Şimdi Ara

Böyle bir fizik ne kadar sürede oluşur(SS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
7.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kötü duruyor yazmıyor "çok iyi durmuyor" yazıyor orada. Arada fark var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steroid kullansa bile 6 ay bu spor için çok kısa bir süre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 180 altında doğal yolla (ki imkansiza yakin sahilir) 2 seneye yakın sürer en az, 180 üstü 3 yıla yakin zaman alir. Belli bir aşamadan sonra vücuttaki gelişme çok yavaşlıyor. Gr gr ilerliyorsunuz. Ki bu ulke şartlarında cok zor surekli ayni ritmi tutturmak... Dediğim süreler için mukemmel tempo tutmaniz lazim.

• Boy kompleksi olanlar konuyu çarpıtmış. Arkadaşım kompleksleriniz için ayrı konu açın yahu.

• Tesla fiziği biraz zaman alabilir ama Maxwell sağlam yapılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord of murat olması gerek youtube kanalı vardı orada söylüyordu kaç ayda yaptığını izleyin bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Purps

Lord of murat olması gerek youtube kanalı vardı orada söylüyordu kaç ayda yaptığını izleyin bir.

yav ne lord of muratı

Ağırsağlam da değil bu. Muhtemelen yabnacı forumlardan almış bu konu sahibi , kekliyor sizi.

Lord of murat? Tövbe yarabbi. Tutarlı sallayın bari , kalbinizi kırarım.

• sadece para ve zaman değil şans da lazım. bünyen, genetiğin böyle bi kas yapmaya uygun olması lazım.

benim gibi 2mt birinin böyle bi vücuda ulaşması çok zor ama uygun şartlar altında 1 yılı biraz geçe yapılır gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

sadece para ve zaman değil şans da lazım. bünyen, genetiğin böyle bi kas yapmaya uygun olması lazım.

benim gibi 2mt birinin böyle bi vücuda ulaşması çok zor ama uygun şartlar altında 1 yılı biraz geçe yapılır gibi.

ahahahahaha şu mantıksız yoruma forumda yasaklı kelimeleri kullanmadan nasıl cevap atarım gerçekten bilmiyorum

yaparsın he he .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Tesla fiziği biraz zaman alabilir ama Maxwell sağlam yapılır.

Böyle bir fizik ne kadar sürede oluşur(SS) 

• Drummer07 kullanıcısına yanıt

Mesajınızdan sonra adamın önceki mesajlarına baktım da dediğimden emin oldum. Sessizce uzaklaşmak lazım.

• https://www.haberturk.com/agirsaglam-furkan-kaya-kimdir-hbrt-2551361

Adamın işi bu. Tabii ki örnek alın ama kendinizi böyle kişilerle kıyaslamayın. Hollywood oyuncuları da gerektiğinde harika vücut yapıyor ama dediğim gibi, adamların işi o. Ondan para kazanıyorlar ve bütçe, teknik destek sorunları yok. Böyle bir vücudu yapmak ve sürdürmek ayda ekstra 1000 liradan fazlaya mal olur.

• CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt

Boyu geçtim aynı boyda daha ihtişamlı duranlar var. Furkan dar yapılı olsa da başarılı bir sporcu bence.

• Para artı zaman varsa 12-15 ayda ulaşılır çünkü kimse natural yapmıyor bu vücutları , herkes birşeyler vuruyor az yada çok.
    Spor salonuna gidip bu işlere karşı olan sonra gelişimi yavaş olan yada tıkanan , yan yollara sapan çok kişi tanıyorum.
    Natural kalmadı artık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.