Şimdi Ara

Boykot aslında iyi olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi hemen akp li demeyin. Değilim zaten. Ama bu olaya şöyle bakabiliriz ; eğerki boykot olursa ithalat azalır. Böylece devletin kazandığı para vergilerin düşmesine, asgari ücretin artmasına falan gidebilir. Ayrıca vestel daha çok daha satarsa daha gelişir ve bize daha iyi ürünler (bi samsung iphone olamaz tabi) vererek biraz da olsa ülkeyi iyiye götürebilir. Vestel sadece örnekti. Başka markalarda da olabilir. Sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Tao -- 17 Ağustos 2018; 12:26:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merak etmeyin. 2 gün sonra herşey normalleşir 2747273 taksitle iphone alanları görürsünüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samanı bile ithal edenlerin boykotla işi olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben günlük hayattaki Amerikan ürünlerini almıyorum.
    Lays Cipsinden , Damla Suyuna , Colasından , Fantasına , alo'sundan , Amway'ine bu tarz yerlisi olan ürünlerde bu adamlara para vermek anlamsız.
  • Ne boykotu? Ayfonunu balyozla kıranlar amerikan malı sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar videolarını..

tayyip 11 milyarlık boeing siparişini yiyorsa boykot adına iptal etsin bakalım.. öyle her boku halktan beklemek kolay anasını satayım. halkın da kafası çalışmıyorsa, işte böyle amerikan malı sitelerdeki hesaplarından amerika markalı telefonlarını telef ederler
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Artık bu konuyu savunmuyorum. Hatta adminler silsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1983 öncesi türkiye gibi. Piyasada hiçbir mal olmayacak millet abd malı bulmak için kaçakçılara 2 katı para ödeyecek.
    Senin bırak telefonu yerli deterjanın bile yok. O tursil falan hep onların malı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.