Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Boyle bir geri donusu biri yapacaksa, onuda anca Barcelona yapardi

8
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Boyle bir geri donusu biri yapacaksa, onuda anca Barcelona yapardi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Not
    yaptilarda.Neden Şaşırıyorsunuz ? Artik Resmen Futbol tarihinin en buyuk takimi Barcelonadir

|
    |

THE BEST SUPERHERO MOVIE OF ALL TIME
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Bizde Real Madrid'i 5lerdik biraz şans olsaydı, aklıma o maç geldi direk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Bizde Real Madrid'i 5lerdik biraz şans olsaydı, aklıma o maç geldi direk.

Burdaki maçta ilk yediğimiz gol ofsayttı, ilk maçta 2 çok net penaltımız verilmemişti.
    Burak'ın ayağına bastıkları ve topu göğüslerinin arasında elleriyle tuttukları pozisyonlardı verilmeyen penaltılar.

Sneijder, Drogaba bomboş pozisyonlar kaçırmıştı. Şans olmadığı gibi bi de hakem katliamı vardı. Ah ulan ah elerdik biz onları.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Galatasaray & Arsenal & Ana Ivanovic & Rafael Nadal & Kobe Bryant & Jamie Vardy & Emre Mor & Arsene Wenger & Tim Thibodeau & PTB
  • Yarbay
    9371 Mesaj
    Benim gözümde Liverpool- Milan hatta Manu - Bayern daha büyük bir geri dönüştür.

Hiçbir şüphe yok. Tartışmaya mahal verecek en ufak pozisyon yok. Tertemiz geri dönüşler.

Kaldı ki biri finalde oldu.
    |
    |
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Barcelona böyle bir geri dönüşü emery ve deniz aytekin ile yapabilirdi onud a yaptı . Hafiften emery malı hafiftende uefa destekleyerek tarih yazdılar . Yinede takdire şayan bi zafer

barcada neymar ve 60dk iniesta disinda top oynayan var miydi? yanlis mac mi izledik?

Emery, hakemin yardimlari, kurzawa, mautidi, ayagina gelen tum toplari rakibe veren Rabiot. geri dönüşte barcanin katkisi 1se bunlarin 5.

Emery iyi değişiklik yapsa, yine tur psgnin olurdu. aurier ve 3.degisiklik faciaydı.
    |
    |
    Neden banlandiğimi bilmiyorum.Forum desteğe mesaj attim, cevaplamadilar bile.Beni merak eden arkadaslara tesekkür ederim. Ben her zaman kurallara uyarim.Bir arkadaşin söylediği, birileri bana kafayi takmiş, banlatmiş.Whatsup gruplari falan varmiş.Son zamanlarda bu grupta tek konusulan benmisim.Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor? Neyse, uzatmanin anlami yok. DH, benim ekmeğimi vermiyor.Forum Klopp ve o whatsup grubundakilerin olsun.Hesabimi ve tüm mesajlarimi silerlerse sevinirim. Bu forumda tek bir mesajim dahi olsun istemiyorum.Simdiden tesekkür ederim.
  • Binbaşı
    1000 Mesaj
    Barca geri dönmedi hakem o maçı Barçaya armağan etti.

Real madrid taraftarı olarak Barca'yı kotulemek adına demıyorum emin oolun Real'in basına gelseydi aynı seyleri real icin de derdim.

Tarihi rezillikti o maç. Cüneyt'in rezillikleri yetmedi bide Deniz çıktı. Türkler spordan dderhal uzaklasmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 12 Mart 2017; 21:49:2 >

Orijinalden alıntı: -RAUL

Barca geri dönmedi hakem o maçı Barçaya armağan etti.

Real madrid taraftarı olarak Barca'yı kotulemek adına demıyorum emin oolun Real'in basına gelseydi aynı seyleri real icin de derdim.

Tarihi rezillikti o maç. Cüneyt'in rezillikleri yetmedi bide Deniz çıktı. Türkler spordan dderhal uzaklasmalı.

4-0 dan nasil 6-1 verebilirsin ki maci ?

dk 88 de mac 3-1 di. Tamamiyle PSG ve Emerinin hatasi
    |
    |

THE BEST SUPERHERO MOVIE OF ALL TIME
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,315
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.