Şimdi Ara

Boyacılar paramı gasp ediyordu az kala

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün başıma ilginç bir olay geldi bir çocuk geldi yanıma 1 lira istedi boyacıydı sanırım verdim abi gel ayakkabınıa cila atıyım dedi
    resmen zorla ayakkabımı boyadı üstelik ayakkabı spordu bedava sandım 20 lira istedi köpek
    şöyle bir diyalog geçti
    ben: ne 20 lirası hani bedavaydı
    o:abey o benim yevmiyem konuşması kro gibiydi
    vermiyom lan para mara dedim giderken ıslık çaldı toplandılar 4 kişi ama topukladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK murat BJK -- 16 Ekim 2009; 16:55:17 >

• Dur tahmin ediyim Kadıköy müydü?
  • o şerefsizleri bilmeyen kaldı mı. epeydir deniyorlar o numarayı. üstüne para verseler öyle tiplere iş yaptırmayacağım için sorun olmadı hiç allahtan.
  • Ayakkabı zaten 20 lira deseydin.
  • bana denk gelmişti bi kere. arkaya çekip sıkmıştım boya kutusuna kamilin. baktım el kol yapıyor vuruyor falan. dayanamadım napiim
  • onları alcan kafasından tutcan sonra
  • kesinlikle kadiköy olmalı yeğenimle başıma geldi
  • benimde basıma geldi kadıköyde ben istemiyorum boyama dedim sandık alacağım gibisinden bişeyler konuşuyo ben dinlemiyorum baktım para istiyo ağzını bozmaya başladı o kadar şiddetli kimseye vurduğumu hatırlamıyorum şerefsiz çakal yine aklıma geldi
  • şerefsizler banada aynısını yaptılar paso almak için kadıköyde bekliyordum balonun ordaki bi banka oturduk arkadaşla 5 dk sonra iki tanesi geldi biz 15 yaşındayız onlarda tahmini 18 19 yaşlarındalar geldiler bi sigara parası varmı dediler ilk başta yok dedim sonra bari ikiyüzverde bi dal alalım dediler tam çıkarıyodum gitsinler diye demezmi gel bi ayakkabınızı boyayalım paran boşa gitmesin tamam dedim aldıo eline diş fırçasını bitane suya bandırıp bandırım ayakkabıya sürdü tamam dedim demezmi 10 lira her ayak için abi nasıl olur hani bedavaydı dedim banane b,kere boyattın ver dediler cebimde 5 lira verdim dedim abi bukadar paramız var eve gidecek otobüs parası yok illane demezler mi toplam 20 lira bitane adam geldi sivil polisti galiba rahat bırakınlan çocukları dedi 5 liramıda aldı tekrar bana verdi sonra çekip gitti şerefsizin çocukları bide alırken zorla helal ettiriyorlar :S
  • kesin kürtlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Forest

kesin kürtlerdir.

banko
  • Ona osmanlı tokadı atıcan ama iyi vurman lazım böyle bi kaşı gözü kayıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Forest

kesin kürtlerdir.

banko

Muhakkak.
  • Toplanıp zopayla ağzını burnunu kırıcaksın bir güzel ondan sonra yapıyomu, ulan insan gibi davranırsın yüz bulurlar,küfür eder döversin abi yapma ekmek parası derler... komik
  • Geçen banada geldi 1 tane dedi abi boyimmi yok dedim bari bi sigara ver dedi yok lan dedik ya dedim ne bagrıyon falan dedi mırıldandı sonra bende yoluma devam ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Dur tahmin ediyim Kadıköy müydü?

kadıköy'de 20kuruşa yapıyolar ya
  • İşte bu itlerin 99%unun kürt soyundan olması bazı şeyleri açıklığa kavuşturuyor. İpsiz sapsız dangalaklar ordusu. Ya amele olurlar ya hırsız dolandırıcı.
  • öle çok şerefsiz var

cemal kamacıdan eminönüne gidicektik yolun önüne bi kolye satıcısı vardı ille gel dedi almaana gerek yok sonra baktık zorla parmağıma taktı set olarak dedi 1,50 ytl tmm dedim dayı gönlün kırılmasın neyse dedim benden bide içine isim yazayım sonra dedi şerefsiz 20 ytl?? dedim dayı sen ne diyorsun hani 1,50 ytl di tamam dedi bi haf 4 ytl dedi? way aanasını çattık dedik verdim 5ytl çektim geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: themafıa

öle çok şerefsiz var

cemal kamacıdan eminönüne gidicektik yolun önüne bi kolye satıcısı vardı ille gel dedi almaana gerek yok sonra baktık zorla parmağıma taktı set olarak dedi 1,50 ytl tmm dedim dayı gönlün kırılmasın neyse dedim benden bide içine isim yazayım sonra dedi şerefsiz 20 ytl?? dedim dayı sen ne diyorsun hani 1,50 ytl di tamam dedi bi haf 4 ytl dedi? way aanasını çattık dedik verdim 5ytl çektim geldim

aynısı arkadaşla bana olmuştu aldık birde isim yazalım dedi tamam dedim ben dedim herlade hepsi birden 4 lira ismim ozan demezmi 16 lira abi yok dedim hepsi 4 lira değpilmiydi dedim yok sadece bir harf 4 dedi sana 15 olur demezmi bende suraına fırlattım kaçtık allhtan adam 50 li yaşlardaydıda yakalayamadı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.