Şimdi Ara

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benim aracımın sağ ön çamurluğu ile mantar tabir edilen taşa çarpmıştım ve bir kaç yerinden göçük olmuştu, yine sol arka çamurluk arkadan bir arabanın çarpması neticesinde göçmüş, tampon yerinden çıkmış ve yamulmuştu. Haliyle tutanak tuttuk. önce servisin yolunu tuttum. servis çamurluklar ve tamponun boyanması gerektiğini söylemişti. benim de açıkçası çok içime sinmedi. sonra forumlardan boyasız göçük düzeltme ile ilgili yorumlara baktım ve bu işin boyasız da halledileceğini öğrendim. Fakat herkes kendi ustasını methediyordu. yorumların tamamını okuyunca o çok methedilen ustalarla ilgili şikayetlerin de olduğunu öğrendim. Gittiğim bir kaç yerde de yüzde 80 başarı elde ederiz dediler. Fakat fiyatlar bana biraz fazla geldi. iki çamurluk düzeltmesi için 1000 TL altında kimse ağzını açmıyor. En son bir arkadaşıma denk geldim. bana bir kaportacı ustayı önerdi. İskitler sanayisi karşısındaki atıl vaziyetteki sanayi içinde bir usta. yaşı 50, çırağı yok, sanayideki dükkanını görünce bu usta yapamaz diye düşündüm. Usta mütevazi birisi, her soruya cevap veriyor, olacak ve olmayacak şeyleri açıkça söylüyor. ben de arkadaşın çok tavsiye etmesi ve ustanın tavırları da hoşuma gittiği için aracı bıraktım. Aracı sabah bırakıp akşama doğru saat 5 gibi gittiğimde halen bitirmeye çalışıyordu. sonuç olarak sol arka çamurluk neredeyse tamamen düzelmişti. sağ ön çamurluk ise yüzde 70 civarı düzelebilmişti. Ben sağ ön çamurluktan açıkçası pek ümitli değildim. zira küçük bir alanda bir kaç yerden göçük vardı ve taştan kaynaklandığı için zor düzeleceğini tahmin ediyordum. ustanın çok titiz ve dikkatli çalıştığını düşünüyorum. aşağıya fotoğraflarını atıyorum arkadaşlar. yalnız önceki resimler net değil çünkü hiç aklıma detaylı çekmek gelmedi. fiyat olarak da ben 300 TL para verdim. herkese kazasız belasız sürüşler dileğiyle.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİ
    BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİBOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İLE İLGİLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antispider -- 7 Kasım 2017; 10:27:9 >

• Merhaba hangi usta acaba bilgilerini paylasabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

Merhaba hangi usta acaba bilgilerini paylasabilir misiniz?

Hüseyin usta adı. Yerini şöyle izah edeyim. Samsun yolundan ankamalle doğru gelirken lastikcilerin olduğu yerde benzinlik var. Oradan sağ sol sağ ve sol yapınca ara sokakta bir yerde. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.