Şimdi Ara

Böyle bir fizik ne kadar sürede oluşur(SS) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
7.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yılda bu hale gelebilmek için iyi bir antranör ve iyi bir beslenme lazım+protein tozu cla vs vs lazım ki bunlar olsa bile 1 yıl içinde yapılacağını zannetmiyorum birde s**** vs kullansan bile vücut sönücek küre devam etmezse ederse de böbrek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saveyourself S kullanıcısına yanıt

Çok fazla protein vs alıyor, shreded brothers hocaları ile beraber çalışmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en az 4 yılı var. ama fotoğraf pumplu

• 4.5 yıldır fitness + crossfit ile uğraşıyorum. Fitness ile başladım ama maliyetli ve daha çok düzen istediği için uzun sürdüremedim crossfite geçtim. Bu vücut fitness vücudu ve sıcak hali. 2-3 saat soğusun vücudun görüntüsünün yarısını kaybeder. 4.5 yıllık tecrübeme dayanarak bu vücut 2.5-3 seneden aşağı değil.
    Burada hoca olanlar varsa onlar daha iyi bilir ama geçirdiğim zamana gördüğüm izlenime göre 2.5-3 seneden aşağı değil.

• eğer zayıfsan 60kilo aşağısysan minimum 4-5yıl. Eğer 70-80kilo civarı hafif göbekliysen 3.5-4 sene

• Mr slimshadynin fotosunu gormsutum bildiğin sismandi. Bı de millete zargana diyor

• Abi bu agirsaglam değildir yaw agirsaglamin kolları 37 cm.ki 1 yıl değil en az 5 yıl yapıyor o çocuk.daha 2 sene öncesine kadar daha da zayıftı.5x5 ile bı popülarite yakaladi ama benim tahminim 2 sene önce felan tam anlamıyla body çalışmasına döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Purps

Çok fazla protein vs alıyor, shreded brothers hocaları ile beraber çalışmıştı

Hocam isterse 1000 kg protein alsin farketmez, istedigi hocayla da calisabilir

Anne karnindaki cocuga 100 kg en saglikli yemegi versen cocuk yine 9 ayda doguyor ayni hesap

Ben 6 senedir calisiyorum araliksiz hep gyme giderim hep de saglikli beslenirim. Vucut belli bir sure sonra buyumeyi birakiyor, aldigin kaloriler proteinler gobek olarak cikmaya basliyor. Sonrasinda yavas yavas buyuyebiliyorsun. Steroidlerle vs. bu sureci hizlandirabilirsin, ama dezavantajlarina katlanirsan

Benim eskiden kullanan arkadasimda mesela problemler vardi. Ben o sehir efsanesi sanmistim ama dalga eskisi kadar iyi calismiyor demisti mesela

Hocam dediğiniz mantıklı ozaman 2. Senede bir birey kendi maxina ulaşır diyebilirmiyiz? Ve o Max genetiği en kötü adamı bile memnun eder mi?

• 8 yıl Gym yaptım. Pandemi sebebiyle bıraktım. Yukarda 1 yılda sentetikle ilaçla olur dediğim için bana zargana diyenlere selamlar. Biz bunu görmesek yazmazdık zaten.

Vücut geliştirme=para

Senin 5 yılda yapamadığın vücudu adamlar sağlığını hiçe sayrak 1 yılda yapar. Gördük bunları.

Edit: kelime düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 17 Ekim 2020; 20:33:7 >
  • mustyblack kullanıcısına yanıt

6 ay aşırı kısa bu fizik için. Düzenli beslenme ve sporla en en az 1,5 sene diyorum. O da genetik olarak biraz destekliysen olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Hocam dediğiniz mantıklı ozaman 2. Senede bir birey kendi maxina ulaşır diyebilirmiyiz? Ve o Max genetiği en kötü adamı bile memnun eder mi?

Hocam mesele burada konu acip vucudu en hizli kac senede yaparim diye hesaplamak degil. Spor salonlari o hesaplari yapan genclerle dolu ama hepsinin kollar 25 cm.

