Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.140
Cevap
30
Favori
220.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben açtığımdada seyretmiyor sıkıntı o zaten dvd al getir yukarı diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Ben açtığımdada seyretmiyor sıkıntı o zaten dvd al getir yukarı diyor

Belki alışkanlık yapmasın diyedir.
    Bir alıştığını düşünsene bütün haber, dizi vs orada izlediğini.... o zaman sana yazık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Sayın asefik lafını etmişken bende peder beyin sisteminin resmini ekliyim istedim 802 diamond adına görsel bir done olsun

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

Üstad Eklemişsin benim eski sistemin resimlerini

Şakası bir yana sesini duymayı hem isteyip hemde hiç istemediğim bir sistem, Bunları dinlersem evdekileri eskiciye mandal karşılı veririm herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Sn.playdead fiziksel olarak hantalligindan bahsetmis diye anladim ben. Bu arada 803d ile 802d surecek amfiler birbirinden cok farkli olmayacaktir. Her iki hoparlorunde nominal empedanslari 2 ohmlardaydi diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa. Zor surulmesi daha cok bununla alakali, 2-3 ohmda hakkiyla guc verecek amfinin fiyati tuzlu olur. Entegre bir cihazla bu arkadaslari surmek pek verimli olmaz. Karda kaskol bere takip palto giymemek gibi olur.

Herşeye rağmen çok şık bir hoparlör 802D insanoğlunun düşündüğü en güzel dizaynlar arasında...

Sn altanpsx en son sizdede B&W 804 vardı yanlış hatırlamıyorsam şu anki hoplarör setinizin marka ve modellerini öğrenmek çok isterim!!!

PM den bile paylaşsanız açıklamam forumda merak etmeyin

B&W Diamondları 7.2 kullanan var , amfi olarak Classé CA-M600 power olarak mono-blocks CA-5200 kullanmış artı Classé SSP-800 ile desteklemiş...

Hatta frontlar 25cmllik sürücüleri ile 1000wattlık canavar B&W 800D

yani herşey bütçe ile alakalı paran olunca 7 sini birden sürüyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 5 Mart 2012; 14:03:56 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Sn.playdead fiziksel olarak hantalligindan bahsetmis diye anladim ben. Bu arada 803d ile 802d surecek amfiler birbirinden cok farkli olmayacaktir. Her iki hoparlorunde nominal empedanslari 2 ohmlardaydi diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa. Zor surulmesi daha cok bununla alakali, 2-3 ohmda hakkiyla guc verecek amfinin fiyati tuzlu olur. Entegre bir cihazla bu arkadaslari surmek pek verimli olmaz. Karda kaskol bere takip palto giymemek gibi olur.

Herşeye rağmen çok şık bir hoparlör 802D insanoğlunun düşündüğü en güzel dizaynlar arasında...

Sn altanpsx en son sizdede B&W 804 vardı yanlış hatırlamıyorsam şu anki hoplarör setinizin marka ve modellerini öğrenmek çok isterim!!!

PM den bile paylaşsanız açıklamam forumda merak etmeyin

B&W Diamondları 7.2 kullanan var , amfi olarak Classé CA-M600 power olarak mono-blocks CA-5200 kullanmış artı Classé SSP-800 ile desteklemiş...

Hatta frontlar 25cmllik sürücüleri ile 1000wattlık canavar B&W 800D

yani herşey bütçe ile alakalı paran olunca 7 sini birden sürüyorsun...

Yazık o aletlere... O dolabın içinde pişimiyorlar mı acaba???

• Arkadaşlar 30-35m2 bir salon için ht düzenleme gibi bir niyetim var.
    subw şimdilik maddi imkanlardan dolayı almam mümkün değil. sizlere bu konuda danışmak istiyorum.

Elimde 1 çift CM7 var. Onu sinema sistemine çevirirken center olarak CMC yeter mi? Yoksa CMC2 almak daha mı mantıklıdır? Bu CM7-CMC birlikteliği bana yeterli gelir mi? Surroound olarak arkalara da yurtdışından CM1 geliyor.

Sub ihtiyacı? CM7+ CMC mi yoksa CMC2 mi? konularında yol gösterici teknik anlamda bilgiye ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.
  • Baya yazıştık himpton:)

Bende sub yok,apartman nedenli sub zor olur diye düşünmüştüm.İlk etapta şart değil bence.Elin rahatlayinca alırsın. Böylelikle maliyeti yaymış olursun .Ben halaa almadım gerçi ama :))
    Sinemada center çok önemli. O nedenle cmc2 derim...2 bass drive ve fst ile çok daha iyi...
  • bu serinin en iyisi 801 lerdir hi-en d camıasında tek büyük driver olan seri bide orjinal ayakları oldumu görüntüsüde dAHA oturaklı olur
  • ..

• Bunlarcok eski seri 801d diye aratin internette bolca imaj bulursunuz.
  • İğrenç görüntü ne öyle star wars filmindeki robotlar gibi

Oysa Yeni serileri çok şık rüya gibi ve yeni serilerinde 801 yok zaten 800D var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 12 Mart 2012; 21:22:18 >
  • quote:

İğrenç görüntü ne öyle star wars filmindeki robotlar gibi

Oysa Yeni serileri çok şık rüya gibi ve yeni serilerinde 801 yok zaten 800D var...

güzellik algısı zamanla değişiyor, büyük ihtimalle çıktığı sene çok beğenilmiştir, 20 sene sonra da şimdi çok beğendiğimiz günümüz serileri için aynı şeyler söylenecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: furai

quote:

İğrenç görüntü ne öyle star wars filmindeki robotlar gibi

güzellik algısı zamanla değişiyor, büyük ihtimalle çıktığı sene çok beğenilmiştir, 20 sene sonra da şimdi çok beğendiğimiz günümüz serileri için aynı şeyler söylenecektir

felesefi açıdan her ne kadar doğru olsada biz bugünü yaşıyoruz seçimlerimizide çoğunlukla bu ana göre yapıyoruz

• Aslında tasarım felsefesi aynı, degismemis. Daha modern hale gelmis. Hatlar yuvarlatılmıs, mid ve tiz unitesi daha yekpare olmus.
    Bugunun dizaynı bu begenmediginiz urune borclu gibi duruyor.
  • Arkadaşlar bu CM1 için türkiye de ayak yapan yer var mı?

Orijinalleri biraz pahalı sanki. Ben yaptırmayı ya da yapan birisi varsa seçeneklerimi görmek istiyorum.
  • Orjinal almanizi tavsiye ederim. Standmount hoparlorde ayak cok onemli rezilde eder vezirde.
  • ses olarak dinlerseniz 801 in sesinin diğer serilere göre ne kadar iyi olduğunu görürsünüz bide orjinal sehpası oldumu tipide düzgün duruyor
  • O 801d'ler ne öyle yahu. Bizim valideye göstersem çamaşır makinesi mi bu der :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

ses olarak dinlerseniz 801 in sesinin diğer serilere göre ne kadar iyi olduğunu görürsünüz bide orjinal sehpası oldumu tipide düzgün duruyor

Bunlar floorstander sehpasi yok bunlarin.
  • resimdeki 801 d değil ayriyetten bunların sehpasııda var bilmiyorsanız sorun öğrenın dinleyin veya iyi araştırınsadece 801

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 13 Mart 2012; 15:16:30 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.