Şimdi Ara

boya koruma ile nano korumanın farkı nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • boya koruma ile nano korumanın farkı nedir

arkadaslar bu gün servise gittim bir kac isim vardı boya koruma ve nano korumayı sordum adam nano korumanın gereksiz birsey olduğunu bir ise yaramadığı falan söyledi normal koruma sizi 1 sene idare eder dedi ama arabayı sünger ve yıkayacağım bez ile silecekmimisim kılcal ciziklere karsı da garanti veremem sonradan tekrar olusur falan fistan

nano koruma yaptıracağım dedim ama yinede soruyorum aracın rengi DERİN SİYAH

PASSAT TDİ 2.0 HİGHLİNE 2009 CR

• Serviste değilde Meguiars,sonax veya ziebart gibi yerlerde yaptırmanızı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömer hocam saygılar,

Nano koruma araç üzerinde boya ve vernikten daha sert bir katman oluşturup aracı boya korumadan daha fala korumaktadır.

Nano korumada su araç üzerinde çarşaf gibi kalır fakat üzerine yapılacak farklı uygulamalar ile boncuk şeklinde kalması mümkündür..

Nano koruma araca uygulanmadan önce boya korumaya göre araç yüzeyi daha hassas bir şekilde temizlenir ve yağlardan arındırılır,

Normal şartlar altında üreticiler 2 yıl aracı koruma altında tuttuğunu söylüyor fakat ülkemizde iklim şartları buna pek müsait değildir..

Daha detaylı sormak istedikleriniz olursa,
    Boom Garage
    www.boomgarage.com
    www.facebook.com/boomtuning
    312 321 77 99
    505 beşyüz elli dört 19 ondokuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.