Bizim burda bahsettigimiz konu spor salonuna 2 sene boyunca hic aksatmadan bayram seyran haftaici haftasonu kar kis yagmur camur demeden haftanin 5-6 gunu gidip, en az 2 saat cok siki antreman yapip, ve o her sette o aci esigine kadar kaslarini yorup, hergun yarim kilo et salata lifalif yag vs yiyip icip, en az duzenli olarak 8-9 saat uyuyup ustune ustluk 5-6 cesit streoid ve boyun kadar supplement kullanmaktan bahsediyoruz.

Ilk soru bu vucudu ne kadar surede yaparim degil bunlarin hepsini araliksiz yapabilir miyim olmali.

Ayrica hadi 2 senede yaptin, tamam artik birakabilirim dersen vucut hemen kendini salmaya, kaslar kuculmeye baslar. Hele ki steroidi birakirsan hepten dusus yasarsin. Bu sefer vucudun o psikolojiye dayanamaz, tekrar steroide antermana saldirmaya baslarsin. Taaa ki isin bokunu cikarana kadar, surekli kendini kucuk gorup daha da basmaya baslarsin.

Yani bu is disaridan goruldugu kadar kolay degildir. Zaten bir dusun eger oyle olsaydi herkes bu adam gibi olmaz miydi?

Disardaki 10.000 erkeke tek tek sor boyle olmak ister misiniz diye en az 9.000 tanesi evet der. Ama iclerinden bir elin parmagini gecmeyecek kadar kisi boyle gorunur. Demekki gorundugu kadar kolay degilmis.

2 senede maxina ulasir diye birsey diyemeyiz, bana kalirsa streiodsiz 5 senede sinira yaklasiyorsun.

• Abi ozaman biz boşa yapıyoruz bu işi?

@Automatic Gun Fire

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam dogru diyorsun az onceki mesajimda da aynisini yazdim

Eger o kadar kolay olsaydi herkes neden yapmiyor veya yapamiyor?

O cok konusanlari cekip sorunca aaa vaktim yok iste durumum yok oyum yok buyum yok vs bahaneler havalarda ucusuyor

Hele vaktim yok diyenlere cok guluyorum, ABD baskani barack obama oval ofise gitmeden bazi gunler sporunu yapiyordu.

ABD baskanindan bahsediyoruz! Bu liseli veya unili arkadaslar masallah obamadan daha mesgul olduklari icin gidemiyorlar. Mesguliyetten kasitlari da oyunlarda rank kasmak bu arada.

Neyse agzi olan konusuyor hocam, bak biri yazmis 5 sene yaptim ama benden iyi bilen biri varsa aciklasin diye. Isi bilen adamlar halen daha ogrenmeye kendi bilgilerini kesin olarak dayatmamaya calisiyor. Ama bu zarganalarin kesin iddialari havalarda ucusuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Abi ozaman biz boşa yapıyoruz bu işi?

@Automatic Gun Fire

Hocam oyle dusunursen olup gidicez herseyi bosa yapiyoruz.

Spor yapmak vucut yapmak bir hayat tarzidir. Gyme kankilerle gidip makara yapip 2 agirlik kaldirmakla olmaz.

Eger iyi gorunmek iyi hissetmek istiyorsan bu isi dedigim sekilde iyi workout + iyi beslenme + iyi dinlenme + bilgili olma formulunu izleyip hayatina o sekilde devam etmen lazim. Bendeki hedef yas 70. 2 3 sene degil.

En onemlisi yaptiginiz isi sevmeniz lazim, eger sikila sikila kufur ede ede gyme gidiyorsaniz zaten yapamazsiniz.

Ben her gyme gittigimde her sette aci cektigimde harika hissediyorum ve bu beni mutlu ediyor. Sonra ayna karsisinda kendime pumplu poz veriyorum seratoninim tavan yapiyor, testesteronum halay cekiyor.

Gymden sonra bir kizla konustugum zaman konusmam degisiyor ozguvenin etkisini hissediyorum, bu da karsiya geciyor ve karsi tarafi da etkiliyor.

Yani tamam cok kotu ozelligini saydik ama iyi ozelligi de cok. Secim sizin elinizde

Hocam serdar aktolga fullbody yapan gelişmez diyor ona ne diceksiniz

• Hocam peki senin niye sevgilin yok?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.