Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.389
Cevap
62
Favori
906.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage]http://i.imgur.com/uz5Oa.jpg[simage][/simage]http://i.imgur.com/tKYzP.jpg[simage][/simage]http://i.imgur.com/tdM3l.jpg[/simage]http://
  •  ...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...
  •  ...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...
  • arkadaşlar mrb konyada pasta-cila boya koruma işlemlerini mümkün olduğunca hesaplı ve kaliteli yaptırabilceğimiz neresi vardır bilen varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

yeni civic aldım, bayramdan sonra teslim alıcam inşallah. bayiden balgattta car&era ile anlaşmalı olduklarını söylediler ama indirim kuponuna rağmen verdikleri fiyatı beğenmedim. Boya koruma+full kaput filmi+motor koruma 900 tl fiyat verdiler. Sonra opisi aradım, balgattakine ek olarak cam filmi ve su kaydırmaz uygulaması ile 1000 tl diyorlar ve pazarlık yapmadım. Ankarada bu işlemler için önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Pm attım hocam değerlendirebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

yeni civic aldım, bayramdan sonra teslim alıcam inşallah. bayiden balgattta car&era ile anlaşmalı olduklarını söylediler ama indirim kuponuna rağmen verdikleri fiyatı beğenmedim. Boya koruma+full kaput filmi+motor koruma 900 tl fiyat verdiler. Sonra opisi aradım, balgattakine ek olarak cam filmi ve su kaydırmaz uygulaması ile 1000 tl diyorlar ve pazarlık yapmadım. Ankarada bu işlemler için önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Aquartz set alıp alıp kendiniz uygulayın. Yazık o kadar para verilir mi? 100 tl'ye max nano korumanız olur..
  • Beyler komple bakim yaptiricam Ic-Dis-Motor-Koltuk vs. (Mercedes E-240 W211) ama kaliteli hakkini veren biyere yaptirmak istiyorum ve gereksiz yere parada vermek istemiyorum.Istanbul/Atasehirde oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim.
  • Herkese selam. Polisaj makinem var. Buna ped altlığı (150 mm) ve kuzu yünü ped (160 mm) almak istiyorum uygun fiyatlı. Internette bulabileceğim uygun fiyatlı sorun çıkmayacak bir yer arıyorum. Bir de bende ÇBS nin ince pastasından var. Alalı 2 sene oluyor kapağı kapalı ama sanki biraz bana koyulaşmış gibi geldi. Kutu üzerinde "su bazlı" yazıyor. Su ekleyerek biraz açsam zararı olur mu? Son olarak pasta ve oto boya koruma işini kendim yapacağım. Sonbaharda havalar malum biraz serin oluyor. Bunun bir etkisi var mıdır?
    Hepinize iyi forumlar dilerim.
  • kendin pişir kendin ye taraftarıyım. servisler resmen kazık. çok güzel ürünler var. yeterki biraz okuyup doğru uygulayın.
  • Arkadaşlar bu sonax'ın formel yıkamasından yaptıran varmıdır?Nasıldır tavsiye edermisiniz?

İstanbul bakırköy-bahçelievler-halkalı taraflarında yıkamadan sonra araca sadece cila atıcak bir yer arıyorum.

Formel yıkama dediğim gibi birşey fakat detayını bilmiyorum açıkcası.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta ikinci el olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:23:42 >
  • Fotoğrafları gönderirken bir arıza oluştu...Yeniden deniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 19 Haziran 2013; 8:49:01 >
  • Fotoğraf set 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:21:45 >
  • Fotoğraf set 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:22:01 >
  • Fotoğraf set 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:22:36 >
  • Fotoğraf set 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:23:01 >
  • Fotoğraf set 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:23:20 >
  • Fotoğraf set 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:26:47 >
  • Fotoğraf Set 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoyenikullanıcı -- 25 Eylül 2013; 14:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Baybars

quote:

Orijinalden alıntı: freshcar

Forumda isim vermek reklama giriyor sanırım. bu nedenle marka yazmaktan çekiniyoruz. Kullanıman malzeme markası olarak Meguiars en iyisidir. Ancak tek bir ürünü ile tüm işlemler gerçekleşmez. Yani başınız ağrıyorsa öksürük şurubuyla çözemezsiniz. Dolayısı ile araçta yapılacak tüm işlemleri için tüm ürünleri almak zorundasınız. Bu da çok maliyet tutar.

Boya yenileme + boya koruma+ detaylı antibakteryel iç temizlik + ön cam su iticili koruma + motor temizliği ve koruma+ jant temizliği = yetkili servis fiyatı 420TL

Bunlara ek sadece koltuk koruma alınabilir. O da 145TL. Döşemelere dökülen herhangi bir sıvının bir müddet koltuk yüzeyinde kalmasını sağlayarak leke tutmamasını sağlıyor.

Boya koruma firmaları resmen insanları söğüşlüyor. toplamda harcadığı malzeme 20 lirayı geçmez, ama insanlardan 450 lira gibi fahiş rakamlar alınıyor. Ben garajımda yarı profesyonel bir sistem kurdum ve bir çok markadan oluşan bir ürün yelpazesine sahibim. Zaman içinde yaklaşık 400-500 lira maliyetle oluşturdum. VE bana yıllarca gidecek malzemeye sahibim. Herkese bunu tavsiye ederim.

Meguiars markasını en iyisi nasıl anladın anlamış değilim :) her neyse 3m daha iyisini yapana kadar en iyisi hala 3m dir meguiars çok yaygın diye en iyisi anlamına gelmez ben poliytop, meguiars, 3m ıvır zıvır her ne varsa hepsini uyguladım profesyonel olarak. 3m şuan en iyisi arkadaşımın aracına 3m abimin arabasına meguiars kendi arabamada 3m uyguladım...
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.