Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.389
Cevap
62
Favori
907.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler izmirde güzel pasta cila boya koruma yapan neresi var çizikler de var giderilcek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbulda var mi bildiğiniz iyi pasta cila / boya koruma yapan bir yer ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Murotovic

Istanbulda var mi bildiğiniz iyi pasta cila / boya koruma yapan bir yer ?

İzmit de olur

• Bakiyorum bu is bayaa ele ayaga dusmus. Korsan taksi mantigna cevirmissiniz olayi arkadaslar. Ayiptir boyle is olmaz madem bu isi ticaret olarak yapacaksiniz acin kendi isletmenizi o sekilde yapin. Hem kimsenin ekmegine tas koymus olmassiniz. Benm kendime ait yerim var hafta sonlari yapiyorum bilindik markalara fazla para vermeyin yaptirmak isterseniz bana gelin mantiginda bi ticaret ahlaki olamaz. Eger ticareti yapiyosaniz ahlakina gore yapin.

• S.A arkadaşlar benim 2013 model Alp beyazı BMW aracım var çok nadir ve temiz kullanıyorum uzaktan bakınca kusursuz görünüyor ama florasan ışığında yakından bakınca daire şeklinde örümcek ağı gibi çizikler var elimde
    Meguiars sarı şampuan
    3D hd killi bez var
    Meguiars ultimate compoud
    Meguiars ultimate polish
    3D HD polish
    Meguiars ultimate pasta wax katı wax
    3D final touch showrooom pembe renkli
    Polisaj makinam yok elle uygulama yapıcağım
    Daha önce benim aracımdan daha kötü olan arkadaşların arabasına elle bi kaç uygulama yaptık el becerim hasbel kadar var burda ki yorumların bi çoğu elle uygulama sonucu pek fayda etmiyor gibi yorumlar var bu malzemeler ile en iyi sonucu Nasıl alabilirim hevesim var seviyorum bu işleri sizce Nasıl uygulasam en iyi neticeyi alırım herkese saygılar

• İzmirde var mı tavsiye yeriniz *
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

İzmirde var mı tavsiye yeriniz *

IZMIR de kendi aracımı götürdüğüm FRESHCAR'ı tavsiye ederim.

PEUGEOT yetkili servis bünyesinde hizmet vermektedir.

PEUGEOT ÇİĞLİ ve BORNOVA da şubesi mevcuttur.

PEUGEOT dışında araçlara hizmet vermemekle beraber, imzamdaki aracı ve beni söylemeniz hizmet almanızı sağlayacaktır.

İyi forumlar...

Deniz ÇAĞIRICI (firma sahibi)

+ 90 506 535 26 55
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ataeray

S.A arkadaşlar benim 2013 model Alp beyazı BMW aracım var çok nadir ve temiz kullanıyorum uzaktan bakınca kusursuz görünüyor ama florasan ışığında yakından bakınca daire şeklinde örümcek ağı gibi çizikler var elimde
    Meguiars sarı şampuan
    3D hd killi bez var
    Meguiars ultimate compoud
    Meguiars ultimate polish
    3D HD polish
    Meguiars ultimate pasta wax katı wax
    3D final touch showrooom pembe renkli
    Polisaj makinam yok elle uygulama yapıcağım
    Daha önce benim aracımdan daha kötü olan arkadaşların arabasına elle bi kaç uygulama yaptık el becerim hasbel kadar var burda ki yorumların bi çoğu elle uygulama sonucu pek fayda etmiyor gibi yorumlar var bu malzemeler ile en iyi sonucu Nasıl alabilirim hevesim var seviyorum bu işleri sizce Nasıl uygulasam en iyi neticeyi alırım herkese saygılar

Elle ışık altında gordugunuz dairesel çizikleri alamazsınız maalesef ama ortebilirsiniz yıkama. kil .yıkama .auto glm SRP .üstüne wax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tokyo garage -- 8 Ekim 2015; 22:00:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Acceleration

Bakiyorum bu is bayaa ele ayaga dusmus. Korsan taksi mantigna cevirmissiniz olayi arkadaslar. Ayiptir boyle is olmaz madem bu isi ticaret olarak yapacaksiniz acin kendi isletmenizi o sekilde yapin. Hem kimsenin ekmegine tas koymus olmassiniz. Benm kendime ait yerim var hafta sonlari yapiyorum bilindik markalara fazla para vermeyin yaptirmak isterseniz bana gelin mantiginda bi ticaret ahlaki olamaz. Eger ticareti yapiyosaniz ahlakina gore yapin.

