Şimdi Ara

Boy Uzatma (Doğrumudur?) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENİM BOYUM 168 VE 17 YAŞINA GİRDİM SAYILIR BENİM BOYUM DAHA NE KADAR ARTAR SİZCE?
  • quote:

Orjinalden alıntı: knighttt

ARKADAŞLAR BENİM BOYUM 168 VE 17 YAŞINA GİRDİM SAYILIR BENİM BOYUM DAHA NE KADAR ARTAR SİZCE?

bilmem 20-21 yaşına kadar sürer boy uzaması ama benim 17 yaşından beri uzamıoo
  • yaş 15 1.75 boy 1.90 olmak istiom olur muyum?
  • Ya bunları takmayın bakın gerzek insanların daha uzun olur büyüme hormonları bu konulardan psikolojik olarak fazla etkileniyor... ayrıca 1.75 kısa değil bende 1.76 falanım yani ortalama bi boy bence kısa değil ama uzn da değil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

15 yaşındayım 1.77 boyum var.. :)

Sen şu küpeli çocuk değilmisin hani sola takan
    Hangi ara uzadın yazın ufacık bişe gibi görünüodun resimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWall

quote:

Orjinalden alıntı: Van HaLLen

Yaş 15 boy 1 92 doktor daha 15 cm atarmışım öle diyo yav

Bari baskette işe yarıyor o güzelliği var

Yuh be abi 15 yaşındayım 1.81 im daha.Nasıl bi boydur ne verdiler lan sana küçükken

Bende 15 yaşındayım boy 1.96 ve doktorlar bayağı daha atar diyorlar kolumu potaya uzatınca 280 oluyor 305 e çok rahat smaç basabiliyorum yani smaçtan yana bi sorunum yok boyda iyi şuan zıplayınca potayıda geçiyorum yani..ama şunu anladım.. smaç basmak önemli değil 3lük atmak hızlı oynamak turnikeler yakalayıp değerlendirebilmek..

• Bol bol zıpla ve dengeli beslen.Gerisi de genetik.Öyle ürünler almak zararlı olabilir.
  • Elimde çok güzel saman var günde 5 kere geviş getirir gibi çiğnersen boyun uzuyor uygun bir fiyata satabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

quote:

sağda küpe evet

• bu forumun da boy ortalaması 1.85 falan herhalde ego tatmin etmeyelim arkadaşlar
  • Yaş 14 boy 2 ay önce 1.80'di

Elbette %60 Sallama Evladım Dicek Alıştım Artık Görenler 18-19 Yaşımdayım sanıyor
  • Lise 2 de boyum 1.67 ydi.Lise 3üm boyum 1.78
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzKC

quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

quote:

sağda küpe evet

bay pipo sen kaç bence birazdan ssler gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: JetRight

http://www.boyuzatma.us/satogrowth_supergrowth.html Bu adresteki ürünü alsam işe yararmı 1994 doğumluyum 1.65

oha daha ne istiyon 15 yasindasin 1.65 normal
  • arkadaslar mesajların tamamını okuyamadım kusura bakmayın..bu arada msj uzun olmus olabilir lütfen okuyun.. gercekten bu boy kısalıgı insanda cok kötü psikolojik etki yapıyor.. psikolojik etki deyip gecmemek lazım.. gercekten insanı icten ice yiyip bitiriyor.. bu ilacları kullanan varsa lütfen yazsın.. bir sürü ilac ve krem falan var piyasada bircok yerde yalan ve para kazanmak icin cıkarılmıs kıytırık ilaclar deniyor.. ama bunları diyenler kullananlar degil.. yani kendi görüslerini bildiriyorlar.. tabii kendi boyları uzun onlar icin problem yok.. ben 16-17 yasındayım.. aslında 17 de kendimi 16 diye kandırmaya calısıyorum.. bu da bir psikolojik etki tabii ki.. neden kandırmaya calısıyorum cünkü boyum yeni 1.65'e ulastı.. bu saatten sonra cok zor uzarım diye düsünüyorum.. bu boy meselesini cok kötü kafama takıyorum.. hatta bazen derslerimden cok oturup bunları düsünüyorum.. lütfen kullanıpta yararını gördügünüz veya görmediginiz ilac vs varsa bilgi rica ediyorum sizlerden.. bosa para vermeyelim eger hicbir ise yaramıyorsa.. insan kandırmaya calısanların tuzagına bende düsmeyim.. ve de her türlü beslenme spor ve psikolojik önerilere acıgım.. simdiden cok tesekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 26 Ekim 2009; 21:58:14 >

• bende 16 ya ağustosta girdim. 1.67 boyundayım arkadaşların boyları benden uzun bende sıkıntı yaşıyorum bazen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.