Şimdi Ara

böyle bir vücut istiyorum ben ya:) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
13.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egos_108

evet kabul ediyoda nası ediyo ben tamamını izledm bu roportajın 80 den sonra en son olmpia sını alıp bi islerden tamamen cekilince kabul ediyo kabulu de sole agır definasyon donemlerinde aldım sadece yoksa normalde almadım diye yani arnold bile ki steroidleri amerikaya getiren adam bunu 10 sene kabul etmeyip sonra iste birazcık aldm yapıyosan o da yarısmalardan cekildikten sonra baska insanlardan bunu kabul etmelerini kimse bekliyemez zaten. Ha sonra naaptı bide vali olduktan sonra steroidler kotudur kampanyalarına cıkmaya basladı amerika var ya inanılmaz serefsiz bi ulke iste lutfen Bigger Stronger Faster filmini izleyin gercekten aydınlanıcaksınız o kadar diyorum tamamen farklı bakıcaksınız bu ise.

Bu adamların doğal olamayacağının farkındayım, bunların dörtte biri kadar olup da kür manyağı olan bir sürü insan var.

• lazar angelov, bunun vücut ta iyi

böyle bir vücut istiyorum ben ya:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

evet kabul ediyoda nası ediyo ben tamamını izledm bu roportajın 80 den sonra en son olmpia sını alıp bi islerden tamamen cekilince kabul ediyo kabulu de sole agır definasyon donemlerinde aldım sadece yoksa normalde almadım diye yani arnold bile ki steroidleri amerikaya getiren adam bunu 10 sene kabul etmeyip sonra iste birazcık aldm yapıyosan o da yarısmalardan cekildikten sonra baska insanlardan bunu kabul etmelerini kimse bekliyemez zaten. Ha sonra naaptı bide vali olduktan sonra steroidler kotudur kampanyalarına cıkmaya basladı amerika var ya inanılmaz serefsiz bi ulke iste lutfen Bigger Stronger Faster filmini izleyin gercekten aydınlanıcaksınız o kadar diyorum tamamen farklı bakıcaksınız bu ise.

Bu adamların doğal olamayacağının farkındayım, bunların dörtte biri kadar olup da kür manyağı olan bir sürü insan var.

yok zaten sana solemedim yazdıklarımı genele yazdım tabiki haklısın
    bu arada lazer angelov da agır steroid

• quote:

İşin ilginci Lazar da doğal olduğunu iddia ediyor

Bu videoda doğal yoldan Lazar gibi olunup olunamayacağı sorusuna çok çalışma vs. vs. ile olunabilir diyorlar. Lazar da bunu facebook sayfasında paylaşmıştı oradan hatırladım.
    Bu arada bu ikizlerin çok garip tripleri var

• quote:

quote:

İşin ilginci Lazar da doğal olduğunu iddia ediyor

Bu videoda doğal yoldan Lazar gibi olunup olunamayacağı sorusuna çok çalışma vs. vs. ile olunabilir diyorlar. Lazar da bunu facebook sayfasında paylaşmıştı oradan hatırladım.
    Bu arada bu ikizlerin çok garip tripleri var

bu ikizler inanılmaz komik yaa gercekten cok iyiler diger vidyoları da cok eglenceli
    yanlz bu vidyoda celisiyolar diyoki arkadaki yuzde 2 3 yag oranı var gbi druyo diyo buna ragmen bu herif 95 kilo arastırdım internetten bilgilerini buldm yuzde 3 yag oranıyla 95 kilo kesnilkle dogal olamaz imkanı yok. Veya sole anlatıyım tabiki dogal olabilir cook uzun senelerce calısılmıs olabilr fakat bu herif surekli bole yani surekli yuzde 3 yag oranında kalamaz bi insan cunku insan dogasına aykırı butun olay bu yani sende cok ugrasır bole olursun ama vucudun dayanmaz bu rutine ölürsün yuzde 90 kesinlikle kullanmıs degil zaten kullanıyo surekli. Kısacası evet bu vucuda ulasırsın belki dogal(o da herkes degil genetigi el veren bi avuc kisi) olarak fakat 1 haftadan fazla tutamassın bu vucudu. Bu herif yıllardır bole olduguna gore bi yardım alıyo kesnlikle bariz yani. Bu insanlar surekli kamera karsısında surekli halkın onunde bir gun hasta olmaya bile hakları yok da bu adam 2 senedir yuzde 2 yag oranında kalıcak bunlar imkansz seyler kesnikle hepsi çıtır çerez gbi steroid alıyolar. On bininci kez soluyorm Bigger Stronger Faster filmini izleyin steroidli olduklarına inansanız da inanmasanızda izleyin

