Şimdi Ara

Böyle arkadaş olmaz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tek tek bütün arkadaşlarımı kaybetmiştim. Tek arkadaşım kalmıştı oda kuzenim akraba olmamıza rağmen şöyle bir olay yüzünden onunlada artık görüşmüyorum. League Of Legends oyununda Platin 2 hesabımla oynarken birden 4 premade bi takıma denk geldim. Oyun sonu hiçbirşey yapmamama rağmen küfür sebebiyle ban yedim belliki 4 premade beni reportlamıştı. Oyunu bıraktım ve arkadaşıma gel birlikte başka bir oyuna başlayalımmı dediğimde cevabı şu oldu : Malmısın bu oyunda senden fazla emek var sırf senin için oyunumu bırakayım. Söyleyin hata bendemi arkadaşımdamı gençler

• Sen küfür et ban ye ondan sonra arkadaşına bırak bu oyunu yeea.Adam senin keyfine göre takılmak zorunda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Sen küfür et ban ye ondan sonra arkadaşına bırak bu oyunu yeea.Adam senin keyfine göre takılmak zorunda mı?

Hacım sen çok yanlış anlamışsın adamlar 4 arkadaş birlikte girmişler hiçbir suçum yokken oyun sonu uzaklaştırma aldım? oyunu bırak dediğim falanda yok gel bi ara başka bir oyuna daha başlayalım dedim?
  • öyle arkadaşmı olur sal gitsin
  • Eğer dediğin gibiyse desteğe bildir ilgileniyorlar. Ayrıca oyun değiştirmek zorunda değil.birlikte oynamak istiyorsan tekrar başlayabilirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutcanTT

Eğer dediğin gibiyse desteğe bildir ilgileniyorlar. Ayrıca oyun değiştirmek zorunda değil.birlikte oynamak istiyorsan tekrar başlayabilirdin.

Denedim bro ticketimi mis gibi doldurup attım aldığım cevap şuydu: Maalesef oyun içi takım arkadaşlarınıza flame yaptığınız için (attıkları oyun chatinde flame saydıkları şey mid biraz dikkatli oyna) hesabınız kalıcı olarak askıya alınmıştır. Açılması söz konusu değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuroQuadra

quote:

Orijinalden alıntı: UmutcanTT

Eğer dediğin gibiyse desteğe bildir ilgileniyorlar. Ayrıca oyun değiştirmek zorunda değil.birlikte oynamak istiyorsan tekrar başlayabilirdin.

Denedim bro ticketimi mis gibi doldurup attım aldığım cevap şuydu: Maalesef oyun içi takım arkadaşlarınıza flame yaptığınız için (attıkları oyun chatinde flame saydıkları şey mid biraz dikkatli oyna) hesabınız kalıcı olarak askıya alınmıştır. Açılması söz konusu değildir.

bu arada neden herkes beni yanlış anlıyor? ben aldığım cevaba darıldım

• Problem sende tabii.Zaten yaşın 17 civarıdır hareketlerden belli. Ana,bacı,din,kitap,kutsal sövüp "bir şey yapmadım neden banlandım yeahhh" diye öten çok gördük.Zaten söylediğin gibi olsa yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gider alırsın hesabı.

Oyun için kuzeninle neden papaz oluyorsun.Bu kadar çocukça şeyler için kalp kırarsın sonra ömür boyu küs kalırsın.Zevk alıyorsa oynamaya devam eder.Oldu olacak öldür kuzenini.
  • arkadaşın olmadan kas ne değişecek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glitch

Problem sende tabii.Zaten yaşın 17 civarıdır hareketlerden belli. Ana,bacı,din,kitap,kutsal sövüp "bir şey yapmadım neden banlandım yeahhh" diye öten çok gördük.Zaten söylediğin gibi olsa yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gider alırsın hesabı.

Oyun için kuzeninle neden papaz oluyorsun.Bu kadar çocukça şeyler için kalp kırarsın sonra ömür boyu küs kalırsın.Zevk alıyorsa oynamaya devam eder.Oldu olacak öldür kuzenini.

He kardeşim he biraz verdiğim diğer cevaplara bakarmısın :D burda aldığım cevaba darıldım diyorum biyerlerimi yırtıyorum ticket attım sövmedim diye ssinide atabilirim :D sen hayatını kendi bildiğine göre yaşamaya devam et NAZİ li asi çocuk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.