Şimdi Ara

Böyle alışveriş olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eskobar35 Nick'li arkadaşın yazdıklarını okuyunca İzmir'deki bir arkadaşın yaptığı aklıma geldi.
    İsmini vermeyeceğim ama önceki ilanlarımda P4 2.0 Kasayı ona rezerve etmiştim.
    Hafta sonu mesajlaştık. Cep telefonlarımızı verdik. C.tesi akşamı gelip kasayı deneyip alacağını söyledi. Hatta kasayı istemediğini, içindeki parçaları söküp öyle alacağını söyledi. Sıkışık olduğumdan ona da peki dedim. Pazarlığımız vs. bitti, gelip alacak yani arkadaş.
    İşimi, gücümü bıraktım. C.tesi akşamı evde bekledim ama ne gelen var, ne giden. MSN'de de yoktu.
    Pazar günü aradığımda ise bana cepten mesaj çektiğini , başka birinden P4 kasa alacağını söyledi.
    Bu sizce alışveriş ahlakına uygun mudur?
    Bu tür olayları gördükçe internette ve alışverişteki ahlakın giderek kaybolduğunu görüyorum.
    Yönetim bu mesajımı silecektir ama lütfen silmeyin de herkes okusun.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ayiptir yav.. bunca senedir buralardayim ben de ,oluyor boyle vakalar arasira.. insanlik halidir ne durumlarla karsilasio insan bazen zor duruma giriyo parasal acidan alamiyor bazen bi sekilde terslikler cikiyo bunlarin hepsi insanlik halidir anlayisla karsilarim karsi taraf gelip acikca anlattigi zaman, ama boyle haber vermeden fikir degistirip de insani yari yolda birakanlardan, isinden alikoyanlardan illallah geldi.. Bu aralar forumda dolandiriciliklar da artti sinirler gergin, bi de boyle insanlar cikinca arada fittiriyo insan.. herkese kolay gelsin..
  • Konu dolandırılma vb. bir konu değil her problem yaşadığınız üye için burada konu açarsanız ne olur biliyormusunuz.

Sorununuz var ise lütfen üye nin kendisi ile çözümleyin iyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.