Şimdi Ara

Böyle baba bir oyun istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baba bir oyun ama internetten oynanabilecek yani multiplayer olarak oynayabileceğim herhangi bir oyun

• imperial glory

hangi oyunu diyon
  • F.E.A.R.'ı bekle. Müthiş Single Player ve alışılmadık bir Multiplayer sistemi. Daha ne istersin ki?
  • silahlımı ne bilim age of gibi mi türü nü söle ama en babası bence imperial glory
  • benim sevdiğim oyuntipi strateji mesela GENERALS ZERO HOUR gibi ama farketmez kesintisiz oynayabileceğimiz bişey olsunda
    quote:

Orijinalinden alıntı: nfsu1_2hastası

hangi oyun ???

• quote:

Orijinalinden alıntı: snbaks

F.E.A.R.'ı bekle. Müthiş Single Player ve alışılmadık bir Multiplayer sistemi. Daha ne istersin ki?

fear ı herkez oynayamıcak... cok saglam sıstem ıstıyo bunu belırtmek ıyı olur...he yok takılmalı gecıkmelı hatta oyun acmasın bana kurmak yeter setup ını gorım dıyen varsa o ayrı...min 3ghz ve 1gb ıstedıgı kesın...yuksek detaylar ıcın..asagı detaylar ıcınde gene bı 2.8 ıslemcı yanına 9800 ıyı gıder...bunu belırtelımde...sora acamadım bu oyun acılmıo dıye soleyenler olmasın herkez ona gore bılsın paralar bosa gıtmesın...dıger yonden yorumunda haklısın harbı super oyun mutlı demoyu denedım superdı sıngle ıındırmek nasıp olmadı...asıl oyun

STALKER dır bekleyın beyler... ha bıde path of neo....

haydı selametle..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: anzorat

quote:

Orijinalinden alıntı: snbaks

F.E.A.R.'ı bekle. Müthiş Single Player ve alışılmadık bir Multiplayer sistemi. Daha ne istersin ki?

fear ı herkez oynayamıcak... cok saglam sıstem ıstıyo bunu belırtmek ıyı olur...he yok takılmalı gecıkmelı hatta oyun acmasın bana kurmak yeter setup ını gorım dıyen varsa o ayrı...min 3ghz ve 1gb ıstedıgı kesın...yuksek detaylar ıcın..asagı detaylar ıcınde gene bı 2.8 ıslemcı yanına 9800 ıyı gıder...bunu belırtelımde...sora acamadım bu oyun acılmıo dıye soleyenler olmasın herkez ona gore bılsın paralar bosa gıtmesın...dıger yonden yorumunda haklısın harbı super oyun mutlı demoyu denedım superdı sıngle ıındırmek nasıp olmadı...asıl oyun

STALKER dır bekleyın beyler... ha bıde path of neo....

haydı selametle..

Haklısın dostum ama arkadaş sistem vermemiş ki. Baba oyun demiş. Benimde aklıma ilk F.E.A.R. geldi tabii. Oyunun çıkmasına çok kalmadı ama yine de sonbaharda çıkacağını unutmayalım. O zamana kadar benim gibi demosundan (indirebildiyseniz) sisteminiz yeterli mi değil mi diye anlayıp çıkana kadar sistem değiştirme işine başlayabilirsiniz. Ben şimdiden başladım.

Yine öneri getirmem gerekirse Killzone 2, Hellgate London, Age of Empires 3, Prince of Persia 3 oyunlarını önereceğim ama ne yazıkki yine yüksek sistem istiyorlar. Bu devirde yüksek sistem istemeyen kaç tane iyi oyun kaldı ki? Bunu da tartışmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbaks -- 10 Ağustos 2005, 23:40:12 >

• godfather ı bekle
  • quote:

Orijinalinden alıntı: adnaneker

godfather ı bekle

+1
  • sana en fazla baba oyun önereyim prınce of persia 2 neden tavsiye ediyorum grafikleri vesesleri çokkkkkk güzel ama adamları ve yaratıkları öldürmek o kadar kolay değil bu yüzden bana bir az zor geldi umarım seversin bu oyunu
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fatalflex

quote:

Orijinalinden alıntı: adnaneker

godfather ı bekle

+1

godfather

• benim bildiğim generals dan dha iyi olduğu söylenen lord of rings middle of the earth oyunu
    gerek arkadaşlar olsun gerekse forumdaki arkadaşlar olsun oyundan hep olumlu yorumlar söyleniyo genelde herkes memnun galiba bu dönemin en iyi strateji oyunlarından biri olacak gibi görünüyo
  • arkadaşım saol ama ben sorumda baba bir oyun ama netten multiplayer oynayabileceğimiz bir oyun istiyorum bilmem anlatabildim mi?
    quote:

Orijinalinden alıntı: Punisher Mc

sana en fazla baba oyun önereyim prınce of persia 2 neden tavsiye ediyorum grafikleri vesesleri çokkkkkk güzel ama adamları ve yaratıkları öldürmek o kadar kolay değil bu yüzden bana bir az zor geldi umarım seversin bu oyunu

• ben sana medieval total war ı veya ultimate online ı öneririm ama yinede sen bilirsin bunlar internetten rahat bir şekilde oynanır.
  • ben feari online oynadim baya kastiriyor hele patlama efektlerinde baya bi kasiyo makineyi fear için sistemin baya guclu olmasi lasim kasmadan oynamak için ama sunu solim cok manyak bi oyun hele adama tekme ile ucuyon ayni matrixdeki gibi oluyo supper yane
  • adam strateji demiş hala fear mear...

Warcraft ın dotasını oyna... manyak sardı benii..

www.dota-allstars.com
  • warcraft da olabilir knight online olur

en iyisi OGAME

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.