Şimdi Ara

böyle bir taktik yapabilecek var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • diziliş 4-4-2 olsa iyi olur takımdan istediğim 10 kişi topun arkasına geçip alan savunması yapıcaz odun gibi fizikli adamaları toplayacağım takıma koşan mücadele eden ama teknik değil sadece takım oyunu oynayacağız bunu hissedicem topu kaptıkmı ilerdeki forvetlere şişerecekler topu topal falan fazla oynamayacak takım %30-40 arası bi topla oynama olucak maç başı savunma yapıcaz forvetlerde dahil topun arkasında 10 kişi durucaz kapınca hızlı bir şekilde koşu yoluna paslarla gol aramaya çalışacağız oyunda böyle bir şeyi beceremeim hep topla oynama yüzdesi fazla olan taktikler başarılı oluyor yada oyuncualra özgürlük tanıdığın taktikler sen pek bir şey yapmasan bile ozaman oyuncular işi bitiriyor benim istediğim sıkı defans yapıcaz koşu yoluna atılan toplarla hızlı çıkıp gol atıcaz maç boyu fazla şut falan olmadan böyle bol faullü geçicek anti bi futbol oynayacak benim takımım ama her şey bir plan dahilinde kollektif bütünlükle takım oyunu oynayacağız duran toplar en büyük silahımız olucak bu tip bir taktik nasıl yapılır ne denediysem beceremedim

edit::noktalama işaretleri :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi declan43 -- 15 Mayıs 2017; 5:16:55 >

• valla hocam aslında yazdıklarınız çok kolaya benziyor, defansı standart stoper, çakılı bek, orta sahalar defansif orta saha, forvetin birini yardımcı forvet-destek, diğerini fırsatçı golcü yaparsanız, defansif talimatı topa dal diye verirseniz, anlayışı da kontra yaparsanız takım dediğiniz gibi oynar. ama zevk alabileceğinizi sanmıyorum
  • soulstriper kullanıcısına yanıt
    hocam ben böyle kanser futbol oynatmaktan keyif alıyorum güzel futbol oynatan taktikler hep başarılı oluyor topa sahip olup kısa paslı oyun oynatarak falan artı kdeğişik bir şeyler yapmak istiyorum dediğin şekilde olmuyor pek kontra yapınca kısa paslı çıkıyorlar internette benzer bir taktik buldum baktı mmesela adam hücu mağırlıklı oynatmış ama defansif mesela oyunun değişik bir algoritması var
  • Anadolu takımları bile artık böyle oynamıyor ya. Nasıl bir kansersin
  • Bu nasıl bir kanser taktik, ama gol bulamazsın bence bu taktikle, ben hücum sayılabilecek bir taktikle bile fazla gol atamıyorum, 2.lig takımı olmamızdan mı kaynaklı, rakibin taktiğimizi çözmesinden kaynaklı mı bilemem ama eskisi kadar kolay pozisyona giremediğimizi hissediyorum. Bi ara 4-3-3 deneyeyim aklıma gelmişken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.