Şimdi Ara

Boy kg öneri motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni 16 yasima girdim ehliyet de alicam ama boyum 179 kilom 90 94 civari cbr 125 veya mondial mh 125 drift icin sikinti olurmu cekis vs motor cok zorlanirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelby69 -- 10 Aralık 2017; 22:51:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motor zorlanmaz da sen zorlanabilirsin. O boy ve kilo için CBR125 altında çok küçük kalabilir dolayısıyla rahat edemezsin sıfır tecrübe ile sıkıntı yaşarsın, şekle şemale çok takılmayıp commuter tarzlarına yönel bence ybr125 veya scooter mesela. CBR125 i alıp devireceksin bir sürü grenaj masrafı çıkartacak sana, üzüleceksin baban da üzülecek sonra.
  • usttekı arkadasa katılıyorum,sankı asıl derdın cekıs motor gucu degılde, ben ustunde,motor altımda afilli şekilli dururmu gibi?

ılla dusurcek cızdıreceksın bu acıdan 2 .el 100 cc ıle bu yazı gecır derım ama bu sana cok gosterıssız gelecek yasın ıtıbarı ıle.

hıc olmadı scooterla baslama dogrusuna uy, ki vıtesle ugrasma.

suzukı address , sym symphony , bıraz pahalı olsada yamaha nmax , honda pcx 125 hep bunlar ılk motor ıcın cbr 125 ten helede 16 yasındakı bır surucu ıcın cok cok daha mantıklı secım modelleridir.

al bunlardan bırını yada ybr 125 i , bın 2-3 yıl , sonra degıstır ehlıyetı ondan sonra cbr 250 mı alırsın xmax mı alırsn sana kalmıs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.