Tip niye kusur olsun ki ustteki arkadasa hitaben.Her sey tip mi onemli olan ic guzellik ayrica erkek arkadasligindan bahsediyoruz kizlar olsa neyse tip konusurduk..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.