• quote:

bu ikizler inanılmaz komik yaa gercekten cok iyiler diger vidyoları da cok eglenceli
    yanlz bu vidyoda celisiyolar diyoki arkadaki yuzde 2 3 yag oranı var gbi druyo diyo buna ragmen bu herif 95 kilo arastırdım internetten bilgilerini buldm yuzde 3 yag oranıyla 95 kilo kesnilkle dogal olamaz imkanı yok. Veya sole anlatıyım tabiki dogal olabilir cook uzun senelerce calısılmıs olabilr fakat bu herif surekli bole yani surekli yuzde 3 yag oranında kalamaz bi insan cunku insan dogasına aykırı butun olay bu yani sende cok ugrasır bole olursun ama vucudun dayanmaz bu rutine ölürsün yuzde 90 kesinlikle kullanmıs degil zaten kullanıyo surekli. Kısacası evet bu vucuda ulasırsın belki dogal(o da herkes degil genetigi el veren bi avuc kisi) olarak fakat 1 haftadan fazla tutamassın bu vucudu. Bu herif yıllardır bole olduguna gore bi yardım alıyo kesnlikle bariz yani. Bu insanlar surekli kamera karsısında surekli halkın onunde bir gun hasta olmaya bile hakları yok da bu adam 2 senedir yuzde 2 yag oranında kalıcak bunlar imkansz seyler kesnikle hepsi çıtır çerez gbi steroid alıyolar. On bininci kez soluyorm Bigger Stronger Faster filmini izleyin steroidli olduklarına inansanız da inanmasanızda izleyin

Arada bulk yapıyor hakkını yemeyelim, ama %8 yağ oranını bulmuyor bile

93kg diyerek paylaşmıştı bunu 2-3 hafta önce

• quote:

quote:

Arada bulk yapıyor hakkını yemeyelim, ama %8 yağ oranını bulmuyor bile

93kg diyerek paylaşmıştı bunu 2-3 hafta önce

yuzde 8 le bulk cok akıllıca gercekten belli yanlz pack ler hafiften kaybolmus ona ragmen hala dogal oldugunu dusunmuyorm bu herifin ama ole bi yerde duruyoki yani hyr dogal diyen adamla da fazla tartısamam. Yinede yukarıda solediklerimin arkadasındayım surekli o kdr az yag oranında dogal kalabilicegini dusnmuyorm.

• eksik yazmışım 93kg Bulk diyerek paylaşmıştı
  • Bu sektörde bir insan en fazla 5 yıl doğal gider, profesyonel olarak atılmışsa zaten sterod kullanıyordur. Ulisses, Lazar Angelov onlardan biri. İşleri bunlar. Tabi mr.olympialar kadar ağır kür yapmıyorlar. Fitness kürü hafif dozajlarla yağ-yakıp hem kas yaparlar, kısa ester ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

herif yine supplement kullanmıştır elbet ama steroide girmemiş olabilir. 4-5 sene kendini sadece bu işe verirsen bu herife benzersin ama onun gibi olamazsın. harika genetiği var adamın.

