Şimdi Ara

Böyle bir Laguna buldum? Nasıl bu resimlerdeki araç? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dgo2133

seviyeme inemezmiş

link degil dergi o

almanlar yapıyor testi

ne o kafadan atma falan inanmıyorsan inanma dert degilki zaten bana cokta tınımda

sadece 0-100 hızlanmaya bakılsaydı diyorum...

bu güne kadar yazdıgım her mesajın sonrasını düşünürüm ben kafandan atıpta saçma sapan konuşma kendi kendine

bu forumda beni zaten taıyan tanır seviyem bellidir

kagıt üstü degerler ortada ise git satış rakamlarınıda incele

kagıt üstü deger diyorum yani o kadardır

sana kısaca hadi ordan kıvırtma diyorum.
  • dostum bende laguna vardı 2.el de inanılmaz zarar ediyorsun bende hız ve performans delisi olmadığımdan konforlu,özellikli ve rahat bir araç olan vectrayı aldım 11000 km yaptım 11 aydır bende ayda 1000 km yani yakıt sehir içi 8 lt , şehirlerarası 6 litre ve suana kadar nazar değmesin hiç problem yasamadım araç 58000 km de yani vectra c tavsiye ederim 2005 model bir vecra comfortu 30000 ytl ye alabilirsin..
  • listedeki tüm arablara bindim ve kullandım ....laguna gerçekten çok kaliteli bir araba ama çok yakıyor ama çokta konforlu ... vectra hem daha ekonomik hemde konforlu ben kesinlikle vectra tercih ederim ... civic mi? :) şaka yapmayın civic in hiçbirşeyi bunların yanınna yaklaşamaz...
  • Fransızı olan her topikde kavga çıkmak zorunda mı?
  • Civic performansı, yakıt tüketimi ve bana göre tipi ile diğer araçlarlardan üstün geliyor. Özellikle 1,6 litre motora sahip Laguna ve Vectra'nın ara hızlanmaları kötü denebilecek cinsten. Arabam.com verilerine göre Vectra 1.6 ile Laguna 1.6 arasındaki yakıt tüketiminde fark yok denilebilir. Laguna 9.0, Vectra 9.1 litre.
    Sanırım bu ortalama kullanımdır.
    Peki daha önce sorduğum ve cevap buamadığım sorumu yenileyeyim.
    07 model ve yeni kasasıyla bambaşka olan Civic'in sıfırı 35000ytl iken, 05 modeli için 25000-29000 arası fiyat istenmesi normal mi?

Bunun dışında bugün itibarı ile mesela 30000 ytl ödeyerek aldığımız Laguna veya Vectra ortalama 2 yıl sonra ne durumda olur?
    Yani 2. eli kötü olan Laguna 20000 ytl etmezken Vectra'yı 23000-25000 ytl arasına satabilir miyiz? Fark bu kadar çok mu olur veya ne olur nasıl olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Civic performansı, yakıt tüketimi ve bana göre tipi ile diğer araçlarlardan üstün geliyor. Özellikle 1,6 litre motora sahip Laguna ve Vectra'nın ara hızlanmaları kötü denebilecek cinsten. Arabam.com verilerine göre Vectra 1.6 ile Laguna 1.6 arasındaki yakıt tüketiminde fark yok denilebilir. Laguna 9.0, Vectra 9.1 litre.
    Sanırım bu ortalama kullanımdır.
    Peki daha önce sorduğum ve cevap buamadığım sorumu yenileyeyim.
    07 model ve yeni kasasıyla bambaşka olan Civic'in sıfırı 35000ytl iken, 05 modeli için 25000-29000 arası fiyat istenmesi normal mi?

Bunun dışında bugün itibarı ile mesela 30000 ytl ödeyerek aldığımız Laguna veya Vectra ortalama 2 yıl sonra ne durumda olur?
    Yani 2. eli kötü olan Laguna 20000 ytl etmezken Vectra'yı 23000-25000 ytl arasına satabilir miyiz? Fark bu kadar çok mu olur veya ne olur nasıl olur?

ilanlarda bir karşılaştırma yap bence lagunanın 2. eli vectradan daha iyi.
    bu arabaların 2. eli aşağı yukarı aynıdır zaten 5000 ytl gibi uçuk bir fark olmaz
  • Rica ederim.

Civic'in sifirini 31-32000 YTL'den alan biri iki sene geçince (2005 model için diyorum) birkaç bin YTL'den fazla zarar etmek istemez. 29000 diyen abartmis ama 25000 veya 26000 yüksek degil, normal.

Ziebart gövde alti ses yalitimi 219$, tüm gövde ses yalitimi 329 $.http://www.ziebart.com.tr/ilkuygulama_fiyatlari.html 'dan bakabilirsin.
  • bence vectra veya laguna
  • Herkese teşekkürler arkadaşlar...
    Sanırım son karar Laguna'dan yana olacak. Araştırmaları bu yönde sürdüreceğim. Yalnız uygun fiyatlı temiz bir Civic'te fikrimi değiştirtebilir. Vectra şuan için 3.sırada.
    Aracı eylül ortası yada sonu almayı düşünüyorum. Fikri olan varsa fikirlere herzaman açığım ve her zaman saygı duyarım.

Herhangi bir durum yada sorum olursa da ben bu konuyu hortlatırım.
  • Tabi ki Laguna bence opelleri geç...opel kazığı yiyenler tanıyorum çok var öyle...
  • Civic, Laguna, Vectra, Astra seçim zor...

SEÇİM KOLAY ALIM GÜCÜNE GÖRE :
    1:VECTRA
    2:ASTRA(BENİM TERCİHİM)
    3:CİVİC
    4:LAGUNA
  • Yenı kasa Laguna lar pek guzel olmasalarda eskılerı kdr bnce Laguna veya Vectra alınabılır 1.6motor

Vectraya bındım yenı kasasına ve yolculuk yaptım ve bır eskı kasa Laguna kullanıcısı olarak yenı kasa vectra yenı lagunadan daha ıyı ve kalıtelı bır arac
  • Ya vectra ya ne lagunası lagunaları alan yok , onu en sona al...
  • bence vectra aralarında en ideal
    araba
  • katılıyom sana nede olsa akrabayız:D:D:D saka bı yanda eskı kasa opeller cok salm bence astrasından corsasına her modelı ama yenı kasa dersen uzak dur derım laguna guzel serı arac ama kazda sag sol camurluklar plastık param parca oluyorlar
    quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

bence vectra aralarında en ideal
    araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe_04

katılıyom sana nede olsa akrabayız:D:D:D saka bı yanda eskı kasa opeller cok salm bence astrasından corsasına her modelı ama yenı kasa dersen uzak dur derım laguna guzel serı arac ama kazda sag sol camurluklar plastık param parca oluyorlar
    quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

bence vectra aralarında en ideal
    araba

kazada ha çamurluk parçalanmış ha yamulmuş ne farkedecek.
    plastik daha ucuz yerine hemen takarsın

• quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid

ne ıstedıgını cok net bı sekılde belırtmıssın : prestij, konfor, luks, sessiz ve rahatlık..bu yuzden bana sorarsan senı mutlu edecek araclar Vectra ve Laguna'dır...

• vectra!!!
  • vectara ve laguna
  • vectra yada astra
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.