Eğer bu yazınız bana ise yaptığım işleri gormeden araştırmadan cvb verdiniz sanirim

• Arkadaşlar merhaba konuyu dağıtıyorum fakat size de danışmak istedim.Bende turtle wax ptfe katkılı cila ve meguiars nxt generation 2.0 var önce turtle wax sürüp üzerine de meguiars sürsem bir zararı olur mu?

• Bir aylık sıfır aracıma park halindeyken sağ arka tampona sürtmüştü tırnak geçmeyen 10 cm lik bir çizikti meguiarisin ince çizik giderici

scratchX 2.0 pediyle uyguladım çizik yok oldu ince tırnak geçmeyen ince çiziklerde işe yarıyor boyaya zarar vermesin diye tercihim bu oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaslar,
    Uzun süredir ve her aracımda kullandıgım firmayı size önermek istiyorum..
    Fiyat almakta fayda var..
    Oto Güzellik Merkezi / İstanbul / Bahçelievler
    https://www.facebook.com/OtoGuzellikMerkezi
    +90 212 442 0099
  • Boya koruma cila ile sürekli uğraşmak yerine koruyucu film ile kaplatırım değil kuş pisliği önden sıçrayan çakıllar bile zarar veremez

• Arkadaşlar sıfır araçta boya koruma yapılırsa;

yıkamalarda illa özel sünger & şampuan v.s. mi kullanmak gerekiyor?
  • teflon koruma ile seramik koruma aynı şeymidir??teflon koruma yaptıan oldumu bu konudaki tecrübelerinizi paylasırsanız sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar, jant koruma & parlatma adı altında Nigrin Jant koruma ürünü var kullanan var mıdır ? Jant temizleme değil, parlatma ve koruma anlamında ne onerırsiniz ? Meguiars ürünleri de var ama " Boyanmış ve kaplanmış metal yüzeyler için uygun değildir " yazıyor.

Jant koruma parlatma onerileriniz nedir ? temizlik için 2 haftada bir normal nemli bezle siliyorum. temizleyiciye gerek yok zaten de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singlewalf -- 10 Mayıs 2016; 16:17:04 >
  • 4 Haziran tarihinde 1 araç 250 tl ye detaylı iç dış temizlik yapılacaktır ilgilenen arkadaşlar DM den iletişime geçebilir. Yer Emniyetevler Kağıthane Sapphire avm yakını.
  • renault laguna 3 aracım için makine ile uygulama yapmayı düşünüyorum ilk defa uygulama yapıcam aracımda boyalı parçalar var aracın rengi koyu gri , tavsiyeleriniz nelerdir acaba ?
  • Adana'da sağlam işçilik yapan ve fiyatı uygun olan bir yer tavsiye edebilir misiniz?
  • Arkadaşlar boya koruma ile pasta cila işlemlerinin sonu gelmez o firmanın şunu bunu boya koruması 100 tl 150tl gibi şeylere kanmayın adamlar pasta cila işlemi yapmadan boyayı nötür hale getirmeden size bir araça maxsimum 10gr lık kaliteli bir wax sürüp gönderiyorlar sonrada ph dengelei bir şampuanla yıka bak su damlacıklarını görecen o da taş çatlasın 20 araba yıkamada gidyor,nano koruma,trim koruma,glaze,selent,seramik kaplama kaliteli silikonsuz pasta ki meguaris bile silikonlu yani çiziği yok etemz örtücü hale gtiirir 6 ay sonra yeniden çıkar o çizik benim bahsettiği scrool consept,menzerna gibi ürünler kullanarak demir tozu temizliği,kil uygulaması ,sırası ile pasta hare giderici ,finsh ürünleri kullanıp boyanızı korumaya alaçak baba yiğit bu işi araba başına 600 tl den aşa yaparsa vardır bir hilesi,100tl ye sonaxsa gidin size carnabualı wax sürüp gönderecekelerdir,kaliteli bir waxsın 200 gr mı 500 ila 600 tl den başlar,5 saate seramik kaplama yapıp sizi gönderiyorlarsa o dükkanın önünden bile geçmeyin zira 5 yıl garantili dedikleri sermaik kaplamanın ömrü tr.şartlarında 3 yıl dır ve seramik kaplama işi araç başına 6 ila 7 saat sürer ve tozsuz ortamda araçın en az 12 saat ürünün kemikleşmesi beklenir vs vs

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.