saka mı yapıyosunuz arkadasım yaa bu herife natural sadece supplement diyosunuz istedign kadar genetik olsun steroidsiz OLMAAZZZ. Gercekten bilmeden yorum yapıyosunuz lutfen Bigger Stronger Faster filmini izleyin bi bu iste gorudugnz herkes hemde herkes steroidli. 100 metre kosucusundan basketbolcusuna amerkian futbolcusundan baseball cusuna herkes steroidli. Sen diyosun ki isi bodybuilding olan biri steroidsizdir olur mu ole sey. Hatta bazı insanlar var bu prolar supplement kullanıyo zannediyo o daha buyuk bi saka emin olun pro ların hic biri ne pre workout ne creatin falan alıyo sırf bazı insanları kandrmak icin kulaklarından steroid tasarken supplement firmalarına poz veriyolar sanki o tozu kullanınca ole olucakmıssın gbi. Tekrar soluyorm lutfen Bigger Stronger Faster filmini izleyin bu isin ic yuzunu bi gorun. Son bisey daha solicem sadece sana Heathen 4-5 sene kendini sadece bu ise ver bu herife benze bi goriyim seni bu herife benze sadece ne istiyosan alıcam sana hatta tabiki sacma sapan gelsede evimi arabamı falanda veririm yani.

oğlum sakin ol önce ne bu heyecan anasını satayım

4-5 senede çok iyi kas kütlesi elde edilir, salonda çalışan arkadaşlarım var hani görmediğim şey değil. kimse de arka odalarda iğne basmıyor. parası olup da yemeğe ve ek besine verebilen adam iyi programlarla bu kütleye ulaşır.
    Çok güldüm be

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

lazar angelov, bunun vücut ta iyi

Lazarı koymaya gelmiştim, sen koymuşun
  • yahşi vücutlar serisine devam:)
    simeon panda
    trapezler fena, o kadar fazla ki biraz orantısız gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 12 Ocak 2013; 20:17:22 >
  • Boy 1.85 civari kilom 100 yasim 20. Vucut gelistirmeye ilgim var baslamak istiyorum. Calisalim bizlerinde boyle vucudu olsun beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve raciel Castro,
    20 yaş için gayet iyi vücudu var,bu yaşta bu kadar hacim kazanması büyük başarı,16 yaşında falan başlamış,
    o yaşlarda ben de bol bol spor yapmak isterdim,iş güç okul ortam vs meseleleri işte....

• bence hiç güzel değil az kilo alıp ve boyunu uzatıp kas yaparsan iyi olur ayrıca fazla kas kötü gösterir
  • merhaba arkadaşlar,

paylaştığınız resimleri bir konuda dikkatimi çekti de. bu adamların göğüslerinde yada kollarında bile hiç kıl yok. gerçi bende göğüs ortasında çok kıl var ama kesersem daha çok çoğalır diye kesmiyorum. yoksa hergün ağda mı yapıyolar :D

nasıl çözmüşler bunu acaba?

kıl dökücü reklamlarınıda biliyorum ama vücuta yağ sürüp ne kadar yavaşlatabilir ayrı bir soru...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emovic

merhaba arkadaşlar,

paylaştığınız resimleri bir konuda dikkatimi çekti de. bu adamların göğüslerinde yada kollarında bile hiç kıl yok. gerçi bende göğüs ortasında çok kıl var ama kesersem daha çok çoğalır diye kesmiyorum. yoksa hergün ağda mı yapıyolar :D

kıl dökücü reklamlarınıda biliyorum ama vücuta yağ sürüp ne kadar yavaşlatabilir ayrı bir soru...

genetik olarak kılsız olabilirler,
    ya da sürekli tüy dökücü kullanıyorlardır
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

genetik olarak kılsız olabilirler,
    ya da sürekli tüy dökücü kullanıyorlardır

tüy dökücü kullanıp da sonuç alabilen varmı aranızda??
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

Komple vücut epilasyonu olmuşlardır büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

yahşi vücutlar serisine devam:)
    simeon panda
    trapezler fena, o kadar fazla ki biraz orantısız gibi duruyor

Forearm ve biceps oranı çok güzel, o kadar büyük forearm ve bicepsi de küçük göstermemiş. bunu ayarlamak çok zordur helal olsun adama

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.