Şimdi Ara

böyle bi araç alınır mı ? 520d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e39 kasayı çok seviyorum bu aralar tekrar dikkatimi çekmeye başladı şöyle bi link atayım araç manuelhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-520d-tertemiz-degisensiz-501750948/detay

• Dizeli pek dizel gibi değil 8-10 lt arası bişey yakar. 163 hp değil ilanda 163 yazılmış. 136 hp dir. İlan açıklamasına yalan yazmış yada yazılım vs yapmış. Alabileceğiniz en güzel 5 kasasıdır. Kalitelidir. Motorları sorunsuzdur. Bu arabaya gerçek deri opsiyonu alınmamış. Kışın üşürsünüz yazın terlersiniz. İlandaki aracın sol ön farı değişmiş. Yaşından dolayı farı değişmese bile mercekleri kararır burnunun ucunu göremezsiniz. Ayrıca motorları euro dizeldir. Ancak bu araçların yıllarında tr de euro dizel çok azdı. Çoğunlukla kamyon mazotu gördü bu motorlar. İlandaki aracın doluluk oranı %20 civarında.

Ben almanızı önermem. ya 525i yada 530i bakın derim.
  • Bilgili birini çağırayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 17 Şubat 2018; 4:13:18 >
  • Bu araci bilmem ama bence kesinlikle cok guzel bir model bu olmasa da baskalari olabilir neden olmasin cidden çok hoş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talep olunca bu araçların fiyatlarıda ne kadar arttı ya hayret.

Terchim benzinlisi olurdu. 520-525i-530i lerde iyi tercihler olacaktır. Ayrıca yaş itibariyle çok vergisi çıkmayacaktır 530i tercih edilebilir.
  • Oytomatik diyor ama araç manüel vites

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belden aşağısı temizlik boyası denince anladığım çarpışan oto olduğu. Ayrıca 4-5 parça boya yazan düdükler var onlarda aynı nesil galerici tipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizelini bilmem de benzin&lpg li bir 520 alınabilir. m paketleri de genellikle apaçi spec oluyor. bir e39 alsam bakacağım araçlar örnekteki gibi sade olanlar olurdu.
  • Dizeli pek dizel gibi değil 8-10 lt arası bişey yakar. 163 hp değil ilanda 163 yazılmış. 136 hp dir. İlan açıklamasına yalan yazmış yada yazılım vs yapmış. Alabileceğiniz en güzel 5 kasasıdır. Kalitelidir. Motorları sorunsuzdur. Bu arabaya gerçek deri opsiyonu alınmamış. Kışın üşürsünüz yazın terlersiniz. İlandaki aracın sol ön farı değişmiş. Yaşından dolayı farı değişmese bile mercekleri kararır burnunun ucunu göremezsiniz. Ayrıca motorları euro dizeldir. Ancak bu araçların yıllarında tr de euro dizel çok azdı. Çoğunlukla kamyon mazotu gördü bu motorlar. İlandaki aracın doluluk oranı %20 civarında.

• Atmosferik benzinli al daha sorunsuz olur. Birde sunu soyleyeyim bmw alirken hasara bakilmaz cunku hasarsiz bmw yok

Bence sevdiysen al

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Dizeli pek dizel gibi değil 8-10 lt arası bişey yakar. 163 hp değil ilanda 163 yazılmış. 136 hp dir. İlan açıklamasına yalan yazmış yada yazılım vs yapmış. Alabileceğiniz en güzel 5 kasasıdır. Kalitelidir. Motorları sorunsuzdur. Bu arabaya gerçek deri opsiyonu alınmamış. Kışın üşürsünüz yazın terlersiniz. İlandaki aracın sol ön farı değişmiş. Yaşından dolayı farı değişmese bile mercekleri kararır burnunun ucunu göremezsiniz. Ayrıca motorları euro dizeldir. Ancak bu araçların yıllarında tr de euro dizel çok azdı. Çoğunlukla kamyon mazotu gördü bu motorlar. İlandaki aracın doluluk oranı %20 civarında.

i lerin yakiti korkutuyor beni kuzenimde 523ia vardi baya yakıyordu bende d lere bakiyim dedim performansi nasildir d lerin manuel olanlari

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Belden aşağısı temizlik boyası denince anladığım çarpışan oto olduğu. Ayrıca 4-5 parça boya yazan düdükler var onlarda aynı nesil galerici tipler

yani aracı aslında örnek olsun diye attım
  • 530i kullandim e39 makyajli kasa.

bendeki volvoyla kiyaslarsan daha yavas gidiyor, fakat sanziman uyumu butun bmwlerde oldugu gibi cok iyi, viraj limiti daha yuksek.. malzemeleri kaliteli fakat tasarim artik icinde bulundugumuz caga ait degil.. mesela volvo da demode ama bunun kadar demode hissettirmiyor..

temiz bulursaniz 530i, hic kacirmayin..

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Yürümez kardeş. Yürüsün istiyorsan 530i alacaksın. Oda 15-16 lt lpg yakar. 13-14 ltde benzin.

• quote:

Yürümez kardeş. Yürüsün istiyorsan 530i alacaksın. Oda 15-16 lt lpg yakar. 13-14 ltde benzin.

530i ler guzel ama bence 15 - 16 iyimser bi rakam

• Tramer yoksa veya az ise tavanda boya yoksa, kaput kapılar falan değişmemişse bel altı boyaya çok bakmayacaksın. Sen burda bakma zırvalayanlara kimse o kadar masrafa girmeyi göze almaz kaskoyu deldirmemek uğruna. Kasko yoksa bile zaten çok önemli bir hasarı olsa o boyalı kısımlar mutlaka değişirdi ya da adam hiç yaptırmaz hasarlı halde satardı. Şasiden tramer temizse tamam. Boyadan çok tramere güvenin. Piyasa hatasız, boyasız, değişensiz ağır hasar kayıtlı (pert) araba dolu. Bu aracın tramerini bilmiyorum ilanı da girip incelemedim ama trameri 5 bini geçmiyorsa içine de sinecekse alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

quote:

Yıllarca bindiğim araç, tahmin değil olanı söylüyorum. Ha siz tutar asılırsınız o zaman yakacaktır, her otomobil gibi...
  • quote:

quote:

quote:

Yıllarca bindiğim araç, tahmin değil olanı söylüyorum. Ha siz tutar asılırsınız o zaman yakacaktır, her otomobil gibi...

şuan kullanıyor musunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şuan kullanıyor musunuz

5 yıl kullandım. Şuanda da BMW kullanıyorum ancak e39 değil.

• Dizel Manuel bence güzel kombinasyon.Benzinli otomatik hem otomatik şanzıman maliyeti hemde yakıt maliyeti açısından yüksek olacaktır.Ama ilandaki araç pek hoşuma gitmedi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şuan kullanıyor musunuz

5 yıl kullandım. Şuanda da BMW kullanıyorum ancak e39 değil.

peki sizi üzdü mü masraf çıkardı mı fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 24 Şubat 2018; 14:55:37 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.